Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 1 000. Istnieje jeszcze więcej wyników szukania, sprecyzuj kryteria szukania.

niedziela, 31. marzec 2019, 10:20

Post na forum autorstwa: »Duszołap«

Goodbye Nestro

niestety link nieaktywny :/

sobota, 23. luty 2019, 12:39

stalowanie...

oj tam oj niektórzy mają teorie że im wiecej się staluje tym większa szansa na jakiś dar adelki czy coś....

środa, 2. styczeń 2019, 22:10

Ile płacą grafikom?

no i co z tego placisz kase bo chcesz miec avatar helo kitty przerobiony na wizerunek legendy podobienstwa to nie plagiat

wtorek, 1. styczeń 2019, 18:16

Ile płacą grafikom?

tak dodam ze czepiac sie zbroi płytowej gdzie wzór jest podobny jest bezsensu - za to strażnicy galaktyki podchodzi już pod to o czym mówisz

wtorek, 1. styczeń 2019, 11:34

Ile płacą grafikom?

skyrim ma 7 lat a legenda? swoja drogą wiekszość avatarów klanowych i osobistych jest inspirowana grafikami z internetu

czwartek, 13. grudzień 2018, 10:15

Nowości po aktualizacji 11 grudnia

ta wypasiona torba kosztuje 4500 pasków...

środa, 12. grudzień 2018, 21:46

Nowości po aktualizacji 11 grudnia

http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=31989 za te paski też można turbo torby kupic - ale nie wiem ile jest paskow z rozwalenia pasa no i czym go rozwalić

sobota, 1. grudzień 2018, 23:41

Szczerząca zęby fałszywa dynia

świerk w polowie miesiąca chyba się dopiero robi... więc cierpliwości padawanie

czwartek, 26. lipiec 2018, 19:40

regulamin - wysyłanie upominków a chat

sprawa wyglada tak że jak napiszesz ludziowi że jest noob to możesz dostać bana - w drugą stronę to nie działa przy obelgach z grubej rury raczej każdy dostaje bana po zgłoszeniu.

piątek, 6. lipiec 2018, 22:41

Czy atrybuty jeszcze działają...?

na niedzwiedziu powinny wszystki z kombo ciosy wejsc - no moze poza ostatnim przy tych ze wzmacniaczy 3 sekundowych gdzie 2 razy mozna pacnac systemowo mozna dwa razy spudlowac, miec odbicie, blok czy coś innego... podobno to standard jest i wszystko ok - obserwowane na botach

niedziela, 1. lipiec 2018, 10:32

Biżuteria chaosu i 'ujary'

już widzę jak magmarzy kupują kaski ujara po 1k goldów żeby 60 dni sobie poleżały jest dobrze jak jest

wtorek, 15. maj 2018, 02:46

Zmiana warunków korzystania z gry na MY.COM

RODO wchodzi i muszą zmienić regulaminy o przetwarzaniu danych nic więcej i nic mniej pewnie bo nawet nie czytałem.

sobota, 21. kwiecień 2018, 00:00

Lista pytań skierowanych do Administracji

z cyklu ciekawych pytan - czy jest szansa ze nastanie czas blesow odpalanych na 30 minut? 1 werka 8 kwiatkow po 30 minut - smok 2 x 30 minut/2 uzycia itd - jako ze ciutek jestem zapracowany i bicie godzine sprawia mi problemy albo wrecz niechec, pomoc corki w tym czasie tez jest nieoceniona dla mnie jest to przydatne pytanie - szczerze przy 30 min blesow czesciej bym walil boty niz w chwili obecnej

piątek, 20. kwiecień 2018, 00:33

Lista pytań skierowanych do Administracji

czy dla ratowania serwera mozna skasowac bany typy - obce oprogramowanie i inne wyssane z palca gdzie gracze nie maja zadnej lini obrony? zamiast rozwijac serwer zabijamy w zarodku!!

poniedziałek, 16. kwiecień 2018, 08:54

Prośba o połączenie serwerów

Cameroon co da połączenie serwerów? Sklepienia ruszają międzynarodowe tylko w soboty. Areny Świątynie czy CC ruszają tylko TYLKO jak są jakieś mega bonusy do męstwa oraz jest niezłomka. Połączenie nie zrobi raptem aktywnego plato i wielkich starć w okręgach oraz na ziemiach 16+. Co do wypowiedzi - fajnie oczywiście jak by gracze wgijali lvl szybciej to by było więcej zabawy na dłoniach i w innych miejscach, ale przypomnę że nienawiścią zawiścią jakimiś chorymi ideami zabiliśmy sami ducha tej gry...

sobota, 14. kwiecień 2018, 01:12

Pudzianosek możesz sobie pisać ile fabryka dała, naśmiewać się w nieskonczoność tylko po co przeinaczasz prawdę - żal poślady ściska jak przegrywasz ze słabym łamkiem na salach bez blesów mimo przewagi setu? Po co chłopie ciągle piszesz bzdury, tutaj jest tak jak Egeria pisze - większość to są osoby dorosłe z obowiązkami, rodziną (sam podobno masz) dziecmi itd itp - więc liczysz że każdy przeczyta u i uwierzy w twoje słowa? Linków nie zapisuje ale sporo szło po sojuszu jak padasz "jak mucha". al...

piątek, 13. kwiecień 2018, 18:13

Lemoon wyjątkowo piszesz na temat a nie tworzysz Co do tych walk - polegają one na zawiści i w imię zasady "zesraj się a nie daj się" na 19 lvl też jest ilku asów którzy z punktualnością zegarmistrza biją w ostatnim ułamku sekundy (nie kwa nie wiem po co, blesy mi zejdą przeciwnikowi też, jeden pies, przez to gra zniechęca na chodzenie do walk gdzie się traci 20-40 minut czasu) A tych maruderów typu nosek którzy nie potrafią walczyć 1 na 1 więc marudzą że nie ma pól bitew trzeba by było odstrzel...

środa, 4. kwiecień 2018, 12:17

prośba o pomoc - ustawienia pasów

albo z innej beczki - pamięta ktoś w którym pliku są zapisywane pasy albo co trzeba przekopiować? bo kopię klienta mam z kopi zapasowej

wtorek, 3. kwiecień 2018, 18:24

prośba o pomoc - ustawienia pasów

dzięki Cameron, miałem koło 20 ustawień więc bardzo męczące to jest z pamięci się wszystkiego nie da resztę brakujących popytam ale i tak wielkie dzięki