Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 26.

piątek, 9. listopad 2018, 15:21

Post na forum autorstwa: »-Alien-«

Wojna Dyń: Głosowanie!

Cytat autorstwa »Speedy« jak juz to ZAJĘŁA, a niby gdzie wyniki?? na forum chyba wszystko przejrzalem i doopa. http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=2165 2 miejsce: -ReVenge- okulary czas kupić

wtorek, 12. kwiecień 2016, 20:22

Awaria w nocy 8/9 kwietnia

Cytat autorstwa »SZABELKA83« dalej nie moge przywolywac cienia kup mu jedzenie cien na pusty brzuszek nie walczy

poniedziałek, 8. luty 2016, 14:51

Dropy- czyli brak dropów, zwłaszcza zielonych zbroi na "magicznych" levelach

lecą tylko teraz ubiera się cienie + niszczy na okruchy + na WSK się poluje , uwierz moje runy mam zrobione z własnych zasobów wydropionych ( zielone ) + podniesienie ( elementemi ) cieniowi dokupiłam tylko broń bo tej niestety już nie mogłam wydropić z racji lvl , ale wcześniej wydropiłam na elementy dla 2 osób w 2 części broni czyli na 4 szt bo z kolegą sie podzieliliśmy on dał niebieskie ja zielone fragmenty . Niestety trzeba bić aby cos wydropić . Nie mówie ,że leci rewelacyjnie ale są . od ...

poniedziałek, 8. luty 2016, 13:01

Dropy- czyli brak dropów, zwłaszcza zielonych zbroi na "magicznych" levelach

@koko6 Bo treba bić moby 1 lvl niżej , a ty ciagle byś lał pająki na 3 lvl i czekał ,ze ci coś spadnie to nie te czasy ,że się na przepisach zarabiało A ja musze podziękować przy okazji BAHO-rowi bo uszczęśliwił mnie ' amuletem niepowodzenia " wydał bidulka na to weksle , a mi 2 hełmy wpadły z habów w przeciagu pół godziny , oby częściej taki niefart . A co do atlety to jest ok , hp macie jak u słonia i stuny wam wchodzą to nie narzekaj , albo zmień set .

niedziela, 7. luty 2016, 16:58

Tallaary- czy one wymarły ?

Cytat autorstwa »Deathwing« wielu graczy boli właśnie to że nie mają szans z nablesowanymi graczami z DE, Niestety nie mają bo niektórych blesów u nas chyba nawet nie ma z tego co patrzyłam na arence . Ale cóż biorą bo wiedzą ,że maja szansę na 1-2 arenki z takimi blesami , a nie pomyslą ,ze by zaliczyli więcej bez ale to koledzy z DE mozemy sobie o tym tylko popisac i nic to nie zmieni.

niedziela, 7. luty 2016, 16:46

Cytat autorstwa »Deathwing« na 14 naparzamy się od jakiegoś czasu bez blessów na talarkach i jest dużo przyjemniej, walki trwają dłużej męstwa jest więcej, kasy mniej idzie. Polecam na każdym lvlu. No właśnie , ja mam jakiegoś pecha w tej grze zawsze ktoś się wyrwie i po zabawie , a jak przypadkiem jest niezłomka to biorą wszystko co jest w sklepie , nie chodzi o to ,że nie mam kasy aby kupić , czy nawet odpalić z plecaka , ale wielu graczy poprostu rezynuje bo nawet jak ma blesy to zostanie zł...

sobota, 6. luty 2016, 12:57

Cytat autorstwa »ejuuuś« Powbijają żywice to i tak będzie, ze nie ma kasy na blessy i elki no i.. ' a męstwo x2 jest !? A po co blesy na talarze ? Przecież jak ktos wykupi co jest w sklepie ( zawsze się znajdzie 1-2 graczy) to albo lawinowo idzie ,że reszta też się koksuje , albo zamieraja talary - cześciej opcja nr. 2 . Gdyż jeden ma na to aby wywalić 15-20 g na blesy a pozostała część odpuszcza . Stąd nawet opcja " dnia niezłomki "na talarach jak jest na arenkach , templach czy CC nie wiem cz...

poniedziałek, 25. styczeń 2016, 13:44

CC równych lista osób poszkodowanych

-Alien- , szczerze to mi wystarczy zwrot męstwa , nawet nie pamiętam ile wydałam na set i 2 skrzynki z amu i pierścionkami bo wywaliło w trakcie zakupów ( te pare g mozna przeboleć ) , czyli CC praktycznie sie nie zaczęło oprócz grzecznościowych powitań , ale męstwo zabrało ok. 0,5%

niedziela, 24. styczeń 2016, 02:54

CC rownych - zwrot kosztow

Cytat autorstwa »karlik04« Apropo wszystkich, rozmawiam z supportem ang na mycom, dam znać jaki będzie wynik tych rozmów. Na wiadomość z samym linkiem i dobrym tematem problemu zostałem póki co poproszony o więcej informacji. i chwała Ci za to Karliku jak czytasz o i mnie zgłoś proszę

niedziela, 24. styczeń 2016, 02:51

CC rownych - zwrot kosztow

( początek mieliśmy coś koło 20,15 -20,20 ) niestety 15 również wywaliło odrazu po zakupach w sklepie , przywitalismy sie tylko zgraczami zrobilismy zakupy i zonk nie można się zalogować i tradycyjna plansza o pracach technicznych . Czyli nawet nie zaczeliśmy CC tylko zakupy . Wiem ,że męstwo zabiera automat ale było by miło gdyby te 0,5 % zostało wrócone Co do powrotu na nasz serwer trzeba się ponownie zalogować jak nic to nie daje to zmienić de na pl , bynajmiej tak robiłam wcześniej jak były ...

sobota, 23. styczeń 2016, 13:38

Bitwy o przełam + eventy z miezyrasowymi walkami

Przewaga jest OK bo więcej męstwa dla nas z przegranej walki , ale fakt są gracze od ludzi tu przykład LegionistaPL i jego kółko różańcowe gregor07 i mical15 , którzy notorycznie obdarzali na Dłoni wszelkim śmietnikiem . No cóż to juz historia bo powbijali 16 lvl ale robili to na 14 i 15 lvl skutek był taki ,że wogóle to pole nie chodziło nie z powodu ,że my nie mamy podobnych zabawek i nie możemy ich uszczęśliwić ale z bezsensowności gdyż tracić X g dziennie tylko dlatego ,że ktoś nie umie nawe...

niedziela, 13. grudzień 2015, 07:39

kalendarz adwentowy

Cytat autorstwa »Pacquiao« Wiec dalej samo nasuwa sie jakim prawem ktos ma byc ukarany ,moze odwrócilem glowe ,bylem w toalecie ,moze przez lagi kliknolem odswiez strone w czasie gdy byl komunikat na glwnym czacie gry ,bo o nakazie cdziennego czatnia forum niewiedzialem. Czy ktos siedzi w mojej glowie i wie ze chcialem wykorzystac bug gry ? Prosilbym o jeden namalcalny dowód co ja sobie myslalem Nie masz obowiązku czytania codziennie forum , ale masz obowiazek znac regulamin gry . §8. Wykorzyst...

wtorek, 27. październik 2015, 23:01

Zamkniecie jarmarku.

Anima zawsze sie budzi z ręką w nocniku , jemu powinni imiennie info wysyłać a najlepiej z pokłonem

środa, 30. wrzesień 2015, 22:25

Oj ludzie ludzie...

Heh szkoda gadać bandą 10 na 1 to tak ale jak równo po obu stronach to już strach obleciał

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 10:54

Informacje na temat Boglefa + Władce skorupek :P

Dzięki takim magmarskim geniuszom walki wyglądają w ten sposób jak ta http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12 . LUDZIE WBIJAJĄ EXP A NIE SIEDZĄ PO 5 LAT NA MALUCHACH i mają dzięki temu przewagę ,że nie nudzi was tak w kółko . atak - zorb - padniecie - zorb walczy - drop- wskrzecha - i truchtem na miejsce - atak - zorb - itd . czasami pojawia się jeszcze krzyk " złodziej " . Może jakby usunięto drop jak nie ma 80 % expa za walkę było by widać ilu faktycznie jest magmarów .

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 10:45

Informacje na temat Boglefa + Władce skorupek :P

Podziwiam determinację , że macie aż tak wysokie lvl-e . Inni zatrzymali się na 5-6 tak trzymaj . Przypadkowe wypicie elek expa ?

sobota, 30. maj 2015, 20:17

PB równych

A tak do tematu , widzę 1 pole na 14 lvl stoje w kolejce , która nie wiem jak sprawdzić , ale się nie załapałam . I jakos tak co tydzień nie ma składu na drugie pole . Co do talarów nie ruszają nawet jak jest niezłomka albo 4 pola bo coponiektórzy leca zaraz do sklepu i kupują wszystko co mogą - adekwatnie ruszy 1 inst i stop wydać na 30 minut 10-14 g w/g mnie nie ma sensu . Tym bardziej ,że jak wszysy wezmą to tak jakby nic nie brali . No cóż widocznie te osoby nie myślą wolą 1 instę zaliczyć n...

sobota, 30. maj 2015, 20:05

PB równych

Kroton Ty się nie wypowiadaj bo jak były Jaaskiniowe Turnieje to jak była mocna ekipa ludzi i było widać ,że przegrana to wychodziłeś z insty aby cyrkolwać na mocnych graczy z DE aby Ci inste wygrali . Nie raz tak wyszedłes na 10 lvl

poniedziałek, 9. luty 2015, 17:03

Jaskinie Równych

Cytat autorstwa »kwachu32« Mobek - napisz ze swojego normalnego konta, bo trochę śmiesznie to wygląda że chcesz się bić o blachę UK mając na 14 lvlu jedynie szarą martwiaków Dokładnie , ciekawostka od 11lvl bił krofy - nie ma medalu a teraz eldziwy hm wogóle nie ma medali to taka dygresja co do wypowiedzi tego gracza. Szczerze jesli chodzi o zaliczanie do TUK to jestem ZA , ci co maja fiolet blachy niech im nalicza zwycięstwa do TUK skoro nie ruszają PB-TUK w tej instancji , ale cała reszta to ...

poniedziałek, 9. luty 2015, 14:11

Jaskinie Równych

@kwachu32 A po co ulepszać pierścień ? na moby bezsens totalny , tak samo jak kupno fioletów skoro za 2 g się ja dostaje . Właściwie w obecnej sytuacji to nawet nie ma sensu nabijanie męstwa . Dlatego nie wiem po co (?) sa ograniczenia z kupnem setów znieśmy i to , gdyż wiekszość kupowała sety do walki a nie bicia mobów . Skoro teraz każdy może je mieć na PB . Po co kupowanie talii za X goldów , dla blesa raz na tydzień na mobki . Jaki ma to cel żeby ładnie wyglądać