Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 243.

czwartek, 14. lipiec 2016, 19:33

Post na forum autorstwa: »Myxir«

http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=1502

Wynika z opisu, że po przejściu misji możesz zmienić frakcje do nabijania repki, np z krofów na eldziwy bez nabijania mocy urządzenia. Czyli wbijasz repke od 0 na przyklad, ale już z fioletowym urządzeniem

piątek, 29. kwiecień 2016, 12:31

zmiany po upku 28.04.2016 !

Lagi, usunięcie możliwości bicia z zakończonych... zajęliby się porządnymi sprawami, jak tłumaczenia, a nie bezsensownym zmianem obrazka wierzchowca... no ludzie... "długo oczekiwany update" chyba nigdy się tak jeszcze nie usmiałem

sobota, 2. kwiecień 2016, 20:18

Konto

po spłaceniu kary można

niedziela, 27. marzec 2016, 15:32

Przestawienie czasu

Informuje, że czas w gzre się chyba nie przestawił i na insty trzeba czekać godzine dlużej...

niedziela, 27. marzec 2016, 09:31

Sale Tallara - zaproszenia dla każdego

Pozdrawiam blesiazy, którzy święta pomylili i choinki ubierają. Ja chodzę bez blessów i jestem na 2-4 miejscu 20k męstwa za wyjście, koszty tylko elek, a wasze koszty to 15g za blessy, a męstwa 23k. pozdrawiam

poniedziałek, 14. marzec 2016, 16:51

moby-drop

Ostatnio polecial mi zielony łuk na 7 lv. Pierwszy sensowny drop od 4 miesięcy okolo

poniedziałek, 14. marzec 2016, 00:02

Czas resetu instancji

Nie prawda. Legowisko jest otwarte przez 12 godzin co 4 dni, Pałac Magisza przez 2 dni co 7 dni. Ul zygredów przez 6 godzin co 4 dni, a jakoś do wszystkich tych instancji wchodzę co 4 dni o tej samej porze. Zabawnie by było, gdyby na Pałac Magisza trzeba by czekać tydzien dopiero po zamknięciu instancji lub czas oczekiwania na Twierdzę Wygnańców wydłużyłby się do 10,5 dnia... Nawet intuicyjne rozumienie pojęcia "co 4 dni" potwierdza to, co napisałem w 1. poście. CO 4 DNI czyli muszę czekać 4 dni...

niedziela, 13. marzec 2016, 10:53

Czas resetu instancji

Czesc. Widzę, że nie ma konsekwencji w czasowości instancji i jest trochę lipa. Niby na wzgórze i do grobowca umarlaka można wejść co 4 dni. A wcale nie prawda, bo można wejść co 4 dni i 6 godzin. Przy wycieczkach wieczornych robi się z tego tak naprawdę co 5 dni. Czas resetu instancji, te 4 dni są liczone od kiedy instancja się zakończy, co jest jedną wielką lipą... Prosze o naprawienie tego albo zmiane opisu, jesli tak mialo być

wtorek, 8. marzec 2016, 15:03

Sale Tallara -uśmiercanie przez graczy

Jestem za. Niechże coś ruszy... sam nie chodze, jak widze że magmarek, co to zapas swiatełek choinkowych kupił się czai na łatwą grupę

środa, 24. luty 2016, 20:24

Sfera Morskich odmetów

Czy orientuje się ktoś ile jest takie cuś warte? http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=491292893

sobota, 13. luty 2016, 16:16

młode Atszu

W legopwisku kretsów, w jaskini pająka patriarchy na górze ekranu. Tylko może wpasc rana po ataku kretsa

piątek, 12. luty 2016, 19:51

Pola równych

To są w końcu pola równych, czy jakie? Ja widzę, że można stać w kolejce baaaaardzo długo, a i tak wciągnie ciągle GRUPY i to z com albo de... żałosne

piątek, 5. luty 2016, 12:03

W końcu Chaos ;d

To chyba chodzi o ilośc strat. Pierwsze 50 osób dostawało cząstki i ja np dostałem, byłem na 50 miejscu

sobota, 30. styczeń 2016, 10:26

prosta matematyka

Ale w porównaniu z tym, ile powinienes mieć po zliczeniu hp z opisów, to jest źle

niedziela, 24. styczeń 2016, 13:20

CC równych lista osób poszkodowanych

Myxir (184:320) Co do wyniku nie jestem pewien, nie pamiętam dokładnie ile było, ale cos takiego, wiem, żę wygrywaliśmy i miałem już nabije ponad 10k męstwa. Wyrzuciło mnie koło 20:15

niedziela, 24. styczeń 2016, 13:09

Pola równych

Dziękuję serdecznie Nie wiedziałem, że taki news był, a opisy pod instancjami są mylące Dzięki

niedziela, 24. styczeń 2016, 13:07

CC rownych - zwrot kosztow

Witam. Również wczoraj wyrzuciło mnie z cc równych. Strata męstwa, 5g, czasu i nerów....

niedziela, 24. styczeń 2016, 10:27

Pola równych

Proponuję, aby w tym temacie ktoś obeznany zamieścił prawdziwą informację, kiedy funkcjonują jaskinie równych, świątynie równych i areny równych. Informacje w opisie są niepoprawne. Ktoś wie, kiedy one się naprawdę odbywają? Jaskinie na pewno w soboty 19:00 - 19:10

piątek, 15. styczeń 2016, 15:07

Zadanie Niesfornego Ducha

u kogo się pobiera tę misję w ogóle?

piątek, 8. styczeń 2016, 18:27

ilość męstwa z walki a postęp rangi

Podatek od męstwa wprowadzili