Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 826.

środa, 3. kwiecień 2019, 17:59

Post na forum autorstwa: »Be_Happy«

Złamie regulaminu?

argumenty jak trafne by nie były i jak klarownie byłyby przedstawiane nie mają w legendzie znaczenia. liczy sie widzimisie. nietak dawno temu widziałem jak straznik pisał że na fejgo i płaskim tez obowiązują zasady atakowania jak w innych lokacjach. z innej strony niby mozna zaatakować kogos kto rzuci nam efekt negatywny ,ale i tu znany jest przypadek, gdzie to straznik decyduje czy dla danego gracza otrzymany efekt był uciązliwy czy moze jest bogaty i to dla niego nie problem.więc nie ma znacze...

piątek, 29. marzec 2019, 19:41

Otwarte testy HTML5

po 1 : jaką mam gwarancje ze jakis strażnik nie wlepi mi kary za pisanie na forum po angielsku, co jest niezgodne z regulaminem forum? po 2 : ile placicie za każdy znaleziony błąd po 3 ; prośba zakończona wykrzyknikiem to nie prośba

czwartek, 14. luty 2019, 17:53

skalp

widocznie podzczas dobijania mial ma sobie trutke od kogoś innego i gra uznała ze ostanie punkty hp były zabrane trutką, a nie ciosem

piątek, 4. styczeń 2019, 10:32

Specjalne traktowanie

masz 2 opcje, przyzwyczaic się, albo nie chodzic na miedzynarodowe PB. nic nie wskurasz, co najwyżej wywalczysz sobie bana za zgłaszanie graczy z uprzywilejowanych serwerów.

wtorek, 1. styczeń 2019, 18:08

Blask Szczęścia a statuetka Lucky Dzerug­ Statuette

zawsze ostatnia statuetka pochłania duzo goldów, na tym to polega, jak komus brakuje stauetki ze skrzynek , to mozna wydac kilkanascie tysięcy g zanim wpadnie( tak miałem) teraz brakuje mi statuetki ze studni i tez juz kilka tysięcy poszło. trzeba sobie za wczasu zaplanowac w co się lubi najwiecej umoczyc, czy w lustra, skrzynki, czy studnie, najpierw zebrac te z nielubianych źródeł, bo łatwiej.

czwartek, 27. grudzień 2018, 21:24

Błędy i inne problemy po aktualizacji 11.12.2018

Cytat autorstwa »PUDZIANOSEK« Gra się całkiem dobrze. W godzinke na 4 blesikach ubite 130 wojowników pustynnych, lekutko bez spinki. Uważam, że gracze narzekający w tym temacie mają prawdopodobnie problem ze swoimi komputerami ( pewnie stare Pentium III ) lub słabe połaczenie internetowe. zgadzam się z przedmówcą. wszystko działa wyśmienicie , mobki się bije az miło. dziwie się niektórym tu narzekającym, ze chcą popsuć swiąteczną atmosferę jakimiś insynuacjami. specjalnie po godzinie 17 przesia...

poniedziałek, 17. grudzień 2018, 14:32

oczywiscie skarga o penisach została wysłana do głównego straznika, nie wiem jak komus lagi poupkowe mogą sie kojarzyć z penisami i nie chcę wiedziec, al e nie zyczę sobie takich uwag. poniewaz ten straznik wyraxnie n aczerwono napisał co mu chodzi po głowie, nie mam mu juz nic do powiedzenia, a gracze niech sobie ocenią sami jego zachowanie.

poniedziałek, 17. grudzień 2018, 10:29

nigdy nie aktualizuje. ani windowsa, ani klienta, ani flasha, nic nie usuwam, nic nie czyszcze ( wyjątek to jak czasen te okienko od flasha nie chce zniknąc to cos tam sie robiło) i gra smiga bez problemu, delikatne perturbacje po upkach i potem znów wszystko ok. od upa do wczorajszego wyłaczenia serwera grało się źle,później nastapił ten chwilowy brak dostępu do gry, po czym znów wszystko zaczęło dzialac jak przed upem.i tu się pojawia pytanie, bo w czasie braku dostępu do gry wyszedlem na chwi...

piątek, 14. grudzień 2018, 22:43

no wiadomo, ze to wina graczy a nie gry, do upa wszystko wszystkim smigało, po upie gra sie wiesza, nie dlatego ,z e ktos popełnil błąd, tylko ze tysiąc graczy z dnia na dzien pozmieniało dostawce internetu, komputery, przeglądarki, i co tam jeszcze straznik powyzej wymyslił. naprodukowales tu tekstu ze 20 linijek i po co? starzy gracze nie łykną, a nowych nie ma, więc srednio przydatne. a jak np za tydzien okaze sie ze ktos tam w firmie znjadzie bląd, to raptem wszystkim graczom znów sie zmieni...

piątek, 7. grudzień 2018, 23:40

Walki jadkiem

o, jeszcze są początkujący luaniarze, a myslalem, ze ta choroba juz nie zbiera nowego żniwa

niedziela, 18. listopad 2018, 14:13

Bug :)

Cytat autorstwa »_Hell_« Panie i Panowie najwiękrze znaczenie mają atrybuty postaci i tu bym sie doszukiwał przyczyny mniejszej lub więkrzej liczby krytycznych obrażeń. nieprawda. atrybuty postaci w legendzie mają znaczenie wyłącznie estetyczne, jak ktos lubi miec wieksze cyferki niz ktos inny. przekonasz sie osobiście jak zrobisz kilkaset walk z z tym samym przeciwnikiem który ma identyczne atrybuty, identyczną zbroje i blesy i bije tym samym superciosem.

piątek, 16. listopad 2018, 15:22

premiowe elki te z linku na dole działają tak fantastycznie, ze w pojedynkach z najsilniejszymi sprytkami na serwerze, ponad 50% trafionych ciosów bylo na biało

piątek, 16. listopad 2018, 15:06

nie ma w legendzie elek krwi które gwarantują krytyka, a ze coś jest napisane nie zgodznie z prawdą? skąd zdziwienie po 8 latach w grze ?

niedziela, 28. październik 2018, 13:20

sklepienia 16lev

powinienes w takim razie sie cieszyc ze wylosowałes wygrywającą postać równie dobrze robiąc dokładnie to samo tą samą postacią przeciwko tym samym przeciwnikom mogłeś miec dokładnie odwrotne wyniki. sam prędzej czy pónxiej zobaczysz że nic tam nie zalezy od gracza i postaci. oczywiście ci co wylosowali jeszcze lepiej się z tym nie zgodzą, ale ich prawo uwazac ze zrobienie 13 uników w 13 ciosach to ich wrodzony talent, a nie kaprys gry

środa, 26. wrzesień 2018, 15:56

Tęczowe ziemie, osiągnięcia, usuwanie tematów

o, to ja tez jestem w tym 1%, swoja drogą, ciekawe skąd strażnik ma takie dane statystyczne o czym wie 99% graczy a o czym nie. zapytałbym gdyby mnie to chociaz troche zainteresowało, a tak to nie muszę zapytałbym tez dlaczego jak jeden z graczy podających się za członka teamu podaje informacje na forum ze nasz serwer miał byc juz rok temu zamknięty, to nikt ze strazy ani administracji na to nie reaguje. ale jak wyzej nie zapytam bo mnie to nie interesuje

poniedziałek, 17. wrzesień 2018, 15:50

zdobywanie triad

32 to nie tak tragicznie, zdarzały sie promocje, ze na około 100 zabitych mobków przy 52 zdobywania ( 40 stałych+2 amulet+10 bles) wpadało ponizej 20 mimo że jeden mobek przy takim zdobywaniu potrafi dac na raz 10 szt. a na drugi dzień ten sam zestaw blesow i mobków dawał 80

wtorek, 11. wrzesień 2018, 11:19

Misja gra wybrańców

ta misja ma na celu to co wiele innych w legendzie, czyli odciągnięcie gracza od jedynej rzeczy w grze, której nie chca zebyśmy robili .najlepiej zapomnij o niej i nie trac czasu, lepiej wyjdziesz zabijając w tym czasie 5 dowolnych mobków

piątek, 17. sierpień 2018, 15:46

Kult triad/ próba życia

a może leczyłes kilku a można jednego?nie wiem, gdybam weź jedną osobe ubijcie adrowene, 20 minut i po kłopocie

piątek, 27. lipiec 2018, 19:18

regulamin - wysyłanie upominków a chat

nie ma znaczenia co znaczy słowo nieudacznik, nie ma konkretnej listy zabronionych wyrazów. cenzura tu była, pewnie kazdy kto dłuzej tu gra widzial takie absurdy. o ile nazwanie kogos nieudacznikiem, raczej pochwałą nie jest i na siłę mozna by uznac za obrazę, to już straszenie banem za pomoc w ubiciu mobka to lekka przesada a i takie cuda widziałem. a sprawiedliwość ślepa to fakt, z jednej strony widzi nieudacznika, a z drugiej rasistowskich tekstów, albo obrażających cały naród wulgarnych wypo...

środa, 4. lipiec 2018, 12:39

Czy atrybuty jeszcze działają...?

widocznie musi tak byc ze względów technicznych. i tak smieszne jest to ze po walce 5 osob trzeba czekać czasem dłuższą chwile na zakończenie walki. więc wyobraxcie sobie sytuacje ze jest walka 20 na 20 gdzie kazdemu na bieżąco trzeba liczyć wole, intuicje, stłumienie i inne zanim zobaczymy jaki cios zadajemy, takie rzeczy to nie w legendzie. gra ma łatwiej jak w tej walce podzieli te 40 osoby na 2-3 grupy , każdą z innym szczęsciem. takie tanie rozwiązanie może nie rzucałoby sie w oczy gdyby na...