Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 162.

czwartek, 12. wrzesień 2019, 21:44

Post na forum autorstwa: »świRRusek«

Nowy Zamek Po Update

nic sie nie zmienilo, koko odezwijcie się jak będę w grze to coś tam podpowiem jeszcze nablesionych 11 nie polecam i gratuluje 3 stopnia

czwartek, 22. sierpień 2019, 22:37

Reputacja wladców losu

widze, ze komus juz zle bylo i sie grupami nie da wejsc teraz?

czwartek, 1. sierpień 2019, 19:00

sklepienia...

stoimy - 2 osob brak jak sa chetni po ldzkiej stronie

wtorek, 30. lipiec 2019, 20:59

sklepienia...

ruszylo o 18,Niemcy chyba przeczytali i staneli ... na ta chwile 4 magmarow w kolejce z PL

wtorek, 30. lipiec 2019, 18:02

sklepienia...

brak 2 osob zeby ruszylo jesli ktos zainteresowany

czwartek, 25. lipiec 2019, 18:40

rytuał Eldery

procz tego ze odpowiedni lvl chyba trzeba zadac najwiecej strat na danym przeciwniku czyli cos podobnego do repki mysliwych trofeów... PS. dostałem za elfa wielkiego :drink:

niedziela, 9. czerwiec 2019, 13:05

sklepienia...

u mnie to samo... jak Wadera napisal... rzeczy wazne i wazniejsze a czesto moze bym i poszedl, ale poprostu zapominam stanac w ta kolejke ... kwachu jakby co pisz i przypomnij

poniedziałek, 15. październik 2018, 18:44

"W poniedziałek na placu miejskim będzie do odebrania rekompensata"

18:35 Zdobyłeś: Skrzynia z rekompensatą 1 szt. 18:35 Symbol Błogosławieństwa Niebios 1 szt, Zwój Szybkiego Dostępu 1 szt 18:35 Zdobyto: Świąteczny Poncz V 1 szt. 18:35 Doskonały Eliksir Giganta 3 szt, Doskonały Eliksir Życia 9 szt, Doskonały Eliksir Many 18 szt, Doskonały Eliksir Ducha 3 szt,Doskonały Ekstrakt Krwi 20 szt, Doskonały Ekstrakt Mocy 30 szt, Doskonały Ekstrakt Wampiryzmu 25 szt, Niezwykły Eliksir Męstwa1 szt 18:35 Eliksir Niepokonalności 1 szt, Eliksir Huraganu 1 szt, Eliksir Kamien...

czwartek, 17. maj 2018, 21:29

Chaotyczna bitwa [12] - ciekawostki

fajne zestawienie, ale brakuje mi jednego - kto dawal zwoje i proszki odwetu/slabosci... kto kiedy totemu uzyl - uwzglednij to nastepnym razem kmwtw

środa, 2. maj 2018, 21:34

aktualizacja 04.2018 - błędy i inne problemy

Cytat autorstwa »świRRusek« mozna zapisac sie do walki o twierdze, ale nie dziala to tak jak trzeba taki komunikat jest, a powinno odliczać czas "Poczekaj, trwa proces formowania bitew o twierdze" czy można dostać potwierdzenie, że ten problem został zgłoszony? przypuszczam, że to łatwa rzecz do naprawienia, bo ten błąd jest po każdym update... pozdrawiam

sobota, 28. kwiecień 2018, 09:24

Wojny klanowe 11-15 lvl beda kiedys czy nie beda nigdy organizowane?

Mozna zamknac - dostalem odpowiedz z supportu PS. bojcie sie

piątek, 27. kwiecień 2018, 17:50

aktualizacja 04.2018 - błędy i inne problemy

mozna zapisac sie do walki o twierdze, ale nie dziala to tak jak trzeba taki komunikat jest, a powinno odliczać czas "Poczekaj, trwa proces formowania bitew o twierdze"

czwartek, 19. kwiecień 2018, 21:06

Lista pytań skierowanych do Administracji

1. Czy jest w planach jakaś zmiana w twierdzach klanowych - z trzech serwerów na twierdzę Wietrzna Róża zapisuje się ciągle jeden klan i nie ma dla niego przeciwnika, to nie jest ich wina Czy mogą Państwo rozważyć opcję zdobycia twierdzy walkowerem gdy dla klanu nie ma rywala? 2. Drugie pytanie takie jak zadałem w tym temacie: Wojny klanowe 11-15 lvl beda kiedys czy nie beda nigdy organizowane?

wtorek, 10. kwiecień 2018, 19:39

Wadera hehe ale wiesz, że ja to półżartem pisałem? twardo stąpam po ziemi i nie napinam się,a na pewno nie napawam "zajebistością" wiadomo, że w każdym klanie są różni gracze i lepsi i słabsi... fakty są takie, że stajemy na KAŻDĄ walkę o twierdzę i jakoś chętnych, żeby się zmierzyć brak (czy to DE, COM czy PL) swoją drogą ładnie obliczyłeś 2-3 osoby.. cały wieczór będę myślał czy się łapie wracajac do tematu to... marudzicie troche... tylko u Ciebie w klanie, w WL macie 19 graczy 11-15 lvl z cz...

poniedziałek, 9. kwiecień 2018, 21:25

@koko a myslisz ze na wojny 6-10 ile klanow magmarskich stawalo? Zakon i Kruki... na magiczne te 5-6 klanow co piszesz to i tak by bylo duzo tu wszystko to kwestia podejscia jest.. kazdy boi sie przegrac... ale akurat w WK jest tak, ze jak przegrasz 3 razy to za czwartym razem masz za przeciwnika klan ktory tez 3 razy przegral... poprostu z czasem sie unormuje to wszystko i klany walcza z przeciwnikami w zasiegu... zreszta nie musze Ci tego tlumaczyc, bo stawaliscie na WK zwykle i wiesz jaki jes...

sobota, 7. kwiecień 2018, 15:54

Cytat autorstwa »-Kalikon-« Z tego co wiem to istnieje tylko podział na pierwszą dywizję i wyższą dywizję (nie rozumiem tego nazewnictwa, ale co tam). Zatem aktualnie nie ma szans na przedział 11-15 :p szczególnie, ze ten przedział jest dosyć... wąski. Zapraszam na wietrzną różę, tam chyba taki przedział poziomowy funkcjonuje. Inna sprawa, że zapewne nie ruszają jak możesz to podeślij mi linka z ru gdzie to wyczytałeś caly czas stajemy na Wietrzna Różę - czy to wtorek, czwartek, czy sobota - je...

piątek, 6. kwiecień 2018, 22:01

Cytat autorstwa »Scypyon« Ja mam dostęp do Admina http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=626155246, ale nie wiem czy to coś pomoże , w każdym bądź razie, Zakon na pewno jest gotowy ooo a ja tak daleko szukam daj znac co odpowiedzial może się okaże, że temat już niepotrzebny

piątek, 6. kwiecień 2018, 21:52

Witam, pytanko jak w temacie w ubieglym roku jeden sezon wojen klanowych byl skierowany do okreslonej grupy graczy czyli 3-10 lvl, czy w tym roku mozemy sie spodziewac podobnego ale dla graczy 11-15? http://warofdragons.pl/info/news/index.php?show=news&id=1697 Uwazam, ze bylaby to fajna odmiana od szarej rzeczywistosci feo i mogloby byc ciekawie Mimo ze nie lapalem sie w przedziele w ubieglym roku to obserwowalo sie te walki bardzo fajnie sadze ze kazdy z naszego klanu czy bral w tym udzial czy ...

piątek, 6. kwiecień 2018, 21:19

Serwery

Cytat autorstwa »StalowyJanusz« Witam serdecznie! Mam takie pewne pytanie odnoście tego, czy warto zaczynać grę w tym momencie. Wiadomo, że na serwerach nie jest wielu osób online. Ale może na jakimś zagranicznym jest więcej? I jak jest z czekaniem na pola bitew lub szukaniem teamu na instsncje? Da się coś takiego jeszcze zrobić? I czy nowy człowiek może się jeszcze odnaleźć w tym świecie? jesli na ludziach to nie nie ma sensu zaczynac

wtorek, 23. styczeń 2018, 18:30

wojny klanowe 19-1-2018

@Aspiryna to sa rowne ligi... wiesz w jaki sposob przydziela klanu do poszczegolnych grup srebrnej ligi? - jest ogolny ranking po pierwszym etapie 10 pierwszych klanow do ZLOTEJ 11,13,15,17,19,21,23,25,27 i 29 miejsce SREBRNA I 12,14,16,18,20,22,24,26,28,30 miejsce SREBRNA II tak samo z brazowa tylko, ze co trzy prosciej tego juz nie da sie wyjasnic roznice w rankingu wynikaja potem z przeciwnikow z jakimi walcza dane klany - tego nie da sie porownac i tez uwazam, ze podzial nieco zamazuje fakty...