Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 287.

czwartek, 17. październik 2019, 22:42

Post na forum autorstwa: »Natanael«

Więcej czasu

A wiesz że jest coś takiego jak kula skazańca, lustro, hexy i inne rzeczy, które przeciwnika spowalniają? Może warto je uzywać niż płakać?

środa, 3. kwiecień 2019, 11:03

Złamie regulaminu?

W tym przypadku regulamin został złamany.

czwartek, 15. listopad 2018, 14:42

Wojny klanowe - podsumowanie

To nie my mamy dbać o grę, ale Administracja i Twórcy. My tworzymy klimat, dajemy grze oceny i albo ją rekomendujemy, ale oceniamy negatywnie. Trudno jednak o optymizm, gdy: - Facebook nie działa - support nie działa - tłumaczenie gry nie działa - eventy nie działają - kontakt z Administratorem nie działa - kontakt ze Strażą nie działa - Biblioteka gry nie działa I jak ktoś nie wie o czym piszę, niech przez miesiąc pogra na serwerze DE. A potem wróci i opisze nam swoje doznania. Pana Administrat...

niedziela, 21. październik 2018, 17:22

Wojny Klanowe i kilka spraw dotyczących Polskiego serwera

Ja wypowiem się tylko odnośnie blesów. Owszem jest ich sporo, co chwila dochodzą nowe i bynajmniej nie mam na myśli blesów związanych z wbiciem kolejnego levela. Wiele blesów można kupić na jarmarku, niestety inne można otrzymać tylko za reputacje. Śmieszne dla mnie jest zrzucanioe winy na gracza, który uzywa blesów na PB. Po to inwestuje w swoją postać, aby właśnie mógł przechylić szalę zwycieztwa na swoją stronę. Co może zrobić przeciwnik? albo mu próbować dorównać, albo zrejterować i nie chod...

sobota, 28. kwiecień 2018, 21:25

Majowy harmider

Ponieważ w maju będzie event Zadania Szeary i mogłoby to być za dużo naraz dla graczy. Czy to naprawdę tak wielki problem, że event jest trzy dni wczesniej???

poniedziałek, 5. luty 2018, 01:20

Inwazja chaosu

Zawsze sie taki narzekacz znajdzie. Już widzę ja w klanie im narzeka

piątek, 2. luty 2018, 20:37

BAN §3. Obce oprogramowanie

A Wy się zastanawialiście jak przyciągnąć nowych graczy poprostu wystarczy nie banować starych

piątek, 2. luty 2018, 20:32

Kwota z kosmosu. I oni myslą, że im 1500 bryli wpadnie? Trochę to chore.

piątek, 2. luty 2018, 20:27

Czyli musicie się wykupić?

piątek, 2. luty 2018, 19:42

Ale bany dostaliście chyba od egze, wiec niech on Wam wyjasni za co. Może nie na forum, ale chyba na privie może? Jak mnie strazniczka zbanowała, to dostałem wyjasnienie dlaczego. Egze magmarskie trochę wiecej empatii.

czwartek, 1. luty 2018, 19:49

Kontaktuj się z supportem. Ale chyba wiesz dobrze co zrobiłeś nie tak

piątek, 12. styczeń 2018, 16:30

Zasada +3

Cytat autorstwa »Aspiryna« ja JAKO CZLOWIEK na 14stym moge w swietle tego podpunktu zaatakowac 4 lvl CZLOWIEKA na ziemiach MAGMARSKICH bez zadnych konsekwencji Teoretycznie możesz, ale po co??? Teraz to już uprawiasz futurystykę

piątek, 12. styczeń 2018, 01:17

Zasada +3

Cytat autorstwa »Natanael« mimo dbania o niego mimo braku dbania o niego - miało być

piątek, 12. styczeń 2018, 01:16

Zasada +3

Cytat autorstwa »Angarie« Widać u nas się nie da. No nie da się. Wolą inwestować i dbać o rynek niemiecki i angielski, niż polski. I to wcale nie jest wina administracji, strazników czy mentorów,a włascieli. My możemy się tylko z tym pogodzić (ewentualnie swoje żale pisac na forum), albo poszukać alternatywy. Oni tam mają swoje słupki rentowności i widocznie wychodzi im, że serwer pl tak dobrze sie trzyma, mimo dbania o niego, że nie muszą o niego walczyć. Cóż, nasza wina.

czwartek, 11. styczeń 2018, 23:38

Zasada +3

Cytat autorstwa »ssayan« przyklad jest ok, zabraklo tam tyllko dopisku ze gracz ludzki z poz 10 zaatakowal magmara z poziomem 5 NA ZMIEMIACH MAGMARSKICH czyli u siebie broniac ziem mozesz napadac jak leci a na "wyjezdzie" tylko gracza max -3 Cytat autorstwa »Angarie« Gdyby przykład był podany przez Ciebie, przeze mnie albo jakiegokolwiek innego gracza, zignorowałabym. Ale jest podany przez admina w poście opisującym nowe zasady regulaminu. Tak więc ma dużo wspólnego z regulaminem i nie powinien...

czwartek, 11. styczeń 2018, 23:16

Zasada +3

Cytat autorstwa »Eventyr« wg mnie się wykluczają, trzeba by to jakoś wyjaśnić. Żle na to patrzycie. b. Każdy człowiek, magmar, złapany na terytorium wrogiej rasy może zostać zaatakowany przez jakiegokolwiek gracza niezależnie od różnicy poziomów. Taki atak nie będzie podstawą do otrzymania kary. TO JEST PUNKT REGULAMINU - najwazniejsze i poprawnie napisane. Gracz ludzki z poziomem 10 bez podstaw ( brak prowokacji etc. ) zaatakował magmara z poziomem 5 – gracz magmarski może poprosić o pomoc gra...

wtorek, 9. styczeń 2018, 15:44

Zasada +3

Cytat autorstwa »Askalon_666« przecież jaki dla nich problem sprawdzić kto, o której minucie i sekundzie wszedł do walki? No to teraz Wam podam taki przykład, mało prawdopodobny, ale jednak. Strażniczka Kyriana (9 level) zbiera sobie kamyki czerwonym kilofem, który ma już na wykończeniu. Napadł ją magmar z 11 levelem. Akurat w lokacji pojawił się pluchcio (level 19). Kyriana prosi, by nieustraszony wojownik pluchcio pomógł jej, bo kilof 1/1 i szkoda wielka by sie miał zepsuć. A że pluchcio to c...

poniedziałek, 8. styczeń 2018, 15:52

Zasada +3

Cytat autorstwa »Angarie« [Akcja na terytorium magmarów] Gracz ludzki z poziomem 10 bez podstaw ( brak prowokacji etc. ) zaatakował magmara z poziomem 5 – gracz magmarski może poprosić o pomoc gracza z poziomem 13 maksymalnie. Tutaj jest ban dla 10 levelu, więc niech ten 5 level pada i zgłasza strazy, a nie pomocy woła

poniedziałek, 8. styczeń 2018, 15:48

Zasada +3

Moim nieskromnym zdaniem, jezeli w takiej sytuacji pomocnik dostanie bana, to straż się zbłaźni. Uważam, ze ten zapis jest źle przetłumaczony lub wyrwany z kontekstu. Tak właśnie jest jak nie masz polskiego administratora. Wy czekacie, aż Wam straż wyjaśni jak to interpretować? To sobie poczekacie Widzę, ze wchodza na forum, poprawiają posty, ale żeby się wypowiedzieć, to już nie Dla mnie jest jasne. Widzę u siebie magmara, go leję, a że ktoś szybciej go zaatakował niż ja? Niech mi udowodnią, że...

poniedziałek, 8. styczeń 2018, 15:09

Zasada +3

Ale tutaj nic nie jest obowiązkowe. Nawet grać nie musisz. Więc przestańcie już tyle jęczeć, bo robicie tylko larum z problemu, którego nie ma. Pamiętam ten płacz jak wprowadzili zakaz przesyłania kasy, cośtam leveling. Oczywiście większość miała obiekcje i co? Nic się nie stało. Gra nadal istnieje. Tutaj też tak będzie. Nowo prowadzona zasada jest prosta jak słońce. NIE WOLNO ci zaatakować gracza z Twojej rasy oraz gracza drugiej rasy na jego terytorium, który ma level mniejszy niż trzy od Twoj...