Gra online Legenda: Wojna Smoków

BlodSuger

Herb

Informacja

Skład

Statut

Historia
  BlodSuger
Przemykam wzdłuż kamiennego muru otaczającego Więzienną Twierdzę kierując się w stronę wejścia do podziemi, doskonale ukrytych pod splątanymi chaszczami. Wokół unosi się ohydny smród tworów Chaosu, jak zwykle zresztą na tej przeklętej wyspie. Że też wzięliśmy to zlecenie, po cholerę nam to było? Z nudów chyba, bo ostatnio gnuśniejemy, nie ma żadnych starć na polach bitew ostatnimi czasy.
Zwiększam czujność, pełno tu gungów, głupie stworzenia przemykają chyłkiem gapiąc się na nas bezmyślnie. Diabli wiedzą co takiemu nagle przyjdzie do głowy. Tchórzliwe są jak zające, ale czasami wpadają w jakąś furię i atakują na oślep wszystko, co się rusza. Obserwuję je i czekam na dogodny moment by przebyć biegiem ostatnie metry dzielące mnie od celu. Moje myśli krążą swobodnie ale w każdej chwili jestem gotowa do działania.
Jesteśmy klanem BlodSuger – Krwiopijcy. Krew daje nam siłę, jest w niej magia, moc, duch. To esencja życia. Skondensowana odwaga i obezwładniający strach, ogień i wino. Przelana krew naszych pokonanych wrogów daje nam ich siłę, ich witalność, czując ich strach rośniemy w siłę. Nasze miecze ociekają krwią, a nasze kielichy są pełne karmazynowego, płynnego ognia. Dzięki nim jesteśmy odporni na żar Wulkanu.
Nasze dzieje potoczyły się błyskawicznie. Dwa dni po powstaniu byliśmy gotowi zdobywać zamki, w piątym dniu mieliśmy już swoją własną wieżę. W półtora roku osiągnęliśmy więcej niż większość innych klanów przez pięć czy sześć lat. Boją się nas i podziwiają. Jedni nas kochają, inni nienawidzą – ale wszyscy szanują. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie toczą się bitwy, wszędzie tam, gdzie atakują siły Chaosu. Bronimy słabych i gnębimy niegodziwców, nie uciekamy i nie oglądamy się za siebie. Nasza historia to historia pisana Krwią.
Czytaj dalej o historii klanu