Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 22.

środa, 17. październik 2018, 18:09

Post na forum autorstwa: »IzzI«

Zwój szybkiego dostępu

u mnie ten zwoj nie dziala na wiekszosc wymienionych w nim instancji;p

niedziela, 15. lipiec 2018, 07:59

zamiana okruchow

coz szkoda, dzieki za odpowiedz

sobota, 14. lipiec 2018, 13:56

zamiana okruchow

Czy jest mozliwe zamiana okruchow z ciemnych na jasne i vice versa bo za bardzo nie mam ochoty zbierac od nowa....

niedziela, 14. sierpień 2016, 09:40

Kiedy zostanie naprawiony problem ze sklepieniami?

Ja tam sie nie znam, ale watpie bys na forum uslyszal odpowiedz od adm. Polecam supa i cierpliwosc bo wszyscy wiemy jak to wyglada....

sobota, 14. maj 2016, 14:35

zmiany po upku 28.04.2016 !

Jeśli chodzi o oka u mnie zdecydowanie lepiej po upku srednia 5 oczek na werke wczesniej wiekszy rozrzut mialem raz 1-2 pozniej 6 i znowu 1-2 sztuki

poniedziałek, 14. marzec 2016, 20:36

moby-drop

Tak to jest niektórym dropi zielony item 1 na tydzień czasem częściej, innym na pół roku ot taka nasza losowość feo Mi osobiście najczęsciej dropia skrzynki lub pojedyncze piony z czerwonego drewna.

sobota, 19. wrzesień 2015, 22:21

Rażąca strzała na całym stunie

Res u mnie naprawili i razaca na red łuku nie daje juz krytow;p

wtorek, 15. wrzesień 2015, 20:59

Cień

na jakimkolwiek polu bitewnym ubij wroga z pomoca cienia i tyle co do reszty jakby w walce byl inny gracz po twojej stronie to musisz zadac wiecej obrazen od niego na celu pozdro

niedziela, 16. sierpień 2015, 19:31

podkręcone Gurgulie

coz mi zdarza sie czasem pasc ale tylko z wlasnej glupoty niz oproznienia paska a co ilosci unikow bywa i tak ze dopiero 2 seria kombo wchodzi wtedy zmieniam moba;p co do krytow zdarza sie tez ze czesciej wali kryty niz ja;p ale coz, co do zarobku od 14-20g na czysto w zaleznosci od wrednosci gorgi danego dnia

niedziela, 5. kwiecień 2015, 20:58

Sale A Użycie Kostura A Moze Coś Wiecej

wg mnie jakby nie było nickow po walce to byloby jedno wielkie stalowanie na alaljkach i innych ciach a tak przynajmniej widac kogo"ukochac" a skoro zdejmuje Ci blesy to raczej nie za nic tyle ode mjnie Post redagowałam , ze wzgledu na nieparlamentarne słowo Prosze , uważaj na przyszłosc

niedziela, 28. grudzień 2014, 21:12

Konto Premium

Napisz mi Paleo jeszcze ze taka animacja gra miala przed upkiem? To ze ze w kazdej grze sa premium to ja wiem doskonale tylko nie spotkalem sie jeszcze aby w ktorejs brak premki oznaczal ogladanie animacji nie wiem na poziomie 10-15 klatek na sekunde?? Mi tylko to przeszkadza reszta mnie nie interesuje jesli chodzi o premium

niedziela, 28. grudzień 2014, 12:13

Konto Premium

bez premki ta gra to pokaz slajdow;/ jesli to miala byc zacheta to kiepsko to widze

środa, 24. grudzień 2014, 12:58

awaria

coz, wiadome ze robimy za testerow bo prace caly czas trwaja no ale wypadaloby cos z tym fantem zrobic takze jako niepoprawny optymista czekam na info od wiadomo kogo wesołych zycze

piątek, 21. listopad 2014, 17:34

Wspominamy :ehhh:

ARENY na 4lvl z Żyletą i niezapomniane cc-ki w Virginach z Inspire na prrzeciwko:drink:

niedziela, 9. listopad 2014, 12:16

Lokalizatory zawodów dodatkowych Mentor Wiki

IzzI uzdrowiciel level 4

sobota, 25. październik 2014, 01:00

Bombowi samobójcy

Ja bym dorzucił bombe ktora zapodaje wszystkim drzazge w lokacji powodu chyba pisac nie trzeba

poniedziałek, 8. wrzesień 2014, 21:12

Konkurs WOD! - II edycja

nr 4 wydaje mi sie najbardziej poetycki

poniedziałek, 25. sierpień 2014, 12:33

Konkurs Wod

4 i 8

sobota, 14. wrzesień 2013, 18:35

Talary

Cytat autorstwa »Bodzio88« Booozie widzisz a nie grzmisz... STOP mamutom :buee: no nie przesadzaj dobry atleta nie jest zły mięso mięso :ogo: jestem atleta:fall: