Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-13 z łącznie 13.

poniedziałek, 6. marzec 2017, 12:18

Post na forum autorstwa: »kroton«

ludki po 2 stronie

jak to jest że np legionista ,gregor itp jak wpadają na nasz rejon nawet patrolowy i nie napada ja brykne do wirigi i odrazu z 3 szt patrolowych czyli oni mogą my nie może ich plac jest chroniony jakoś inaczej

sobota, 30. maj 2015, 19:57

PB równych

Zgadzam sie z Evilem

wtorek, 10. luty 2015, 14:59

Jaskinie Równych

A ja jestem za nowymi zmianami i ciesze sie z zaliczania wygranych na poczet TUK ,czekałem bardzo długo na 10lvl żeby własnie zrobic ten kult ale niedało sie dzięki 1 klanowi ludzkiemu ,KOSTEK tylko powiedz czemu siedziałeś tyle czasu i tyle razy stawałeś na tuki mając kult tylko nie mów że darmo pomagałeś innym .I nie mów o kosztach wydałeś może ze 200-300g a zarobiłeś 4 razy tyle

środa, 19. listopad 2014, 21:54

Krótka informacja odnośnie wojny Versy vs. INTENSE

Hulk zawsze wolał lac małe lvl jeszcze chyba nie było nie było versów miał 12 lvl to latał na fej bic 6-7 lvl co na golasa zgryzote zrywały. I to jest wasz cały mega wojowniczek żałosny człowieczek

poniedziałek, 22. wrzesień 2014, 12:58

studnia

mi też szczęście dopisało Wydałem 3g i: Fortuna ci sprzyja! Dopiero co wrzuciłeś srebrną monetę do przepastnej studni, a już słyszysz Szearę, która wręcza ci szczególny prezent: Karta «Rycerz Ferc» 1 szt. Jak coś całą talię «Podziemni Rycerze» mogę wymienić na Nekrosfodel (z dopłatą).

wtorek, 26. sierpień 2014, 15:09

Konkurs Wod

Stawiam na 6

wtorek, 1. lipiec 2014, 20:22

Wyrazy

okrąg

sobota, 31. maj 2014, 19:50

Męstwo na 15-16 lvl , dokąd zmierzamy? pomysły i propozycje

ja mam gdzies narazie ppb bo i tak miecha nie dostaje jesli adrian do mnie pijesz

sobota, 31. maj 2014, 19:13

Męstwo na 15-16 lvl , dokąd zmierzamy? pomysły i propozycje

tamit ma racje po co walczyc na płato jak np walczą niemagiczni a ltu nagle wbija jakis 14-16 lvl i do tego ranka na dzien lub 2 powinien powrócic pradawny płaski

sobota, 24. maj 2014, 10:35

Wypady magmarskich i ludzkich "koksów"

a co do kultu masz racje he he

sobota, 24. maj 2014, 10:33

Duszek i bardzo dobrze zrobiliscie BRAWO a Ty Anima przestan świrowac pawiana nawet jesli mestwo zdobyłem na niebieskich elkach to i tak walczyłem ale nie kupiłem a chodziło mi o to że taki rafał lub jego podobni napadają niskiego lvl i niszcza mu redy na które może rok zbirał kase na zawodzie a dla innych nie robi to znaczenia bo sobie kupi za real i ma w dupie

sobota, 24. maj 2014, 09:43

No ta rafał lubi lac niskie lvl tyko zobacz że Ciebie nigdzie nie było do 9lvl jak zaczołeś paypalowac to wielki kozak ale co to robi zniszczysz zbroje to wpłata real i jest nowa troche żałosne

niedziela, 10. listopad 2013, 20:32

Błogosławieństwo Nieba za surki Chaosu ;d

jasne że jestem za