Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 354.

czwartek, 17. październik 2019, 13:41

Post na forum autorstwa: »Resmmeee«

Zabicie organizatora

Dziękuję

środa, 16. październik 2019, 20:26

Zabicie organizatora

Jeśli znajdzie ktoś w miarę prosty i tani sposób, prosiłbym o podzielenie się.

wtorek, 15. październik 2019, 11:41

Oczekiwanie

A to nie działa tak, że te bany były dawane na 10 lat, ale tak naprawdę są na czas nieokreślony?

niedziela, 29. wrzesień 2019, 01:45

Pytania do Administracji - ekhem.....

To ten. No. Bez zbędnego gadania. Zgadzam się, polać mu Ale nie wiem, czy gra nie zbiera się ku końcowi. Było info, że więcej niż 20lv nie będzie możliwe do osiągnięcia.

piątek, 20. wrzesień 2019, 13:59

Pytania do Administracji

To może ja zacznę. Jest mały problem z serią misji z Karlakiem Dobrosławem. Nie można jej skończyć, na mentorach jest napisane, że nie jest w całości dostępna na serwerze polskim. Ale czy to znaczy, że już nie będzie?

poniedziałek, 22. lipiec 2019, 15:13

rytuał Eldery

Też byłem liderem i edery brak

poniedziałek, 22. lipiec 2019, 12:54

rytuał Eldery

Pytanie, czy są jakieś dodatkowe warunki, bo nie wiem, czy dalej bić 5lv na fej :ponder:

wtorek, 25. czerwiec 2019, 04:43

Zabawa - Rozwiąż zagadkę

Endarg, że tak sobie pozwolę, od tyłu Bardziej dla śmiechu, niż dla zagadki ale łapcie katar

sobota, 22. czerwiec 2019, 21:21

Zabawa - Rozwiąż zagadkę

Archas Witam ponownie wszystkich na forum To może z podobnej beczki ckuzebr

niedziela, 14. kwiecień 2019, 21:56

Zgłaszanie błędów - 14 kwietnia 2019

Wardaddy To nie bug akurat, to hojność tych skrzynek

poniedziałek, 1. kwiecień 2019, 12:26

Awans mistrzostwa alchemika

Temat uważam za zamknięty, zamknąłbym, gdybym miał takie prawo

poniedziałek, 1. kwiecień 2019, 12:24

Złamie regulaminu?

Moim zdaniem, a zatem zdaniem 8 lat zmarnowanych na siedzenie tutaj i poznawanie zasad i prawidłowości, masz rację

wtorek, 19. luty 2019, 17:53

zlapanie samicy swietlika zyka

Jedynie sposób Kurhanem jest poprawny, z drzewek leci samica kornika, nie świetlika

piątek, 15. luty 2019, 20:51

skalp

Jest dokładnie tak jak mówi Wadera, to, że ktoś przegrał walkę znaczy tyle, że umarł stojąc przed Tobą, na magii często rzucam trutkę na dłoni czy też chaotyku jak ktoś jest na wykończeniu, czasem idzie złapać skalpa właśnie w taki sposób. Moja rada - stalować jak ma ktoś na sobie trucie do ostatnich sekund, by to Twój cios był śmiertelny.

środa, 9. styczeń 2019, 00:23

Amulet badacza Przełamów

O ile się nie mylę to jest na to misja u Aweliusa. Dostępna od 11lv. Niczego pewny nie jestem, żadnego potwierdzenia tego na oficjalnych stronkach mentorów nie znalazłem, tak po prostu zgaduję Sprawdź i napisz, czy się zgadza

wtorek, 8. styczeń 2019, 17:40

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

@SzalonaOna Dodaj sobie jedzenie do szybkiej kieszeni. Nie zamykasz jej przez całą werkę, jedno kliknięcie po walce i zjedzone

wtorek, 8. styczeń 2019, 01:00

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

@Anima Vilis Dłoń niebios prawdopodobnie nie zalicza się do grupy Krystaliczne jaskinie, Stara świątynia, Arena podziemnych rycerzy, Południowe sklepienia, Sale Tallaara. A szkoda, możnaby codziennie robić tą aktywność bez wysiłku

piątek, 4. styczeń 2019, 01:16

Specjalne traktowanie

Według zasad Templa: Na tym polu bitwy przez całą instancję można przyzwać maksymalnie 5 dowolnych moroków! Uwaga: ograniczenie dotyczy wszystkich moroków, które można przywołać częściej niż 1 raz w tygodniu. #bug #zgłoś #profit

piątek, 4. styczeń 2019, 01:13

Specjalne traktowanie

Hmmm w sumie to widzę tylko dwa wyjścia. 1. Moroki zombie nie zużywają kryształów przywołania. 2. Wykorzystywanie bugów i błędów w grze Po prostu trzeba to zgłosić na support, oni się tym zajmą i wyjaśnią. Bo w sumie masz rację, powinno ich tam być 5szt góra

wtorek, 1. styczeń 2019, 15:41

Blask Szczęścia a statuetka Lucky Dzerug­ Statuette

Tak, zawsze podczas tego wydarzenia można Życzę powodzenia, ze studni poleciała mi po 50g, a skrzynki i lustra po 1000g pochłonęły i nie wypluły