Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-14 z łącznie 14.

czwartek, 24. grudzień 2015, 23:58

Post na forum autorstwa: »Zielarz«

Poezja w Feo

Wierszych specjalnie dla Autora posta... "Z rymem wszak masz problemów co niemiara, lecz nie martw się, gdyż gra gitara, wiersz Twój przedni rzec nie mogę , ale pracuj dalej aby zwalczyć swoją trwogę, Bądź serdeczny i radosny, gdyż spamujesz wszystkie posty, filozofii w Tobie słychać bez liku, Mądrości za to brak w tym mętliku, I Pamiętaj przyjacielu drogi, gdy coś piszesz, bądź gotowy, na serdeczne komentarze, które czasem powielane, mogą stać się roześmiane, W racjach Twoich głos donośny, lecz...

środa, 15. kwiecień 2015, 18:13

Zepsucie ostatniego porządnego Eventu ostatnich 3 lat.. (Feo w szponach..)

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą (http://warofdragons.pl/info/library/inde…id=10058&page=7) pragnę bardzo serdecznie podziękować naszej w.sz. Administracji, za zepsucie ostatniego na prawde znakomitego święta w grze na Polskim serwerze. Nie wiem, ile razy trzeba wam tłumaczyć, że DOBRY EVENT przyciąga graczy do gry ZŁY EVENT powoduje destruktycjne skótki - będziecie tracić graczy, bo to jest po prostu absurd. Chyba że w.sz. Administracja chce, aby ta gra byłą jedynie dla dzieci i oszołomów, k...

czwartek, 22. styczeń 2015, 17:48

" cyrk na kółkach"

Witam serdecznie... nie grałem 2 dni.. nie pamiętam co miałem w plecaku nie wiem co się dzieje... zauważyłem ( po połączeniu ) w 1 całość że pomnożyły mi się fioletowe elki giganta ( zamiast 450 mam teraz 900) oraz elki fioletowe mocy ( zamiast 2,5k zrobiło mi sie 5k) i NIE WIEM czy coś jeszcze.. chyba nic wiecej... co mam z tym zrobić ? sprzedać z plecaka? Pozdrawiam Zielarz

czwartek, 20. listopad 2014, 20:36

Krótka informacja odnośnie wojny Versy vs. INTENSE

https://www.youtube.com/watch?v=GZ2hP2TqqGA odpowiedź na obecną sytuację... wokalno instrumentalna, myślę że uwidacznia wszystko, co ma być uwidocznione Pozdrawiam!

niedziela, 14. wrzesień 2014, 14:49

rocznica i aury

nie pierwszy i nie ostatni raz ta kwestia jest poruszana. tak samo jak i na naszym serwerze są równi i równiejsi.. Ci, którzy przez te kilka minut w czasie " błędu na jarmarku STAREJ ADMINISTRACJI" mogli "wymienić" na polskim serwerze bronie na aury są cali w skowronkach. Kto jeszcze się dziwi że Polacy są gorzej traktowani na międzyserwerowych zawodach w tej grze? Oczywiście zaraz haterzy napiszą " rzuć mu lustro i nie płacz..", tylko zanim to nastąpi ktoś rzuca lustro na mnie... i jest po zawo...

piątek, 25. lipiec 2014, 15:33

Pomysł na przeforsowanie szybszego lvl postaci poprzez ułatwienei zdobywania surowców i MODYFIKACJĘ POSIADŁOŚCI

powtórzę kolejny i kolejny raz... ten pomysł własnie po to jest, aby ludzie lvl 4,5 traktowali tak samo jak 2 i 3. a lvle 6,7,8,9 robili normalnie jednym ciagiem ( i tak b. długo ) poprzez bicie tęczy na obelisku expa... gdyż wg mnie jest to najlepszy sposób. Oczywiscie zaraz będą głosy że coś komuś narzucam i się wymadrzam. W tej grzei luaniłem, i stalowałem lvl, i zbierałem surowce na kulty etc... i teraz b. tego żałuję że siedziałem 2 lata na lvl 4-5-6. W obecnym czasie robię ciągiem cały cza...

czwartek, 24. lipiec 2014, 19:51

Pomysł na przeforsowanie szybszego lvl postaci poprzez ułatwienei zdobywania surowców i MODYFIKACJĘ POSIADŁOŚCI

niebieski set jest za grosze... własnie chodzi o to, aby nie siedzieli latami na 1 levelu.. tylko aby awansowali na wyższy poziom.. i na nim wbijali kulty znacznie taniej.. czego nie widzicie? Wszyscy pisza że to by utrudniło życie niskim lvl... no o to chodzi aby wbijali poziom helloł? marvelus a luanienie przestanie mieć wóczas sens.. bo 2 lvl wyżej to samo zdobędziesz 5x albo nawet 10x szybciej... niż na luanie TEN POMYSŁ JEST PO TO, ABY NISKIM LVL POMÓC A NIE PRZESZKADZAĆ !!

czwartek, 24. lipiec 2014, 16:28

Witam Wszystkim, którzy przeczytają post do końca serdecznie gratuluję wytrwałości, bo warto. Moja propozycją jest możliwość wprowadzenia znacznie łatwiejszej dostępności SUROWCÓW, które zbiera każdy 1szy zawód. Wówczas przesiadywanie na danym poziomie przestanie być opłacalne, co sprawi, że ludzie zaczną awansować na kolejne poziomy. Głównym problemem jest tutaj oczywscie ciągłe korzystanie z luana. Tłumaczone jest to ciągłą chęcią wbijania wszystkich mozliwych reputacji na danym poziomie i dop...

środa, 9. lipiec 2014, 17:03

Aury do broni u magmarów

rozczaruje Cię drogi kolego... nie, nie kupiłem czerwonego narzędzia za fortune, ale kilka osób kupiło. Gdy piszę o pewnych rzeczach, to nie staram się podporządkowywać je swojej postaci, gdyż posty te były by wówczas stronnicze ( chociaż czasami bardzo ciężko jest się opanować..). Seneka oczywiście że równo nie znaczy sprawiedliwie... nigdy nie oczekiwałem i nie oczekuje sprawiedliwości w tej grze, piszę tylko jak jest. Jeżeli np. teraz zamiast wprowadzenia możliwości kupna aur dla każdego wpro...

środa, 9. lipiec 2014, 16:34

Aury do broni u magmarów

w tej grze nigdy nic nie było i nie jest sprawiedliwie... niesprawiedliwe było wykorzystanie przez WIELU graczy możliwości kupna/zamiany za red przedmioty ( nie wiem bo tego nie wykorzystałem z powodu nieobecności) przez kilkadziesiąt minut pewnego razu na jarmarku aur, których już UŻYWAJĄ OD PONAD ROKU. Niesprawiedliwe było wprowadzenie czerwonych narzędzi, gdyż niektórzy wydali na nie po 1000g aby je zdobyć, a później można było je kupić za 100g, na czym w głównej mierze skorzstaja magiczne le...

środa, 18. czerwiec 2014, 14:38

Poprawka do regulaminu forum

czasami mam wrażenie, że ludzie zajmują się tutaj takimi rzeczami, które światczyły by o tym, że ta gra w którą gramy.... to całe ich życie..

sobota, 14. czerwiec 2014, 18:05

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

nikt nie przekroczy 200 punktów, to są kpiny i jaja z nas robione, zamknijcie ten post i nie ośmieszajcie się już....

wtorek, 10. czerwiec 2014, 22:19

Piekielne pole bitwy

Cytat autorstwa »Paleovenus« Witam, gratuluje "przygotowanym" ludziom i stalującym magmarom w oczekiwaniu na cud. Cud się zdarzył, wygraliście (wystalowaliście?) WB. http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=1&server_id=0 Ponad 3 godziny kiszenia się w walce. Ja mam dość i jak większość ludzi też, chyba sami się teraz będzie stalować na zwojach ataku. Ja robie przerwę, do czasu aż obie strony się wezmą do kupy. Pozdrawiam piekielnie gorąco P.S. To było moje ostatnie PPB na 7 lvl.... tyle w tem...

środa, 16. kwiecień 2014, 12:17

Piekielne Pole Bitwy

"4) kwestia męstwa będzie przedyskutowana oddzielnie." oddzielnie.. za tydzień.. miesiąc...rok? Kilka osób na prawdę podało tutaj b. dobre pomysły jeśli chodzi o problem "amuletu duszy wojowników", moze pozwole je sobie przypomnieć, bo jeszcze się okaże że w podsumowaniu wszystko umrze śmiercą naturalną... ( bo i tak będzie). - amulet powinien dawać proporcjonalnie więcej męstwa ( np. 40%,50% więcej ) - mógłby powstać sklepik na PPB, blessy na 1 walkę - zlikwidowanie amuletu, danie większej iloś...