Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 102.

środa, 30. wrzesień 2020, 13:35

Post na forum autorstwa: »bez_imienny«

Dzień chłopaka w Feo!

dziękuję

poniedziałek, 28. wrzesień 2020, 10:11

Październikowa loteria!

05-10-15-20 12-18-30-35 09-13-16-28 03-14-22-29

środa, 26. sierpień 2020, 17:07

Wrześniowa loteria

01-15-28-45 12-09-36-49 03-14-25-34 13-27-32-44

czwartek, 20. czerwiec 2019, 19:14

Post na forum autorstwa: »--Vienio--«

Bóstwa

Misje są co 24h, nie przesadzajmy...

środa, 16. styczeń 2019, 09:40

Zawartość worków z wyposażeniem

No własnie U mnie do tej pory nic sie nie zmieniło, jedyna zauważalna zmiana jest przy dodatkowych surowcach na reputacje. Temat do zamknięcia, nic się z tego nie wyciśnie :p

poniedziałek, 14. styczeń 2019, 02:55

Zawartość worków z wyposażeniem

Hej! Czy ktoś w ogole widzi różnice w zawartości worków z wyposażeniem od szarego do niebieskiego? U mnie lecą ciągle te same przedmioty, nie widzę żadnej różnicy... Jeśli chodzi o worki z talizmanami to tutaj jest to bardzo zauważalne. Prosiłbym o informacje od osób, które regularnie wysyłają pupile na misje i mają już możliwość otrzymania niebieskich worków z wysposażeniem jak u nich wygląda sytuacja i czy lecą jakieś "lepsze" rzeczy niż red blessowe elki i szachy z OD.

poniedziałek, 17. grudzień 2018, 19:32

promocje z certyfikatami.

Hej Ostatnim iczasy event na certy pojawia się raz na miesiac, a jakie są warianty? To już jest CHYBA losowość ;p Jeśli chodzi o cene to średnio wychodzi 5-6g/bryl. Podczas eventów hazardowych cena certów potrafi wzrosnąć do 7-8g

poniedziałek, 17. grudzień 2018, 14:58

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

Łał, a więc ten jeden prosty trik rzeczywiscie działa! Dobra robota Panie strażak, pomogło. To teraz tylko czekać aż naprawią błąd z handlem. Elo benc

niedziela, 16. grudzień 2018, 23:16

Co lepsze?

Ponieważ bardzo dużo w grze jest łamków, a spryt jest jego kontrą. Ja Ci napisze inaczej... Na bicie mobków najlepszy jest łamek, a na PVP również uważam, ze spryt

piątek, 14. grudzień 2018, 04:03

Nowości po aktualizacji 11 grudnia

http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=27989 Wycisk w łuku zmienił się z 5 tur na 4

czwartek, 8. listopad 2018, 22:01

aureola/promień, a informacje w profilu

Troche mi rozjaśniłeś niektóre sprawy, dzięki. Do zamkniecia

czwartek, 8. listopad 2018, 21:32

aureola/promień, a informacje w profilu

Hej Ktoś mi wytłumaczy dlaczego po użyciu aureoli/promienia informacje w naszym profilu się w ogole nie zmieniają? Mam na myśli wole i mądrość... Skąd mam wiedzieć czy te blessy w ogole wpływają na wyżej opisane statystyki? Po użyciu elki ziemi nasze statystyki się od razu zmieniają zaś przy danych blessach kompletnie nic nie widać.

wtorek, 16. październik 2018, 21:04

"W poniedziałek na placu miejskim będzie do odebrania rekompensata"

Cytat autorstwa »Dobry_Chłop« Widzę dzieciak do forum się dorwał by wypisywać farmazony. Zbyt mocny odwet poszedł ostatnio za lustra? Swoje żale idź do mamusi wylewać albo do tych którymi się wysługujesz w walkach. Takie posty które nic nie wnoszą powinny być usuwane. To że mam 2gie konto to żadna tajemnica, nie będę się tutaj tłumaczyć, napiszę tylko że pozwala mi to między innymi pilnować czy nie oszukują tacy jak ty i sprawdzać aukcje. To że jakieś towary chodzą w cenie innej niż chcesz bard...

poniedziałek, 27. sierpień 2018, 04:54

Dodatkowe surowce

Żadnej różnicy nie widziałem, ale już zebrane i to jest najważniejsze ;P Dzięki Do zamkniecia

sobota, 25. sierpień 2018, 22:40

Dodatkowe surowce

Hej Czy są jakieś elki albo inne specyfiki, które podnoszą szanse na zdobycia dodatkowych surowców takich jak raki? Nie licząc run w narzędziach.

sobota, 25. sierpień 2018, 20:49

503 Service Temporarily Unavailable

Ponieważ międzyserwerówki są wyłączone, ruszy Ci tylko gdy po obu stronach staną ludzie z naszego serwera.

piątek, 24. sierpień 2018, 19:28

Zepsuta insta

Jakoś 50 min temu zaakceptowałem tutka wraz z partnerem, gdy insta ruszyła oboje zostaliśmy wyrzuceni z serwa i nie mogliśmy się zalogować ani na PL ani na COM, wyskakiwał ciągle ten sam błąd... Ktoś miał coś podobnego? Po wyrzuceniu z insty, na której nie byłem dostałem kare na 3h i odebrało mi męstwo, czy administracja w takich przypadkach zwraca męstwo? Jest sens to zgłaszać?

środa, 22. sierpień 2018, 16:52

help me pls

Nie sądzę by odebrało Ci golda za te przedmioty, stawiałbym ma spory podatek po wystawieniu pasa wędrowca i mifrylowej skrzynki na aukcje, swoją drogą.. niezbyt sie to opłaca bo ich ceny są mniejsze niż podatek za wystawienie na aukcji :p

sobota, 11. sierpień 2018, 14:21

Morok, przemiana

Hej Amu stradgorna to całkiem mocny morok jak na Twój lvl. Jeśli masz zamiar wbijać męstwo to osobiście bym Ci polecił go zostawić na CC, a najlepiej na legendarny czyn agudra jakim są imki. Eliksiry przemiany nie dają nic poza wyglądem na 3 godzinki więc nie ma znaczenia na jaką okazje zużyjesz, takie elki przeważnie się używa na tęczach/werkach gdyż nie ma animacji picia eliksirów dzięki czemu szybciej przebiegają walki. Red eliksiry takie jak zniszczenia czy niepokonalności używa się na tęcza...

środa, 1. sierpień 2018, 18:55

nowa misja z czynami Ancient Hero Feats Quest. tłm Wyczyny Starożytnych Bohaterów

Ja polecam magie dłoń rusza kilka razy w ciągu dnia, a każdy win ładuje runke.