Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 211.

sobota, 15. luty 2020, 16:18

Post na forum autorstwa: »Genesis«

czy leci z nami pilot?

Ja mam problem z najładniejśz laska w feo w/g mnie ,zawsze zatrzymje sie u niej na chwilecze - to tak na marginesie Udaj się do Ondyny Maeli i przekaż jej Złotą różę. Różę można znaleźć w Sklepie z upominkami w Osadzie Fajtir. - nie moge zakończyć tej misji .dostałęm serducha ale mi niezkończyło ,kwit został w plecaku ,u tego rabadaba nie ma kontynauacji. Bład czy co ?

czwartek, 6. luty 2020, 16:01

Problem z dostepem do gry

MIałem to samo przez 2 dni - ah jak miło wspominam tn wolny czas Zadzwoniłem do mojego kolesia od neta i naprawili to ,wnia były coś na łaczach czy jakoś ,nieprecyzował . Ja stawiam na atak ruskigo kgb .Pełna infiltracja . Strzażcie sie .

sobota, 1. luty 2020, 22:37

Bug na templu

War zostaw leszcza ,nie ma sensu . Trafi kiedys na swojego ,będą go prać az bedzie plałkał ze zrobił wilki błą lykjąc elke expa :0 .

sobota, 1. luty 2020, 20:58

Bug na templu

KIedyś za takie zachowanie był ban i to niezły jak pamietam . Świadome wchodzenie do insty i wbijanie na niej lvl . Teraz nie wiem ,

środa, 1. styczeń 2020, 18:44

Pomoc

Moze ktoś cos w temacie tych noworcznych skrzynek ? Mam nabitą odpowidnia ilisc pt ,ale wyskakuje komunikat ,ze nispełniono wrunków . To tak na boku głownego temtu watku. Kurcze strasnie mi przykro ,naprawe - strażcy nie poddawajcie sie ,walczcie ,jestesmy z wami

poniedziałek, 30. grudzień 2019, 17:08

Pomoc

Dzieki Kivan za przypomnienie . Założyłem nowe konto na my.games i stamtąd wysłałęm moją sprawę do suportu. Nie wiem czy to zadziała ,dam znac jak i co. Byc moze nie tylko ja znalezłem sie w takiej sytuacji.

niedziela, 29. grudzień 2019, 21:33

Pomoc

Jest tu ktos ogarniety który mi pomoże ,czy pełnione funkcje sa tak aby były ?

niedziela, 29. grudzień 2019, 15:56

Pomoc

Bardzo prosze moda o przeniesienie do dziłu pomocy .

niedziela, 29. grudzień 2019, 12:52

Pomoc

Witam. Mój problem polega na tym ,ze nie nieposiadam pasów do starego my.com ,gdzie sie zapodziały ,niemoge sie tam zalogowac . Z tego co widze w chwili obecenj do kontakt z suportem jest poprzez my games (chyba ? ) Chciałby napisac do suportu ,ale nie mam żadnej mozliwosci ,byśc moze nie wiem jak to zrobić . Bardzo prosze o pomomc w tej sprwie . Z góry dziekuje.

środa, 25. grudzień 2019, 20:51

Po co takie przedmioty w grze " Worek brudów"

O kant b,ze tak powiem z tym syfem . Ogólnie to WesołychŚwiąt - co Wy tu robicie wogoóle ?

czwartek, 12. grudzień 2019, 09:58

cos nie tak ?

Zbieranie zbieraniem ,ale wazny jest myśle w tym przypadku stosunek otrzymanych stunów do zadanynch . Gzieś znajde to moze uda mi sie wkleic 16 vs 2 moje Nie licząć oczywiście stuna z kamiennej .

środa, 11. grudzień 2019, 18:39

cos nie tak ?

Ja chciałbym ponarzekac na stuny na ccycku ,ale niestey niezabardzo wiem jak wkleic logi z walki ,nie wiem czy nie potrafie czy sie nie da )

niedziela, 6. październik 2019, 19:18

Reputacja wladców losu

Ale jaka z ciebie musi być p..... ,ze dałes sie tak podejśc ))

czwartek, 29. sierpień 2019, 19:27

Jajeczniczka

Jak w temacie . http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=19806 czy owo jedzonko mozna używac z szybkich kieszeni ? DZiekuje .

sobota, 27. lipiec 2019, 18:48

Szadorek

A co to dziwactwo potrafi ,czy tylko ma wyglądać ? )

niedziela, 30. czerwiec 2019, 20:19

Prośba o zredukowanie lvl-u

O jejku ,co Ty kolego bierzesz ? Bez urazy oczywisćie . Twój pst to niezłe fantasy . Tak na poważnie ,chyba nie da sie ci pomóc.

sobota, 11. maj 2019, 16:48

Przywróćcie biglotron :D

A faktycznie ,wielkie dzięki

piątek, 10. maj 2019, 20:10

Przywróćcie biglotron :D

Za chiny niepamietam o co chodziło z tym bligo coś tam ,przypomnijcie prosze

niedziela, 14. kwiecień 2019, 13:21

Zgłaszanie błędów - 14 kwietnia 2019

Daj cie juz sobie spokój, ktoś wyzej napisał idzcie na spacer ,do kina ,zajmijcie sie rodziną a nie biedoli 18 lvl ,ze mu wcieło blesów za 3 g ,gdzie w 1h zarazbia 50 . Żenada.

czwartek, 17. styczeń 2019, 22:44

Wewnt styczniowy - koraliki

Ubierz sie w eq ,zadaj straty i zapewne poleci ,tak mi sie wydaje .