Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 92.

czwartek, 1. sierpień 2019, 00:27

Post na forum autorstwa: »Eferez«

Zabawa - Rozwiąż zagadkę

Anlagrysa aagrnytow łzkrsyta

niedziela, 28. lipiec 2019, 17:30

Zbroja Niebieska Wytrzymalosc

jakiej by nie miało na giełdze mozna sprzedac zbroje z wyzsza wytrzymałoscia niz podana w ofercie więc robisz wytrzymałość 1/1 i kazda wyzej moze być na to sprzedana(nie interesuje cie jaka wytrzymałośc ma ten produkt)

sobota, 27. lipiec 2019, 11:44

Szadorek

nom trochje lipa z tym

środa, 24. lipiec 2019, 21:50

Zbroja Niebieska Wytrzymalosc

daj 1/1 nikt nie sprzeda ci setu już uzywangego chyba ze jest to przekazywalne a można na to sprzedać każde z wyższą wytrymałością więc jeżeli interesuje Cię set z OD to najłatwiejszy sposób

środa, 24. lipiec 2019, 16:07

cerber

dodam ze na 11lvl fajny na chaotyki bo on ma umiejetnosci raczej pod walki masowe

sobota, 20. lipiec 2019, 11:36

Brak męstwa na arenie

Wpłacac na premke? nie lepiej odkupić za kase z mobów od kogoś certa z brylami?

niedziela, 30. czerwiec 2019, 17:43

Zabawa - Rozwiąż zagadkę

Apteczka Pierwszej Pomocy letamu nnnieeaustj rzyd

niedziela, 30. czerwiec 2019, 15:11

Zabawa - Rozwiąż zagadkę

Eliksir Chaosu Aicyż mełh cznomrej kałys

sobota, 22. czerwiec 2019, 22:12

Nierówność stylów walki

dodam jeszcze ze spora część graczy na poziomach 11 i wyzej posiada po 2 a czasme nawet 3 komplety setów i wybierają sobie jakim walczą, sam posiadam łamka i atlete

sobota, 22. czerwiec 2019, 22:09

Nierówność stylów walki

bo ja wiem czy łamek faworyzowany zawsze? na 11lvl atleta robi robote na pvp bo wszyscy się robia pod spryta czy łamka a biedny atleta pozostaje bez oporu XD to jak się walczy zależy tez w dużej mierze od trędu na set (conajmniej na poziomach 11-15 gdzie duże znaczenie ma ochrona magiczna)

niedziela, 2. czerwiec 2019, 15:28

Problem z cieniem

no to musisz pisać w tym celu na support, im szybciej napiszesz tym szybciej Ci to wyłączą

sobota, 18. maj 2019, 07:10

blad z kara bestialstwa ?

z tego co zauważyłem to na okowy raczej nie działa, co do odwetowych nie mam pojęcia ponieważ nie używałem

piątek, 17. maj 2019, 10:53

blad z kara bestialstwa ?

możliwe ze miałes tez na sobie wtedy przebijający cios i udeżyłeś na bloku to wtedy mogło Ci otrzymywane x2 przemnożyć

środa, 15. maj 2019, 09:45

Przywróćcie biglotron :D

@Speedy no moze nie tyle nieprzekazywalne co dopiska Przedmiot można wymienić i było by ułatwienie ze zbiorem tych samych elementów w celu ulepszenia maszynki ale nie było możliwe by nimi handlowac, z resztą sie zgadzam za mało takich eventów.

czwartek, 2. maj 2019, 22:48

de serwer

klikniecie kliknięciem ale lagi takie ze mi ten automat 2 min układa na serwerach com czy De

czwartek, 2. maj 2019, 19:26

de serwer

Ja odkąd zrobiłem II setm musze zdażyć zamienic atlete na łamka czy odwrotnie co na arence zajmuje stosunkowo dużo czasu

czwartek, 2. maj 2019, 11:56

de serwer

Problem jest od kilku lat(jeżeli chodzi o zawieszanie się klienta czy wyłanczanie podczas PB) jak by chcieli juz dawno by to naprawili

poniedziałek, 29. kwiecień 2019, 18:14

de serwer

o i dodatek jest taki ze klient się zawiesza jak stun wchodzi na niedźwiedziu

wtorek, 23. kwiecień 2019, 17:59

Medale kultu

jeżeli będziesz posiadał oba kulty i aktualnie należał do frakcji siewców możesz uzywać blesów siewcy jak bedziesz należał do bractwa to blesy bractwa frakcje można zmieniać tak więc mozesz co jakiś czas uzywać kazdego jeżeli zmienisz frakcje na dysponującą danym efektem