Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 22.

piątek, 7. luty 2020, 17:21

Post na forum autorstwa: »Anglin7«

Problem z dostepem do gry

Ale można już logować, przynajmniej u mnie działa

piątek, 7. luty 2020, 17:15

Odpowiedź na ticket: (cenzura)

czwartek, 6. luty 2020, 18:34

Także blessik w nagrodę, dla tych, co dalej wejść nie mogą

czwartek, 6. luty 2020, 18:33

To samo mają na COM, przy poście o dzisiejszych pracach, gdzie tceba pisał, że w nagrodę jest blessik dzisiejszy

środa, 5. luty 2020, 18:38

Może i przesadzam, ale takie przesłanie ja widzę. Można połączyć, nie widzę edycji.

środa, 5. luty 2020, 18:35

Do stacjonarki bez dzyndzla na wifi to lipa Tylko tethering po kablu, ale to rozwiązanie czasowe. Co do tego co napisał Kryminator ex-mentor, "Ja problemu nie mam, więc to wy jesteście (cenzura) i nie umiecie włączyć gry", to jest poziom Nie byłoby tematu, gdyby jeden operator siadł, zresztą nie ma to sensu.

wtorek, 4. luty 2020, 21:41

Zdecydowanie jest duzo wiecej takich graczy..

poniedziałek, 15. lipiec 2019, 00:28

Gwiezdni strażnicy: Tuwr - jak bić w miarę bezpiecznie

Nie jestem teraz pewien czy dla wszystkich, ale na pewno dla większości strażników można zastosować tą zmyślną technikę 50 leczeń i moroków niższego poziomu (tu powiedzmy już większa dowolność, zależy od przedziału pewnie). Wobec czego całe wydarzenie zamknie się ogólnie w szukaniu rytuałów z budżetem ~220g (iskry+kryszki) za free nakładkę i drobne bonusiki. Propsik za pomysł z tymi leczeniami, raczej mało kto to brał pod uwagę.

czwartek, 11. lipiec 2019, 21:54

Czolem ludzie :)

siemanko

sobota, 3. październik 2015, 22:21

Sale Tallara - zaproszenia dla każdego

[12] zapraszam serdecznie PS: 2 salki właśnie ruszyły, zdrówko obecnych i liczę na więcej

czwartek, 24. wrzesień 2015, 11:51

W trakcie wściekłości smoków na pewno była, ale to znowu niewiele osób wiedziało Pora przestać zasłaniać się niezłomką, tylko normalnie stawać, raz-dwa dziennie z kolumną i już tryliard razy szybciej ranga idzie. Prosta kalkulacja, pare napraw pasa = oprawa na przenikanie(czyli 1 biżu oszczędności) i dostęp do taniego setu. Ponawiam zaproszenie Nie tylko na [12]

czwartek, 24. wrzesień 2015, 09:32

Zapraszam magików [12], którzy są w stanie poświęcić swoje pasy dla męstwa - na regularne, codzienne salki. Kontakt/stawanie w kolejkę wieczorami. Obecnie ranga do wbicia to jakieś 3 miechy bitego latania na chaotyczne i dłoń, co wygląda marnie. Ogarnięcie salek to przyjemniejsze i szybsze lvl'owanie

piątek, 18. wrzesień 2015, 11:14

Skarbnica Imuar

Teraz działa, dzięki Ale czemu wcześniej błąd wywalało to dalej nie mam pojęcia, nic się nie zmieniło od tego czasu. Do zamknięcia.

piątek, 18. wrzesień 2015, 09:07

Skarbnica Imuar

Inst wolny, w powtarzalnych natychmiastowe przeniesienie dostępne, przychodzę do czarousta w zamku i dostaję informacje: [align=-webkit-center]This instance is not currently available.[/align] [align=-webkit-center] [/align] [align=-webkit-center]Ktoś jeszcze ma taki problem? To jest rozwiązywalne czy kolejny błąd gry?[/align]

poniedziałek, 20. kwiecień 2015, 17:48

Lokalizatory zawodów dodatkowych Mentor Wiki

nic nie zaszkodzi się ogłosić Anglin7

niedziela, 19. kwiecień 2015, 18:45

zapraszam serdecznie [10] !!!!! ... poza tą stallernią co jeden trzyma sam 6ciu i walkę psuje... tak, wiem, magia, magia - fajnie będzie, ale eksperta trzeba wbić :wall: szkoda tylko, że większość czasu blessy biją w "czekaj na swoją kolej"

poniedziałek, 16. marzec 2015, 18:19

Konkurs WoD - V edycja

9

środa, 4. marzec 2015, 16:02

Ponawiam o sale na [10], ranga czeka, nie obudźcie się za późno, chociaż raz dziennie pod wieczór salki by było fajnie zrobić, nie?

niedziela, 1. marzec 2015, 23:56

Problem z aukcją

stawka na aukcji, wisi... a nie jest to drobna kasa, byłbym wdzięczny za chociażby zwrot

niedziela, 25. styczeń 2015, 21:51

Nadmiarowe i brakujące itemy po awarii

Posiadam nadmiar oczek i czaszek, nie wiem ile tego było, dodatkowo coś golda mi skapło z giełdy która... chyba nie była moja (?). Nie mam pojęcia ile czego więcej jest, ale zgłaszam nadwyżkę, nie zamierzam wyrzucać na chybił trafił swoich surowców do repek, co mi wpada obecnie z tęcz i giełdy teraz będę mielił w repkę, mam nadzieję, że to wszystko się "jakoś" ogarnie niedługo, bo głupio mi trzymać te rzeczy i teoretycznie je mrozić, aż chce się pooddawać.. No nic, tyle w temacie, prace i awaria...