Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-4 z łącznie 4.

niedziela, 24. styczeń 2016, 20:13

Post na forum autorstwa: »Al-Quam«

Tez bylem :p

Ja bylem z Ginem i MrKrasnoludkiem.... wyniku nie powiem...bo nie chce :p Aaaa.....i mialem cerradora 16..wiec prosze mi go oddac na PL...wpadl podczas zrzucania czerwonej kryszki do koszyka! dziekuje i pozdrawiam

niedziela, 24. styczeń 2016, 11:30

Podpinam sie!

Pienieadze i czas, bo to chyba najwazniejsze. Czekamy do soboty by wejsc na jaskinie rownych...i od poczatku powazne bledy...zespoly nasze jak i magow rotowalo przez kilka minut, plynne zbieranie krysztalow jest niemozliwe. No i wreszcie bonus w postaci wyrzucenia z instancji!

czwartek, 11. wrzesień 2014, 18:27

Oo

Cytat autorstwa »radula24« Cytat autorstwa »Magmunit« Co było rok temu? wystarczy pogrzebać w postach nie widze w tym nic trudnego zajrzeć na kilka stron w dół w newsach ale dla leniwych dam linka http://warofdragons.pl/info/news/index.php?show=news&id=969 ps. też mam nadzieje że coś dadzą i nie zapomną o urodzinach legendy bo straszne nudy się zrobiły żadnych nowych misi tylko odgrzewane kotlety no ale cóż pomarzyć dobra rzecz Misie są u nas..u was te inne bestie

czwartek, 19. czerwiec 2014, 07:21

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

Cytat autorstwa »baby_girl« ja mam chyba 33 ale glowy sobie urwać nie dam Osz Tyyy szalonaaa :p