Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 487.

środa, 27. marzec 2019, 21:16

Post na forum autorstwa: »pluchcio«

Eliksir prędkości

ja bym zawsze logiką się w tej grze nie kierował np. dali nakladki za 150 bryli a w sklepie premium są te same za 100

środa, 27. marzec 2019, 17:56

Eliksir prędkości

kiedyś był taki z luster, możesz użyć co 3h przez 30dni

czwartek, 7. marzec 2019, 23:27

Cudowny hełm 20lvl od gnoma

też nie wierzę

czwartek, 7. marzec 2019, 16:37

Cudowny hełm 20lvl od gnoma

Najlepsze hełmy dla najlepszych wojowników Witaj! Jeśli chcesz zdobyć hełm najwyższej jakości, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nie, nie posiadam już gotowych hełmów, ale mogę przerobić przyniesiony przez ciebie hełm w ulepszony z zachowaniem wszystkich jego aktualnych właściwości, w tym run, opraw, czarów oraz wycisków. Ale ostrzegam, że do przeprowadzenia rytuału będą mi potrzebne bardzo rzadkie materiały! Gnom chce niebieski hełm 20lvl i znaki, daje wzamian cudowny. Ok i teraz czy ktoś kto ro...

piątek, 1. marzec 2019, 19:07

Pupil lagujący walkę

Duch Skarbów http://warofdragons.pl/pet_info.php?pet_id=697276 ten typ pupila laguje walkę, zróbcie coś z tym

wtorek, 12. luty 2019, 15:21

Reputacja łowczych

Cytat autorstwa »Haemorrhage« wrzuce tutaj pytanie, szkoda zakladac nowego watku. Czestotliwosc wypadanie czeronych trofeum http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=30876 to jakas paranoja jest. Przeszlo 100 niebieskich workow , kilkadziesiat fiolet otworzylem i polecialo az 2szt (z niebieskich workow). Troszke skąpe te ustawienia wypadania tych itemow sa. Chyba ze cos ja zle robie ? i tak trzeba zebrać te 100 zetonów na kult to dobijesz pewnie fiolet medal samymi misjami zanim zbier...

sobota, 2. luty 2019, 20:01

Kult Jasnowidzów

Misja jest do pobrania, ale czy do wykonania? Bieżący cel: Udaj się na Południowe sklepienia i sprawdź runy na kolumnach w lokacjach Fioletowe sale, Zielone sale, Czerwone sale. Nagroda: Medal Kultu. patrze po tych salach jest kamień do klikniecia ale nic tam nie ma, ktoś wie co ztreba kliknać?

sobota, 26. styczeń 2019, 21:14

Sklepienia: Bug czy tak ma być?

Ktoś to zgłaszał jak teraz wyglądają sklepienia? Nie widac efektów itd.

sobota, 3. marzec 2018, 21:48

kant na sklepieniach

no zdarza sie że nawet w jednej drużynie jest dwóch flagmanów xD

sobota, 3. marzec 2018, 20:01

kant na sklepieniach

chorągiweka twojej drużyny musi być w twojej bazie zebyś mógl zdać

wtorek, 20. luty 2018, 22:46

Misja - Miecz dla władcy

z tego co pamiętam coś na sklepieniach sie zbiera z ołtarzy i 15 wygranych i potem już lecą

sobota, 17. luty 2018, 15:49

Sale Tallara - zaproszenia dla każdego

dzięki za sale od 7ego do 19ego lvlu

czwartek, 15. luty 2018, 21:45

Misja - Miecz dla władcy

musisz bic w grupie samych 16stek, ja to robiłem an 17stym i jak z 18stką byłem nie dało, jak same 17stki już tak

czwartek, 15. luty 2018, 19:54

Misja - Miecz dla władcy

pewnie biłeś to nefreto z jakąś 17stką w grupie?

środa, 14. luty 2018, 13:29

Sety stylu

https://w2.dwar.ru/info/library/?category_id=217&page=2 Link pochodzi z serwisu rosyjskiego i nie koniecznie odzwierciedla nasz serwer co warto brać pod uwage

środa, 14. luty 2018, 11:01

nagła śmierć podczas eventu z karawaną

z tym, że jak -boogi- wspomniał w innej walce oddał tych ciosów pewnie znacznie więcej a nie zabiło gracza po naszej stronie

wtorek, 13. luty 2018, 23:38

też kiedyś miałem sytuacje z innym graczem, najpierw mnie zabiło w walce podobnej do tej, potem już nie, trzeba to naprawić, o ile w newsie z upem jest mowa o redukcji, to o zabijaniu w niewyjaśniony sposób wzmianki nie było

wtorek, 13. luty 2018, 16:30

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=1&server_id=0 dołączyliśmy do walki w obronie kupca, dostaliśmy redukcję i po jakimś czasie nas zabiło, bez otrzymania ciosu, ktoś wie na jakiej zasadzie to działa? czy to jakiś błąd? na moje oko po otrzymaniu redukcji powiinismy móc dalej walczyć a nie wyłapać glebę

wtorek, 13. luty 2018, 14:13

[Luty - Przebudzenie zmysłów!] Miłośc, nie wojna

skrzynka jest do odebrania u starców jakby ktoś przegapił flood

poniedziałek, 12. luty 2018, 22:24

[Luty - Przebudzenie zmysłów!] Miłośc, nie wojna

ktoś wie czy z tym na innych serwach też mają problem?