Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 30.

poniedziałek, 29. grudzień 2014, 21:31

Post na forum autorstwa: »gradatim«

grudniowe wydarzenie

Żeby nie skłamać to w tamtym roku miałem 2300 śnieżynek około starczyło na miśka od 0 do 13 lv (900 w sumie) a lodów za resztę to miałem...

wtorek, 23. grudzień 2014, 14:37

Jarmark po Upku

3 rzeczy 1) gdzie talie? 2) garnków dalej nie można mrozic 3) ceny redow 2x wyższe

środa, 17. grudzień 2014, 14:57

Upek, Automatyczna walka brak Timeouta kto przeciw ?

Cytat autorstwa »Zdechły Ślimak« No ale co was to boli ze ja sobie luanie ( i wg gradatima ) nie zarabiam ? Albo zarabiam mało? Moja sprawa, przeciez nie luanie na waszych mobkach, nie wchodze wam w walki. Koszę, luanie, wpłacam i ciągle mi mało... Może nie chce być przeciętnym graczem na 10lvl tylko koksem na 5? jakbys robil tak jak ci napisalem to bylbys koksem na 10 lv i na pewno mialbys wiecej kultow + chyba wieksza jest frajda z GRANIA na 10 niz LAUNIENIA na 5 czy 6

środa, 17. grudzień 2014, 14:53

i jeszcze jedno do launiarzy jesli nie cenicie swojego czasu to wasza sprawa ale ja swoj cenie. Godzina normalnego bicia czy launienia jak myslicie gdzie wiecej zarobie?

środa, 17. grudzień 2014, 14:46

dokladnie uwazam tak jak be happy daliscie sobie wcisnac kit. jaka wy kase na tym launieniu zarabiacie? teraz na 9 lv przy kolumnie lv 5 po upku (kolumna laduje sie w 10h) można kosić piekna kase i to bez blesow 50g dziennie minimum (o tęczy juz nie wspomne) i to wszystko minimalnym kosztem. Jak sie chcecie kisic to myslcie i robcie to chociaz na 9-10 lv gdzie mozna dobrze zarobic, Zmiana powinna was zachecic do wbijania lv i normalnej gry

środa, 17. grudzień 2014, 13:42

już widzę atletów stalujących na maxa na pb z pelnym hp odchodzi od kompa i idzie na herbate lub papierosa

czwartek, 4. grudzień 2014, 18:01

pytanie o części Ujar MO

nikt nie odpowiedział? no nic dowiedziałem się, że można (z pewnego źródła)

środa, 3. grudzień 2014, 15:28

pytanie o części Ujar MO

Mam pytanie odnośnie części Ujar MO. Czy po założeniu części na przykład hełmu będę go mógł później zdać na kult chaosu. Wiem, że części po założeniu stają się nieprzekazywalne w handlu. Pytanie czy mogę je zdać na kult

wtorek, 25. listopad 2014, 13:40

ludziki a magmarki

rozumiem siedzenie dłuższy czas na lv ale nie na 5 czy 6 siedzieć to można na 9-10 jak masz kolumne expa na maxa rozwiniętą wtedy to naprawdę się opłaca spoko kasa z tęczy do tego masa oczek- ja średnio mam 8 ale zdarzają się tęcze z 15, a rekord to 19 w 2h. Gdybym tyle siedział na niskich lv nigdy nie zarobiłbym takiej kasy. Wystarczy spojrzeć na graczy którzy zaczynali grę w tym samym czasie i porównać tych co launili i dalej launia z graczami, którzy normalnie rozwijali postać. Ci pierwsi maj...

piątek, 26. wrzesień 2014, 20:40

Turniej Kultu Podziemnych rycerzy

Również byłem świadkiem tego cyrku wczoraj na poziomach 9-10. Ruszyły 4 kulty jeden po drugim trwające około 30 min. Ci ludzie z com to już chyba się niczego nie boją. Zrobili 4 ustawki w 3 h!!!! Jak widać nikt tego nie kontroluje i nikogo to nie obchodzi. 3h stania w kolejce na nic tylko obserwowanie jak oszuści i tchórze wbijają sobie kult podziemnych. Za takie coś powinni dostać dożywotniego bana na udział w turnieju to byłoby najbardziej sprawiedliwe. Jaki problem zabrać im wejściówki na kul...

poniedziałek, 15. wrzesień 2014, 15:53

rocznica i aury

Cytat autorstwa »Be_Happy« a skąd przekonanie, ze wogóle będa jakieś aury? jakis admin kiedys coś wspomnial ze moze bedą i tyle. o wielu rzeczach tu wspominano i na tym się kończyło. dokładnie, zapominacie też o tym, że zmienili się właściciele gry, tak więc cały ten temat to tylko spekulacje

sobota, 12. lipiec 2014, 12:41

Propozycje by zachęcić nowych graczy do rejestracji, a starych do aktywniejszej gry...

Cytat autorstwa »Haemorrhage« skasowanie wreszcie niezlomki z PB skasowanie red setow skasowanie amuletu na PPB red sety to najlepsza frajda tej gry. Nie ma szans, żeby je skasowac. Już widzę raban setek osób gdyby zabrano redy (niektórzy mają wprawione runy, oprawy w te sety) Zresztą na rosyjskim serwie zabrano aury a nie red sety

niedziela, 29. czerwiec 2014, 12:13

Niezłomka ???

Potwierdzam na turnieju kultu również działa niezłomka-sprawdzone Cytat autorstwa »Nazirek« Witam. Skoro piszecie (@ -Pharell-), że na wszytkich, to dopytam. Czy na turnieju kultu opdziemnych rycerzy też jest niezłomka? Ktoś był ostatnio i może potwierdzić? Pozdrawiam, Nazirek.

niedziela, 15. czerwiec 2014, 14:43

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

Cytat autorstwa »-KRYMINATOR-« Cytat autorstwa »gradatim« już widzę jak ktoś zdobędzie 200 pkt trzeba by wytypowac zwycięzców wszystkich meczy i dokladne rezultaty 4. To czysta fikcja przy meczach takich jak dziś Urugwaj 1:3 Kostaryka A ja wiedziałem że Urugwaj dostanie 1 : 3 od Kostaryki i tak stawiałem i brawo ale już za mecz Angli masz 0 pkt zmierzam do tego, że jak ktoś wytypuje dokladne wyniki 11meczy to już bedzię sukces ( wtedy masz 192+ 22 pkt zakladając ze w innych wskażesz prawidłoweg...

niedziela, 15. czerwiec 2014, 00:57

Ranking Mistrzostw Swiata (20 top graczy) najwieksza ilośc zdobytych punktów

już widzę jak ktoś zdobędzie 200 pkt trzeba by wytypowac zwycięzców wszystkich meczy i dokladne rezultaty 4. To czysta fikcja przy meczach takich jak dziś Urugwaj 1:3 Kostaryka

piątek, 23. maj 2014, 20:39

Czy to lagi, czy tak ma być?

znow sie walka sciela ciekawe czy redy padna

piątek, 23. maj 2014, 08:15

blędy po restarcie serwera

Cytat autorstwa »Eldorado« #gradatim o ktorej ulepszyles te rune i zrobiles te oprawe?? wczoraj koło 14-15

piątek, 23. maj 2014, 08:09

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=370585009 kolejny błąd wczoraj mialem 5 tys lodów dzisiaj mam 10 tys

piątek, 23. maj 2014, 08:03

na tym całym ,,evencie" zostałem stratny 100g wczoraj ulepszyłem runę w kolczuge z 4 na 6 i kupiłem oprawe za 50g oczywiście to zabrali a kasy w plecaku nie oddali a i nie wspomniałem ze w momencie awari byłem w środku teczy kolejna strata

środa, 21. maj 2014, 19:13

Niespodziewana przerwa w działaniu serwera

wygląda na to że suport będzię miał co robic w tym tygodniu-przywracanie redów