Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-4 z łącznie 4.

sobota, 10. listopad 2018, 07:00

Post na forum autorstwa: »Angel Gabriel«

Wojna Dyń: Głosowanie!

mam pytanie dlaczegomnie nie ma na liście do głosowania zostałem zdyskwalifikowany czy jak?

środa, 31. październik 2018, 00:24

Konkurs: Wojna Dyń!

Ze zmęczenia wysłałem siostry dyńkę i piosenkę ze swojego konta - sry

środa, 31. październik 2018, 00:20

Na melodię gdzieś w hotelowym korytarzu krótka chwila Na kryształowych dziś jaskiniach dłuższa chwila I już czerwony kątem oka łowisz błysk I choć się trzeba o nie bić To chwałą chciałbyś dzisiaj żyć Lecz wciąż za mało masz w plecaku Ronisz łzy Ref. Uciekaj skoro świt Bo zbroi słychać zgrzyt Nadejdzie magmar zły Możesz zginąć wnet i ty Uciekaj skoro świt Bo zbroi słychać zgrzyt Chyba że elki łyk Zabij go i ty Póżniej event Halloweenowy się zaczyna Co będzie na nim Tylko Admin dzisiaj wie Może br...

wtorek, 30. październik 2018, 23:35

W jedenaste urodziny Wszyscy w Feo się bawimy Zabaw jest tu co niemiara Każdy zabić chce magmara Potem walka w opuszczonym W wielkiej chacie czyli domu Tutaj szachy ci wypadną Lub szkielety cie dopadną Potem jazda na luanie Jeśli jeździć jesteś w stanie I zbieranie dropów wielu Ciesz się znami przyjacielu Gdy Halloween wnet nastanie Każdy bogaczem się stanie I czerwone sety będą Każdy zostanie legędą! Dużo złota więcej bryli Piwo schiz życie umili Potem każdy się postara Ubić ducha Agudara Teraz...