Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 126.

niedziela, 15. listopad 2015, 20:17

Post na forum autorstwa: »radula24«

Różnica RU vs PL

nie ma co porównywać wydarzeń bo się nie zbiegniemy oni od lat maja studnie czy rozlosowują laptopy czy inne fanty tak jak urodziny legendy dopisali sobie admini 2 latka ale to szczegół dogonić rosjan będzie ciężko może jak się osobą nad nami znudzi lub braknie pomysłów na wyciąganie kasy to odpalą studnie podejrzewam że jak co roku będzie to 6 grudnia gdzie trzeba już myśleć jak kase zabrać każdemu z portwela ale niczego tu się nie da przewidzieć

sobota, 14. listopad 2015, 11:04

Event listopadowy vol. 2

misi jest akurat sporo i co chwile dochodzą nowe nie mam czasu co prawda na grę ale mam już ze 160 tych dłoni ale może się uda jeszcze coś ustukać a tu link co kiedy się pojawia http://warofdragons.pl/info/library/inde…id=10096&page=2

niedziela, 8. listopad 2015, 21:23

Event listopadowy

i wszystko jasne dzięki za odpowiedź Sorcerers

piątek, 6. listopad 2015, 10:22

Event listopadowy

mam pytanie czy w evencie listopadowym też będzie można kupić worki za 15g jeżeli tak jaka będzie ilość możliwa do zakupu bo nie ma tego na stronach ani na ru ani na pl

środa, 7. październik 2015, 16:02

urodziny legendy

w końcu przynajmniej jakaś niewielka informacja dziękuje i w takim razie czekamy

środa, 7. październik 2015, 12:36

urodziny legendy

czy ktoś z administracji w końcu zainteresuje się urodzinami czy każdy ma nas w 4 literach bo kase każdy chciał by brać a robić to nie ma komu

czwartek, 1. październik 2015, 13:55

Przerabianie przedmiotów na przedmioty stylu - pytania

co do terminu nie będzie mieć jeżeli zrobisz nakładke nie będziesz mógł jej oddać już i nie będzie mieć wytrzymałości ale z tego co wiem żadnej terminowej zdrojki na pl chyba się nie da przeobrazić w tym kamieniu ale możesz próbować

niedziela, 20. wrzesień 2015, 14:06

urodziny legendy

temat troche schodzi na manowce dotyczył głównie urodzin legendy i tego się trzymajcie bo znowu zaczyna się robić bezsensowna dyskusja

sobota, 19. wrzesień 2015, 16:42

urodziny legendy

prosił bym jeszcze o wypowiedz administracje wiem że rzadko coś piszecie ale wypadało by napisać czy urodziny będa obchodzone bo na prv jak o niewygodny temat sie was pyta to nikt nie odpisuje

czwartek, 17. wrzesień 2015, 14:55

Wydarzenie wrzesniowe

co do pytań jest ich w sumie 15 jak ktoś żle odpowie to trudno przepada ale nie zwiększa się ilości do zdobycia czyli jak odpowie ktoś żle to już może zdobyć tylko 14 dyplomów dlatego u niektórych postaci już nie ma pytań jak raz się je odwiedziło a niektóre mają 2 razy z rzędu ale tak czy siak można sobie zapisywać na ile się odpowiedziało żeby potem nie latać bez sensu

czwartek, 17. wrzesień 2015, 07:39

Wydarzenie wrzesniowe

ze złodziejami zaczyna robić się coraz większa lipa bo niereguralne pojawianie i bicie ich spowodowało że w niektórych lokacjach zaczynają się pojawiać co 2 co 3h no cóż śmiech na sali nawet kartki przestały lecieć wczoraj znowu na 3h bicia miałem 4

środa, 16. wrzesień 2015, 17:20

Wrzesień - W Pogoni Za Wiedzą

ja w 2h bicia mam 6 stron więc no cóż trudno coś ustukać na tym evencie będzie ale i tak z lepszego stał się najgorszym eventem comiesięcznym

wtorek, 15. wrzesień 2015, 11:53

urodziny legendy

https://w2.dwar.ru/info/library/?category_id=163

wtorek, 15. wrzesień 2015, 09:36

Wydarzenie wrzesniowe

ja też popiera bo policzmy w najlepszym wypadku 3 kartki z mobów 2 kartki jak się ma szczęście w 1h ze złodzieja wiec w jaki sposób nazbierać jak nie siedzi się 24h non stop w grze ?????

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 19:07

Wydarzenie wrzesniowe

zwiększcie ilość pojawiających się mobów bo jest lipa straszna nic nie wiadomo gdzie szukać moby respią się jak chca a niektórzy nie mają czasu non stop śledzić lokacjie gdzie po 10-20 chętnych jest na 1 moba i nawet tak fajny event zamieniliście w jedno wielkie g**** bo co teraz posotaje lać moby i liczyć na farta eh badziewny ten event i tyle

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 18:39

urodziny legendy

Be_Happy w zeszłym roku były o to link http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=1211

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 18:17

Wydarzenie wrzesniowe

także jeżeli ktoś liczył że samym złodziejem sobie nabije to lipa bo jest 1 na 30 minut może dłużej i przeważnie daje upominek tylko woęc liptonik letki z resztą czego można było się spodziewać na pl nawet fajny event można było skopać

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 18:11

Wydarzenie wrzesniowe

jest tylko pojawia się 1 na 30 minut

poniedziałek, 14. wrzesień 2015, 12:09

urodziny legendy

ponieważ ru już rozpoczęli świętowanie dlatego chciałem zadać pytanie do administracji czy na pl w tym roku urodziny będą obchodzone

sobota, 12. wrzesień 2015, 22:45

klucz

pytam dlatego że na ru jak czytałem komentarze klucz odblokowywał przejście na kolejny etap misi jak się poprzednie zakończyło związane z dobrosłavem problem w tym nie wiem gdzie szukać domku który trzeba otworzyć