Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 102.

środa, 14. styczeń 2015, 13:59

Post na forum autorstwa: »GaNiKuS«

Niezłomność na Statku

Naomi nie becz tyle tylko przyznaj się do błędu w newsie było napisane, że walki z KAPITANEM dadzą Ci niezłomność a, że walczyłaś BEZ KAPITANA to po co ryczysz? CZYTAJ ze ZROZUMIENIEM i nie będzie więcej takich płaczy i żali

środa, 7. styczeń 2015, 14:53

Statystyki setu spryciarz/świtało/cień, nowy standard czy bug?

Odnośnie tych krytyków łamka to nawet na blessach mam walki gdzie 12 ciosów z rzędu nie mam nawet 1 krytyka ale bywają walki co krytyków mam 4-5 z rzędu także ten "bonus" do krytów to jak się uda to jest i tyle. Atleta to chyba nie ma walki by stuna nie walnął a mi się takie i to w miarę często zdarzają, że walkę kończę z 1 krytykiem albo żadnym na 10-15 uderzeń (mówię o biciu na blessach)

wtorek, 6. styczeń 2015, 19:53

Lamek vs Sprytek po upie >>krytyki kiedys mial łamek podobno

no przecież nie możesz zarabiać na mobach, masz wpłacać hajs i wtedy wszystko gra. Zobaczyli, że za szybko biją to trzeba te walki wydłużyć

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 14:28

no i z przenikaniem 20 to ja się nie dziwię, że sprytowi dać rady nie umiesz

poniedziałek, 5. styczeń 2015, 14:26

niektórzy myślą, że założą redy i będą nieśmiertelni

niedziela, 4. styczeń 2015, 19:22

Magiczna piątka

Dzięki --Szulgista-- za podpowiedź

niedziela, 4. styczeń 2015, 19:21

Magiczna piątka

Zakończyłeś misję "Magiczna piątka". 19:20 Zdobyto: 10 000 punktów doświadczenia, Dalgo 100 pcs. no więc te bicie na szybko to sorry panowie ale nie, stallerka na maxa trucie i elka mądrości i to jest klucz do sukcesu

sobota, 3. styczeń 2015, 22:33

Magiczna piątka

dam sobie z tym spokój, dzisiaj to samo z klasztoru wychodziłem na full blessach elka przmieany i od tego wciskania q to aż mnie palec rozbolał i znowu w plecy

sobota, 3. styczeń 2015, 01:21

Magiczna piątka

Paleo tylko, że te trutki jak zaczną działać to po 400 hp zżerają i to w dosyć szybkim tempie (przynajmniej u mnie) a ja na gigancie mam niecałek 2k hp

piątek, 2. styczeń 2015, 22:11

Magiczna piątka

kurde no nic nie robilem z tych rzeczy elka przemiany i ciągle qqqqqqqqqq no nie wiem może później znowu spróbuję i się uda

piątek, 2. styczeń 2015, 21:32

Nowe Tallary

@Old niektorzy to wola ubic Cie na pelnych pasach niz nabic damage i wiecej mestwa zgarnac moze w koncu zalapia ze teraz nie o to chodzi

piątek, 2. styczeń 2015, 21:30

Magiczna piątka

@Ebi wyciaganie to tam nic nie da i zwoje odwetu bo on za 40-60 bije i bije najszybciej jak sie da na elkach gniewu ringach gniewu nawet sytość V biorę by tej woli było więcej i nie idzie go ubić. 52 efekty na sobie miałem zanim zaczęło mi odbierać HP więc raczej robię to szybko a i tak kupa.. Dojechałem do 300 hp i zaraz 1800 miał no nie wiem ja nie widzę sposobu na ubicie tego dziada

piątek, 2. styczeń 2015, 17:37

Magiczna piątka

Witam, mam pytanie czy ktoś ukończył tę misję? Ubiłem prawie wszystkich, nie mogę ubić tylko jednego **Y&*^*^&*^* http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…91&server_id=12 i próbowałem już dziesiątki sposób, na ponczu, na full blessach no nie da się tej gnidy zabić... Co jest bliski zera to oczywista oczywistość żadnego krytyka i leczy się z 200 hp na 1800 i tak non stop

czwartek, 1. styczeń 2015, 13:13

Zemsta

ale to teraz chwalisz się czy żalisz? wszyscy mamy przyklaskać bo ubiłeś maga czy jak?

poniedziałek, 29. grudzień 2014, 15:47

Statystyki setu spryciarz/świtało/cień, nowy standard czy bug?

pierw dali stuny atletom, że przy dobrych wiatrach i full hp potrafil zjechać, teraz dali sprytom trucie x3 to tylko czekać aż łamkom dadzą krytyki 4 na 5 ciosów

sobota, 27. grudzień 2014, 11:08

Kolekcje

nie wiem jak z OD ale z PM wiem, że kolekcje lecą losowo i nie dla każdej osoby z grupy

czwartek, 25. grudzień 2014, 19:50

Kolekcje

same śmieci u mnie

środa, 24. grudzień 2014, 16:18

pradawny plaskowyż

heh ty be_happy jestes zabawny, beczysz ze masz walke 3 ludzi na 13 magmarow luki sruki itp a ty co robisz ze swoimi kompanami? przypomnij sobie rozmowe poprzez upominki, nas 5 was 20 i co? i walicie z lukow trujecie jak po***ani a gdy do ciebie podchodze z polowa hp to nawet nie dasz elki lyknac tylko od razu w full redach na niebieskiego magmara 2 lvl wyzej sila gniewu i byleby padl szybko by wb nie zrobic.. chlopie albo na twoim koncie gra kilka osob i kazdy pisze co innego (ciach)

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 15:49

Ceny nowych kart ;)

tyle ile na karcie - 50s

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 12:26

Czerwone uzbrojenie na polach bitew

Wy maturę z j. polskiego macie zdaną? Czytanie ze zrozumieniem się kłania, Old Lizard pogrubiasz tekst w którym wyraźnie jest napisane, że ograniczenia zakładania zbroi będą dopiero wgrywane czyli chodzi tu o to, że możesz założyć i stanąć (na innych PB nie) a nie to, że zakaz na salach nie obowiązuje.