Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 52.

wtorek, 15. październik 2019, 15:29

Post na forum autorstwa: »kokoloko98«

Oczekiwanie

Cytat autorstwa »Resmmeee« A to nie działa tak, że te bany były dawane na 10 lat, ale tak naprawdę są na czas nieokreślony? Nie wiem, są też bezterminowe. Mam nadzieję, że jest tu rozróżnienie. W innym przypadku byłoby to wielką niesprawnością, za te 10 lat czekania. No, ale została już mniej niż połowa.

poniedziałek, 14. październik 2019, 23:47

Oczekiwanie

Dzień dobry! Cześć z Was na pewno mnie pamięta, cześć zapewne jak przez mgłę, a osoby które założyły konto w ostatnich latach- w ogóle nie znają. Niemniej chciałbym poinformować, że z utęsknieniem czekam na koniec bana i widzimy się po moim powrocie Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Eventyr z którą wymieniłem setki stron raportów jak i Tomala (o ile dobrze pamiętam) za którego siedzę w lochu do tej pory. Ps: bro, to był tylko mały spacerek. Gdybym chciał dla Ciebie źle, szybko bym to wdro...

poniedziałek, 14. październik 2019, 23:27

Reaktywacja Mentorów

Czekajcie, niech tylko mi się ban skończy, to wracam do gry. Byłem bardzo aktywnym mentorem, a w koszulce od Pandory chodzę do dziś. Jeszcze niecałe 5 lat i się widzimy (jeśli post tutaj wadzi, można go przenieść) Pozdrawiam serdecznie wszystkich Mentorów i strażników!

czwartek, 19. czerwiec 2014, 21:00

Mentor Wiki

Dziękuje Prosiłbym jeszcze o przeniesienie tutaj postów już dodanych w temacie ,,Rozmowy z modami,,.

środa, 18. czerwiec 2014, 20:02

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

sebakingPVP podbijam swój wynik do 41. (A ominąłem dwa mecze których nie obstawiłem :cry Kto ma więcej ?

środa, 11. czerwiec 2014, 12:13

zawód czarodzieja

Witaj marsi11 Aby pobrać zawód czarodzieja musisz udać się do Czarodzieja Arnabag-a, do lokacji Kurhan Płaczu. Sprawdź proszę, czy aby na pewno nie masz pobranej misji na inny zawód Wytówrczy. Pozdrawiam

piątek, 6. czerwiec 2014, 20:24

problem z zalogowaniem

Hej avix Skoro na drugim komputerze na Chrome wszystko działa, to może warto przeinstalować przeglądarke? Nie wiem czy pomoże, ale myślę, że nie zaszkodzi spróbować

czwartek, 5. czerwiec 2014, 09:57

Blokada towaru przed sprzedażą

I ja również popieram

czwartek, 22. maj 2014, 23:21

Macki

Tak, wymiana u Alchemika ruszy w trzecim etapie Wydarzenia

niedziela, 18. maj 2014, 21:35

Tolerancja zniszczenia przedmiotu na giełdzie

Hej Myślę, że to dobry pomysł. Temat był już poruszany tutaj Kilka pomysłów- poczta, giełda. Twój plan jest jednak oryginalny i stanowi dobre uzupełnienie, osobiście jestem jak najbardziej za

niedziela, 18. maj 2014, 16:15

oszustwa w grze wojna smoki - Walka przed zbieraniem surki chaosu

Dzięki za odpowiedź Neutri Nie wiem jednak, co więcej mógłbym do tego dodać. Myślę, że z mojej strony to tyle w kwestii tego problemu. Mam nadzieje, że problem zostanie zlikwidowany

niedziela, 18. maj 2014, 00:23

oszustwa w grze wojna smoki - Walka przed zbieraniem surki chaosu

Witaj Lromulus A ja miałem taką sytuacje. Stało się to wtedy, gdy kliknąłem na kuli ,,Użyj,, i nie załadowało mi walki. Następnie szybko nacisąłem na niej kolejny raz ,,Użyj,, i wtedy walka się rozpoczeła. Po niej niestety, tak jak i u Ciebie była kolejna walka. Myślę, że mogło to być spowodowane właśnie w taki sposób :/

niedziela, 18. maj 2014, 00:07

andrzej

Witaj Andrzeju Powodzenia w grze, życzę samych dobrych dropów

piątek, 16. maj 2014, 22:07

Przekleństwo milczenia i Zarobek

Witaj _MrSzPaDeLPL_ Potwierdzam słowa gracza Błyskawica Natomiast jeśli chodzi o zarobek to są różne sposoby na zdobycie pieniędzy w grze. Są to między innymi : - Wpłacenie realnych pieniędzy do gry i zakup brylantów. - Zbieranie surowców oraz sprzedaż swoich wyrobów (Dostępne od 3 poziomu) - Bicie potworów z których leci drop w postaci pieniędzy oraz różnych przedmiotów. - Zdobywanie przedmiotów z różnych skrytek (np. Płaskowyż Ciszy) lub wydarzeń ( np. Cmentarne światła/ Walka z przemytem). Je...

sobota, 3. maj 2014, 10:39

Naliczanie mestwa po blokadzie

Odnośnie 3 pkt. - Będąc na blokadzie męstwa zaliczy Ci czyn oraz exp. Dostaniesz również certyfikat na 50 tys. męstwa który odpali się automatycznie po wbiciu kolejnego poziomu.

środa, 30. kwiecień 2014, 20:15

Usunięcie konta

Witaj __joljol__ Aby usunąć swoją postać należy zgłosić się do supportu. Oto link do niego : http://support.my.com/games/kb/ld/?code=pl_PL

poniedziałek, 28. kwiecień 2014, 14:22

Licytacja wekslowa

A moja, prywatna odpowiedź na ten ruch ze strony administracji brzmi prosto : Dziękuję. Chociaż przedmioty te nie są mi potrzebne, to dobrze wiem jak ciężko zdobyć fiolety (jakiekolwiek by one nie były) i myślę, że warto jest jednak podziękować.

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:50

Działanie pomocy technicznej My.com

Witaj Natanael Ta informacja zostanie zmieniona, wszystko ma być po staremu.

wtorek, 22. kwiecień 2014, 10:04

Kilka pomysłów - poczta, giełda

Hej --BlackLie-- A sprawdź ofki na oczka. Nie wiem jak u was, ale u nas jest zazwyczaj kilka na raz (ok. 5 +/-) ofek na Złe oko w identycznej cenie. Myślę, że przedmówczyni chodziło właśnie o tego typu oferty A co do pierwszych pomysłów to uważam je za dobre, przy czym sprzedaż podniszczonych zbroi na giełdzie powinna być uregulowana tak, aby nikt nas nie oszukał.