Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 68.

poniedziałek, 2. grudzień 2019, 00:43

Post na forum autorstwa: »-KRYMINATOR-«

Reputacja eldziwów/krofdorów

W takim razie już wszystko jasne. Dziękuję za pomoc

niedziela, 1. grudzień 2019, 23:02

No nic, to chyba pozostaje to sprawdzić samemu. Bo na to że jakiś admin to może potwierdzić, a zrobić tak może bo admin ma możliwość sprawdzenia, to chyba nie ma co liczyć nawet. Na support szkoda czasu pisać, bo czekać miesiąc czy dłużej na odpowiedź to też tak średnio.

sobota, 30. listopad 2019, 23:47

Jesli powiedzmy wbiję kult eldziwów i później przeniosę prozo na repe krofów, to czy będę mógł używać antizo które już trochę mocy nabitej posiada po "stronie" eldziwów? Czy może można przenieść oba te urządzenia?

piątek, 22. listopad 2019, 12:35

Już nawet klient nie chce działać.....

Ja na kompie z XP mam wersję klienta jeszcze z 2012 roku i żaden beznadziejny dodatkowy program mi nie potrzebny, a gra ładnie śmiga. Na drugim kompie z win10 muszę teraz odpalać woda z głównej ikony w folderze zainstalowania, bo przez ten szajski program klient nie chce nawet odpalić.

poniedziałek, 18. listopad 2019, 22:57

Piaski odnowienia

Kurcze czyli cały misterny plan nieskończonych blessów z talii kart legł w gruzach.

poniedziałek, 18. listopad 2019, 11:08

Piaski odnowienia

Tak się zastanawiam czy jak posiadam np dwie klepsydry, jednej użyję aby odnowić użycia czegoś tam, to czy później będzie sie dało tą drugą klepsydrą odnowić użycie tej pierwszej? Czy jest to zablokowane i działa jak w przypadku luster, że jak użyjemy pierwszego, zakupimy drugie nowe i chcemy użyć to jest napisane że pozostało ileś tam czasu do użycia. Czy ktoś nie zwracający uwagi na koszty klepsydry to testował?

poniedziałek, 22. lipiec 2019, 11:15

Rytuały w sklepie premium?

Czy będą u nas dostępne za bryle rytuały, tak jak były u ruskich po 5 bryli? Jak tak to kiedy? W wydarzeniu jest zapis " Ponadto po 20 sierpnia zwoje będzie można kupić w sklepie premium." tyle że do 20 sierpnia to wydarzenia już nie będzie. Podejrzewam że po prostu u ruskich były po 20 sierpnia bo pewno i wydarzenie ruszyło w sierpniu, a naszym adminom z lenistwa nie chciało się zmienić zapisu w wydarzeniu, tak jak w niektórych przypadkach.

poniedziałek, 20. maj 2019, 14:07

Kwiaty zła - 16lvl

Jest jakiś konkretny sposób na ubicie tego szajsu Enraged Earth Nepherto http://warofdragons.pl/bot_info.php?artikul_id=3023 ? Po walce ze zwyłym neferto zaatakował mnie taki podobny, później kazano mi iść odszukać typków, no i tam jest walka w której to elegancko dostałem w dupe, przez ten efekt który zwraca mi 113% obrażeń. http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…36&server_id=12

niedziela, 14. kwiecień 2019, 10:33

Zgłaszanie błędów - 14 kwietnia 2019

Jasne że strażnicy mogą coś załatwić, bo mają normalny kontakt z administracją na komunikatorze (raczej to się nie zmieniło) tylko muszą chcieć. Jeśli dziś nie naprawią to powinni przedłużyć event ze świątyniami przynajmniej o 1 dzień. Ale wiadomo że będzie jakaś śmieszna paczka od stare g o.

czwartek, 29. wrzesień 2016, 09:57

Zmiany po upku 28.09.2016

Cytat autorstwa »Aleksa« Nowa zakładka w plecaku Наборы эффектов - zestawy blessow Pupile mają miejsce na ekwp Już od dawna miały miejsce na EQ.

sobota, 16. lipiec 2016, 21:20

Okno lokacji - ustawienia

Mam problem z oknem lokacji a także z widokiem wszystkiego co tam się wyświetla, dokładniej chodzi o to że wszystko za małe jest (wcześniej przed zmianą monitora było dużo większe, teraz nie ważne czy przeglądarka czy klient, jest tak samo małe). Tak to wygląda: No i tutaj pytanie czy można gdzieś ustawić aby było to większe? Bo ja tam już nie pamiętam ogólnie czy się dało. Windows 10 jakby co.

piątek, 3. czerwiec 2016, 11:35

zmiany po upku 28.04.2016 !

Wymieniał ktoś już znaki kupieckie za pas tytana?

niedziela, 22. maj 2016, 20:40

Nagrody za żetony "Rzeźbiony Płomień"

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=451001490 - Jak dla mnie to bardzo dobrze że dali certyfikat na emote, zamiast 100 marnych znaków.

czwartek, 5. maj 2016, 10:49

Atakujesz potwora, który już walczy. Kontynuować?

Cytat autorstwa »Rafał_78« Dokładnie wbijajcie 16 lvl wszystko spoko dropi a centy nie do przetrawienia Itemy też? Bo ostatnio zielony wydropiłem ponad 3 lata temu.

wtorek, 3. maj 2016, 11:14

Misja "Krwawa zmowa" - wersja magmarska

A mi od tak wyparował kamień Mentaliya Settlement - Osada Mentalia który normalnie zdobyłem i nie da się nic niszczyć, bo tego brakuje. Pie... takie zbugowane zadania.

sobota, 30. kwiecień 2016, 11:46

Misja "Krwawa zmowa" - wersja magmarska

Gdzie jest ten cały Doran?

sobota, 30. kwiecień 2016, 11:04

Kiedy zostana naprawione błędy po upku?

Cytat autorstwa »Rafał_78« Kiedy zsotanie naprawione drop triad mam skil 31 + amulet co daje 41 skilu triad po upku nie moge wydropic 40 triad na godzine.Kto wogole sprawdza to bo wydaje mi sie ze nikt leci bo leci a polaczki niech płaczą i płacą. Wwiem wiem zaraz sie pare osób odezwie ze oni maja super drop triad ale mnie to nie obchodzi ja prosze u ustawienie jak było przed upkiem. A co ja mam powiedzieć. Wcześniej np dropiłem po 5-7 fiolet cieni na wypad, a teraz ledwie 4-5 jest.

czwartek, 28. kwiecień 2016, 14:54

zmiany po upku 28.04.2016 !

Cytat autorstwa »Hatake Kakashi« Możliwość kupienia Paska tytana i Torby myśliwskiej za Znaki kupieckie w Namiocie wymiany Zapewne paska przekazać nie można.

niedziela, 1. marzec 2015, 20:47

Co sie dzieje z klasztorem ?

40 cystern i tylko 4szt :< a zawsze było po 5-6

niedziela, 28. grudzień 2014, 20:59

Legenda Wojna Smoków Na Windows Phone 8.1 czy się da ?

Ja na Sony Xperia Z3 zainstalowałem sobie tylko wtyczkę flash (bo też z początku nie chwytało gry) i śmiga elegancko, więc może też możesz sobie to wgrać i będzie śmigać.