Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 409.

czwartek, 28. luty 2019, 10:17

Post na forum autorstwa: »SzalonaOna«

Niedziałający klient gry

Przy setnym razie udało się odpalić klienta gry tak jak napisałeś ikonką wod z folderu gry jednak to nie oznacza, że problem nie wystepuje Nie przypominając już o automatycznym jedzonku, które działa co pięćdziesiątą walkę.

czwartek, 28. luty 2019, 07:19

Niedziałający klient gry

Od kliku dni klient gry robi strajk na różne sposoby ;D Odpalanie pod oprawką my com łączy się z tygodniem czekania aż się włączy (lub też nie).Odpalanie poza oprawką my com bezpośrednio z C:\MyGames\Legend - Legacy Of The Dragons jest bezskuteczne. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

środa, 30. styczeń 2019, 16:39

Powrót Aren 5-5

Mowa tu o przewadze z uwagi na lepsze zbroje wierzchy i inne cudeńka więc Sheto nie chodzi tutaj o przewagę rasy jak jest tak jest wszyscy to widzą jeśli chodzi o przewagę między ludźmi a magmarkami ;D

wtorek, 29. styczeń 2019, 20:16

Biuro matrymonialne ludzi ! TUTAJ umieszczamy anonse !

Rokers.. Swą poezją powaliłeś piękne Panie podkręciłeś ;D To ja zorganizuje walki w kisielu byś mógł znaleźć odpowiednią wybrankę Zgłoszenia proszę do Rokiego na pocztę.. Tylko spokojnie nie pobijcie sie jeszcze kisielu nie ma ;D

wtorek, 29. styczeń 2019, 19:35

Daj bana osobie nad Tobą.

Ban dla Efereza bo przegpiłam chaotyk a mogłam go w końcu oświecić swym blaskiem ;D Ty możesz sie conajwyżej brokatem posypać

poniedziałek, 28. styczeń 2019, 18:26

Ban dla Eferez jakoś zawsze to magmarów brakuje. Brak ludzi to rzadkość

poniedziałek, 28. styczeń 2019, 16:54

Ban dla brontosaur bo mnie rozgryzł.. u Nas wszystko śmiga aż miło patrzeć, ale nie chciałam się chwalić ;D

niedziela, 27. styczeń 2019, 13:38

Powrót Aren 5-5

Czasy się zmieniają od początku gry.. Kiedyś lansik na set zielony i kilka części niebieskich "Wooow skad masz topór kata?" I ceny zbroi nieco różniły się od aktualnych Teraz części niebieskiego setu szachowego na lvl 6-8 kosztuje mniej więcej tyle samo co ubrancko zielone a wychodzi to z tego, że nowych graczy nie przbywa a zapotrzebowanie na zbroje nie jest już takie jak było kiedyś Teraz modne jest x lat na jednym lvlu by wbić wszystkie możliwe kulty i być Top 1... Cóż każdy gra jak chce więc...

niedziela, 27. styczeń 2019, 13:27

Ban dla Eferez bo na 11 mało kiedy coś rusza poza chaotykiem i dłonią ;D

sobota, 26. styczeń 2019, 10:55

Ban dla Angelina bo ... Bez powodu masz bana, ale co zrobisz? Loteria i padło na Ciebie ;D

piątek, 25. styczeń 2019, 20:21

Powrót Aren 5-5

Tak jest na wszystkich poziomach. Ja będąc na 11 jestem skladana przez 12-stki gdyż mają dostęp do lepszych amuletów oraz broni podczas gdy ja śmigam w tych mniej modnych wzmacniajacych jedynie staty fizyczne. Nie wspominając o wierzchowcach z poziomem 16 które na 11 lvlu również nie są dostępne Na każdym przedziale jest to samo więc nie ma co się tutaj oburzać bo inne poziomy również znają tą przewagę przeciwnika z wyższym poziomem Rady? Przemęczyć sie i na arenę skoczyć na 6 albo ... ładuj kas...

wtorek, 8. styczeń 2019, 16:55

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

Mi nie działa automatyczne jedzenie Otrzymałam odpowiedź, że to błąd klienta... Skoro to błąd to dlaczego nikt sie tym nie zajmie? PS Komuś jeszcze żarełko nie działa czy może tylko ja na teczy musze wcinać marnując czas?

środa, 17. październik 2018, 17:49

"W poniedziałek na placu miejskim będzie do odebrania rekompensata"

Znowuuu kłamiesz? Jak to jest, że tematy mniej wygodne zostają zamykane przed rozkręceniem a takie wiszą.. i wiszą... To nie złośliwość a moja subiektywna opinia oparta na tym co tu często widzę

sobota, 22. wrzesień 2018, 18:33

pytanie...

Cytuję "16:17 Info: Wojownicy! U starców na placach miejskich jest dostępna misja z rekompensatą za usunięte eliksiry. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy." Wcieło elki dali jakąś tam rekompensatę na placu a więc Wam ich nie zwrócą... Proste więc nie ma co się rozpisywać i na drugi raz nie "chomikować po kątach a używać

środa, 29. sierpień 2018, 20:02

Biuro matrymonialne ludzi ! TUTAJ umieszczamy anonse !

Było ciepłe lato choć czasem padało.. Szalonej się kurde ślubu zachciało To nie jest żart moi mili... Oferty w komentarzu pod postem byście zostawili Legenda na wesoło więc coś o wymaganiach... Partner lub partnerka na gwałt poszukiwana. Po co się nudzić i grać solo, podczas gdy można klikać z Szaloną Poematu ciąg dalszy jest zbędny... Mickiewicz rodzaju żeńskiego ze mnie mizerny Wymagania: - Ekstrawaganckie poczucie humoru( im więcej tym weselej! ) - Grubość portfela.. Nie nie będę Cię utrzymyw...

czwartek, 11. sierpień 2016, 15:30

Ban dla Pomaranczka za pomylenie nicków

czwartek, 7. lipiec 2016, 22:29

Ban dla Drobiny bo za szaleństwo nie powinno być bana

niedziela, 26. czerwiec 2016, 23:23

Ban dla Błyska bo tak dawno go nie banowałam, że ciężko się powstrzymać