Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 45.

wtorek, 24. czerwiec 2014, 16:55

Post na forum autorstwa: »Eldorado«

LISTA ŻYCZEŃ- czyli ,czego oczekuje gracz , aby grało mu się lepiej.

Cytat autorstwa »Anima Vilis« Cytat autorstwa »Eldorado« -telepprta do posiadlosci -Żeby na jarmarku byla mozliwossc kupna kombo kostek zielonych po 5g, niebieskich po 25g, a fioletowych po 20g i jeszcze drogocenne monety po 5g skoro to koncert zyczen to ja prosze aby tego wszystkiego z jego postu nie wprowadzano wszystkie te pomysly jakies dziwne sa i chyba nie do konca przemyslane Cytat autorstwa »Anima Vilis« Cytat autorstwa »Eldorado« -telepprta do posiadlosci -Żeby na jarmarku byla mozliwo...

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 23:08

LISTA ŻYCZEŃ- czyli ,czego oczekuje gracz , aby grało mu się lepiej.

-telepprta do posiadlosci -Żeby na jarmarku byla mozliwossc kupna kombo kostek zielonych po 5g, niebieskich po 25g, a fioletowych po 20g i jeszcze drogocenne monety po 5g -żeby zrobili taki ewent gdzie jest mozliwosc kupna cerradora lub alkanory za bryle o waznosci np 12 dni(cena w zaleznosci od poziomu zwierza), 2 osobom losowo przyznaloby te wierzchy na zawsze, 1 magmarowi i 1 ludzikowi , żeby nei bylo podejrzen ze ktos jest faworyzowany -żeby zaliczyło Reputacja Myśliwych Trofeów te którą by ...

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 14:38

Hyde Park?

skorzystało a nie "ż" ;P

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 14:37

Hyde Park?

Cytat autorstwa »Zaza« Duszolap a cos konkretnie ?? bo ja wczoraj specjalnie polecialem zobaczyc jak leca te niby "bonusy " ? wymienilem 3 razy - i dostalem normalnie - jak zawsze 3 szity za 9 kart wiec nie opluwaj calego klanu Nie wal sciem , wszscy wiedzą że bug był ,a Ty jedyny jakis niedoinformowany Chyba logiczne ze takie bugi po ujawnieniu są usuwane, a ile osób na tym skożystało od Ciebie z klanu i nie tylko wyjdzie w praniu... DOszły mnei słuchy że dla osób które same sie zgłoszą i ujaw...

niedziela, 15. czerwiec 2014, 18:36

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

Ja zacząłem stawiac na tych którym zycze wygranej a nie na tych ktorzy mają większe szanse, bo później źle mecz mi sie ogląda ;P

sobota, 14. czerwiec 2014, 18:11

Proszę nie tracić wiary, przyłożyć się i dobrze typować wyniki

sobota, 14. czerwiec 2014, 17:08

Ranking uwzglednia tylko osoby które przekroczyły 200 pkt. 1. ----- 2. ----- 3. ----- 4. ----- 5. ----- 6. ----- 7. ----- 8. ----- 9. ----- 10. ----- 11. ----- 12. ----- 13. ----- 14. ----- 15. ----- 16. ----- 17. ----- 18. ----- 19. ----- 20. ----- Niestety nikt jeszcze nie przekroczył wymaganej ilosci punktow.

piątek, 13. czerwiec 2014, 15:34

Evencik Feo w szponach mroku

za te ataki na magmarow proponuje wejsc do walki po stronie chaosu

czwartek, 29. maj 2014, 13:28

Wojownicy! Przybywajcie na Płaskowyż Ciszy, pokonajcie rozjuszonego Admina i otrzymajcie upominek!

Cytat autorstwa »reversed« Zapomniałem o Wyższym Błogo niebios - elka niepokonalności 4,5g + elka prędkości 0,2g. To Cie ktoś nieźle naciąga jak za elke nipokonalnosci płacisz 4,5g ;p

czwartek, 29. maj 2014, 13:17

Nowe błędy w grze;)

Cytat autorstwa »barbitur« Ja mam za to odwieczny problem-byłem na tempelku serwr com. Po zakończonej instancji jak zwykle nie ma powrotu na nasz serwer a dziś dodatkowo co bym nie robił nie mogę się zalogować przez klienta-cały czas wywala na com. Musialem wejść przez przeglądarkę. Jak wrocisz z templa i da Cie na strone logowania to po prawej u góry przełącz na Polski i wtedy sie loguj.

poniedziałek, 26. maj 2014, 19:03

Księgi - Śmierci i Życia

http://mentorzy.info/index.php/biblioteka/moroki#magia misja na to jest od 8 levelu

piątek, 23. maj 2014, 09:01

blędy po restarcie serwera

posparwdzaj inne rzecyz w plecaku, bo ja juz naliczylem okolo 7 rzeczy co je niuby mam a ich nie mam, najczesciej sa to rzecyz wczoraj zdobyte (kupione, zerwane, zwroty z aukcji na poczcie) o dziwo elki leczenia ran ktore wczoraj robilem są wszystkie , procz tej co zwrot z aukcji dostalem Sikiera chaosu w posiadlosci jest a jej wyciagnac nie mpge bo pisze ze nie ma, w plecaku mam elke kata, chaotyczny oleander, skalpy tez mi chyba uciekly ale pewnosci nie mam ;O dajcie chwile i wszystko bedzie O...

piątek, 23. maj 2014, 08:47

Mam chaotyczny oleander w plecaku ktory wczoraj zerwalem, zaledwie 4 sztuki i niby pokazuje ze jest ale jak klikne w info to go nie ma, i tak smao z siekiera chaosu w skrytce w posiadlsoci , pokazuje ze jest a jej nie ma.... posprawdzajcie sobie bo to ze jest obrazek czegos to nie znaczy ze to macie ;p Skargi piszcie na support a tu co wam znikło ;p

piątek, 23. maj 2014, 08:29

nie tylko a poczty gina rzecyz, ja mam w skrytce w posiadlosci siekiere chaosu ktora wczoraj odebralem,,, problem w tym ze to siekiera WIDMO, bo niby jets ale jak pzreciagam do plecaka to wyskakuje Nie ma przedmiotu i chyba wczorajsze skalpy mi zniknely . P.S. cyz komus znikenly moze skalpy?? Najfajniejsze jest to ze niby cofniety serwe , bo znikaja rzeczy zdobyte od ktorejs tam godziny, ale rzeczy zuzyte od tej samej godziny nie pojawiaja sie spowrotem

piątek, 23. maj 2014, 08:15

ok juz wszystko wiem.... mam topor chaosu w skrytce w posiadlosci, jak che go wyciagnac do plecaka to pisze ze nie ma przedmiotu ..... a wczoraj go odebralem

piątek, 23. maj 2014, 08:13

#gradatim o ktorej ulepszyles te rune i zrobiles te oprawe??

piątek, 23. maj 2014, 07:55

Wypady magmarskich i ludzkich "koksów"

Ludzi to sobie bij ale mnie przestan haha

piątek, 23. maj 2014, 07:54

To z pocztą to fakt jak przyszedl zwrot to byl pusty jakby ktso wczesniej wciagnal rzecz... Co do tego cofniecia to nie jest mozliwe bo http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12 i ta informajca jakos nei zniknela a to działo sie wiadomo w jakich godzinach

piątek, 23. maj 2014, 07:44

no mi jakos nie znikly rzeczy ktopre uzylem po 16 ... Jedynie mi zwrot z aukcji przepadl tzn list byl pusty a byl zwrot elki leczenia ran i kilku znajomym to samo ... nie majątek jakos przezyje do nastepnej wyplaty ;p