Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 1 000. Istnieje jeszcze więcej wyników szukania, sprecyzuj kryteria szukania.

poniedziałek, 30. wrzesień 2019, 21:09

Post na forum autorstwa: »Anima Vilis«

Pytania do Administracji - ekhem.....

Cytat autorstwa »-Kalikon-« J @Anima Vilis. Biegaj na areny i temple jak są burze, tam set jest potrzebny, a męstwa leci n razy więcej niż ze starego cc. Ja tam osobiście to czekam sobie na wojny klanowe, tam przeciwników nie brakuje, a walki są takie, ze mi wyżera środki pieniężne zbierane przez 4 miesiące (oczywiście w moim wypadku mowa o juniorach). jak poznasz realia tej gry na wyszym poziomie to moze zrozumiesz.

niedziela, 29. wrzesień 2019, 07:19

Cytat autorstwa »Anima Vilis« mnie ciekawi czy odpowiedza na najbardziej istotne pytanie. Czy jest sens rozwijac postac jak nie ruszaja inne pb niz stare CC, a przewaga liczebna rasy ludzkiej jest zbyt duza,aby pobic sie na plato? Dla samych dloni mamy rozwijac postacie i kupowac te ich dziwne red sety za 2k brylantów za 1 szt???? niech dzadza moze za 20 czy 30g wejsciowke na te stare cc to moze bedzie sens jeszcze bic potwory czy kupowac brylanty albo polacza wszystkie serwery z COM

niedziela, 29. wrzesień 2019, 07:16

mnie ciekawi czy odpowiedza na najbardziej istotne pytanie. Czy jest sens rozwijac postac jak nie ruszaja inne pb niz stare CC, a przewaga liczebna rasy ludzkiej jest zbyt duza,aby pobic sie na plato? Dla samych dloni mamy rozwijac postacie i kupowac te ich dziwne red sety za 2k brylantów za 1 szt????

wtorek, 24. wrzesień 2019, 09:08

Pytania do Administracji

czy bedzie jeszcze sens rozwijac swoje postacie? Przez te nowe CC nie ma sensu budowac postaci.

czwartek, 5. wrzesień 2019, 12:59

Reputacja wladców losu

Cytat autorstwa »-Kalikon-« Śmieszniej, że i tak wygrali magmarzy. ta insta polega tylko i wylacznie na mysleniu i matematycznym podejmowaniu lepszych decyzji. Szybka kalkulacja pozwala tam wygrac. Wazna jest tez komunikatywnosc, bo jak ktos nie pisnie ani slowa nawet w ojczystym jezyku to slabo. Mogliby dodac jakiegos tlumacza w kliencie,aby nie trzeba bylo tlumaczyc z tureckiego w translatorze, ale to pewnie za duzo roboty. Albo dodac takie komendy na czacie jak np w statkach,aby sie ewakuowa...

środa, 4. wrzesień 2019, 15:13

Reputacja wladców losu

Cytat autorstwa »Anima Vilis« witam,jest jakis bug ,albo ludzie staja multikontami na cc. http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…489190&finish=0 przez pół godziny bylismy we 2 z Serwerynem na 6 ludzi. Nikogo do nas nie dorzucalo przez co przegrywalismy 0 do 170. Dopiero pozniej dorzucilo magmarow zeby bylo smiesznie w ciagu minuty dorzucilo 4 magmarow

środa, 4. wrzesień 2019, 15:10

Reputacja wladców losu

witam,jest jakis bug ,albo ludzie staja multikontami na cc. http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…489190&finish=0 przez pół godziny bylismy we 2 z Serwerynem na 6 ludzi. Nikogo do nas nie dorzucalo przez co przegrywalismy 0 do 170. Dopiero pozniej dorzucilo magmarow

sobota, 31. sierpień 2019, 10:56

Reputacja wladców losu

moglibyscie dac jakies zadanie na zbieranie krysztalow,aby inni nie latali tylko za kilami i nie przegrywali innym inst?

wtorek, 27. sierpień 2019, 21:21

Reputacja wladców losu

Jeśli będziesz odnosił zwycięstwa, jedno za drugim, błagania o pomoc przyniosą więcej łaski. To zwiększy twoją nagrodę. Ale dostać ją można tylko do pierwszej porażki, więc licz swoje siły. Kolejne zwycięskie serie zwiększą moją łaskę i przyniosą ci w końcu specjalną skrzynię z darami. co to za skrzynia? ktos dostal?

niedziela, 25. sierpień 2019, 09:26

Reputacja wladców losu

zablokowali mozliwosc wymiany misji? 09:24 Rozpocząłeś misję "[Zlecenie] Niestrudzony III". Powodzenia! 09:24 Zrezygnowałeś z misji "[Zlecenie] Niestrudzony III". 09:24 Straciłeś: [Zlecenie] Niestrudzony III 1 szt. 09:24 Rozpocząłeś misję "[Zlecenie] Nieustraszony III". Powodzenia! 09:25 Zrezygnowałeś z misji "[Zlecenie] Nieustraszony III". 09:25 Straciłeś: [Zlecenie] Nieustraszony III 1 szt. 09:25 Rozpocząłeś misję "[Zlecenie] Nieustraszony III". Powodzenia! 09:25 Zrezygnowałeś z misji "[Zlecen...

piątek, 23. sierpień 2019, 12:59

Reputacja wladców losu

wutlumaczy mi ktos jak czlowiek na takiej samej elce bojowej ma wiecej hp? Czerwone talenty wam dali,abyscie mieli minimalne szanse na wygrana?

poniedziałek, 19. sierpień 2019, 09:24

To już nawet nie jest śmieszne

korzystaj z faktu, ze masz lepsza rase i stawaj jak jest kilka osob w kolejce jako magmar masz lepsza sytuacje, bo nas jest mniej i zawsze sa przeciwnicy w kolejce

sobota, 17. sierpień 2019, 13:20

Reputacja wladców losu

ma takie pytanko do osob na blokadzie oraz bez blokady mestwa. Leci wam mestwo do skrzynki za chwale? wczesniej jak bylem na blokadzie to lecialo,a teraz nie. To tylko u mnie cos sie popsulo czy nie daje mestwa do skrzynki jak sie nie jest na blokadzie?

czwartek, 15. sierpień 2019, 06:22

Reputacja wladców losu

Cytat autorstwa »Haemorrhage« ta insta jak na ta chwile to badziew straszny - 30minut walka z atleta. ktos mi napisze ze pod repe - to ja sie zapytam po co komu ta repa jak na wysokich lev juz nie ma kto grac?? gra ma przyciagac bawic - a na ta chwile stracilem przeszlo godzine i nic z tego nie mam. lipa straszna niby badziew,a w 13 dni mozna ogarnac nakladke szara do setu w miecz

czwartek, 15. sierpień 2019, 06:20

Reputacja wladców losu

Cytat autorstwa »koko6« Cytat autorstwa »Anima Vilis« Własnie mnie najlepsza na swicie kobieta -Zoe- oswieciła,ze klikamy na woj i rezygnujemy z zadania . Za wypełnienie polecenie Pierworodnego, otrzymujesz reputację Myśliwych trofeów, 1 pkt reputacji Władców losu, męstwo na poziom i Złota ofiarna moneta 1 szt. Nie ma możliwości rezygnacji z zadania pierworodnego poprzez kliknięcie na zwój. Robimy to z poziomu listy pobranych misji. nie chodzi o rezygnacje z zadania a zakonczenie misji. Jak sie...

wtorek, 13. sierpień 2019, 18:31

Reputacja wladców losu

Własnie mnie najlepsza na swicie kobieta -Zoe- oswieciła,ze klikamy na woj i rezygnujemy z zadania . Za wypełnienie polecenie Pierworodnego, otrzymujesz reputację Myśliwych trofeów, 1 pkt reputacji Władców losu, męstwo na poziom i Złota ofiarna moneta 1 szt.

wtorek, 13. sierpień 2019, 15:13

zielone puzdra elfow

problem w tym, ze czescie w oogle nei idzie otworzyc

wtorek, 13. sierpień 2019, 09:50

Reputacja wladców losu

zero chwaly za inste,jednym slowem porazka. nic do skrzynki za mestwo nie wpadlo

wtorek, 13. sierpień 2019, 09:49

Reputacja wladców losu

chyba ze przez zwyciestwo jest rozumiana walka i trzeba pogadac tam z maska?

wtorek, 13. sierpień 2019, 09:48

Reputacja wladców losu

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=702067387 Odpieczętowany zwój pergaminu z tajnym pismem, w którym zawarty jest opis polecenia Pierworodnego dla Władcy losu: Zadanie: Ruszaj na pole bitwy przeszłości i odnieś 1 zwycięstwo nad przeciwną drużyną. http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…441254&finish=0 o kant dupy te zadania jak nie zalicza. z maska nie mozna pogadac