Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 675.

poniedziałek, 6. kwiecień 2020, 19:59

Post na forum autorstwa: »-Kalikon-«

Festiwal «Wielkanoc w Feo»

Śmiech i wrzawa nastąpiły w Feo. Magmarskie i ludzkie dzieci wyszły na ścieżki z kubłami wody. W oddali widać zajączka, który w koszyczku niesie czekoladowe jajka. Mistrzyni Sojgura i Rzemieślnik Ostap rozpoczynają produkcję pisanek. A cóż to za odgłosy dochodzą z Miejskich Stolic? Rozpoczynamy festiwal konkursowy "Wielkanoc w Feo"! Drodzy wojownicy, zespół eventowy zaprasza was do użycia wyobraźni! Możecie wziąć udział w dwóch kategoriach konkursu lub jak wolicie - tylko w jednej: 1. Kolorowy o...

niedziela, 5. kwiecień 2020, 20:16

Nowa lokacja w legowisku.

Noooo nie, tak jak pisałem, zdobywa się je robiąc codziennie i cotygodniowe misje na zwykłe potwory, chociaż akurat największym problemem są żetony za pola bitew. Żetony za obrońców są banalne do zdobycia

niedziela, 5. kwiecień 2020, 00:26

Nowa lokacja w legowisku.

Raczej bym powiedział, że to jest powiązane z przyszłorocznym przedmiotem sezonowym, bo z pierścieniem Jedność na 100% nie ma żadnego związku. Te żetony zdobywa się robiąc codzienne i cotygodniowe misje na bicie zwykłych potworów.

piątek, 3. kwiecień 2020, 13:03

Walka nago - walka płci - Podsumowanie

I monety już zostały rozesłane

piątek, 3. kwiecień 2020, 11:04

Walka nago - walka płci - Podsumowanie

Pierwsza (miejmy nadzieję, że tylko wstępna ) zabawa jest już za nami! Dziękujemy wszystkim za udział i trzeba przyznać, że frekwencja pozytywnie zaskoczyła. Mamy również nadzieję, że wszystkim się podobało! Wyniki walk możecie zobaczyć poniżej: Walka na golasa - ludzie Walka na golasa - magmarzy Choć nie było idealnie i zdarzały się przypadki graczy, którzy nie zastosowali się do reguł zabawy, to jako, że jest to pierwszy raz, gdy taka zabawa została zorganizowana, postanowiliśmy przymknąć na t...

wtorek, 24. marzec 2020, 20:19

Problem z dostepem do gry

Problem jest znany i ponownie zgłoszony

poniedziałek, 23. marzec 2020, 08:17

Kojarzycie Infiltracja do koszmarnej Krainy Chaosu oraz Smocze insygnia ?!?

Pewnie chodzi ci o skarb króla Elolaha, z którego, jak ktoś nie przegapił wszystkich figurek (jak ja), ludzie setki goldów praktycznie za nic wyciągali :p

niedziela, 8. marzec 2020, 18:48

Misja - podróż do stolicy

Trening walki to zupełnie inna misja, zakładam, ze nie zrobiłaś którejś z misji startowych i dlatego utknęłaś, spróbuj sprawdzić aktualnie rozpoczęte i przejść się po postaciach w tamtych lokacjach.

niedziela, 8. marzec 2020, 00:23

Misja - podróż do stolicy

A wykonałaś już misję Decydujące starcie? Misja, w której trzeba pokonać sporą grupę kretsów.

piątek, 6. marzec 2020, 19:28

Połączenie serwerów - co z klanami?

Skoro nie interesuje cię takie rozwiazanie, to wypatruj nowości i zmian! Jakoś to będzie rozwiązane, jednak na razie nikt dokładnie nie wie jak.

piątek, 6. marzec 2020, 10:41

Cytat autorstwa »Soulshade« Mam konto na com z tym samym mailem i haslem co tu . Po polaczeniu ktora postsac bedzie mi logowalo? Zamiast czekać i sprawdzić proponuję to konto na angielskim serwerze usunąć xd Ewentualnie napisać na support o zmianę danych logowania.

wtorek, 25. luty 2020, 13:45

Egzotyczny jarmark - cudowne itemy

Jeśli się nie mylę, to w ograniczeniach jest napisane, że jedynie żeby kupić ten przedmiot trzeba mieć tyle reputacji/RR. Osobiście zacząłem cudowną kolczugę nosić zanim osiągnąłem wymagany próg myśliwych trofeów ( wyniosłem z aren i oświeciłem).

czwartek, 20. luty 2020, 22:59

Ogólnie, to nie tak, że na pewno będzie to wyglądało w ten sposób. Podałem tylko przykład jak wyglądało rozwiąznaie przy łączeniu serwerów COM, FR, ESP, itd., bo prawdopodobnie będzie podobnie to wyglądać i u nas. Napisałem wszystko co wiem. Nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji w jaki sposób się to dokładnie odbędzie, tak samo jak nieznany jest jeszcze termin. Postaramy się uzyskać bardziej precyzyjne informacje jak tylko to będzie możliwe. Ewentualnie Administracja sama poinformuje o...

czwartek, 20. luty 2020, 20:23

Napiszę co wiem: 1) Jeśli dobrze zrozumiałem, to zostaniemy przeniesieni na serwer COM, zatem obowiązującym językiem na czacie głównym będzie również angielski. Co do samej gry, to jest aktualnie możliwość (poprzez support) zmienić jej język - np mógłbym poprosic sobie o zmianę języka gry na rosyjski i miałbym wszystko (misje, dialogi lokacje, itd) po rosyjsku. Wprawdzie nie jest to powiązane z pytaniem, ale chciałbym poinformować, że prawdopodobnie będzie taka opcja również po połączeniu. 2) or...

środa, 19. luty 2020, 21:22

Wojny Klanowe

Mówisz o tej poniedziakowej walce, która się odbyła po komunikacie, że początek wojen jest przełożony na czwartek? Dno to by było jakby wyniku nie zresetowali moim zdaniem, bo 5 innych walk zakończyło się technicznym walkowerem jednej ze stron. Nie wiem więc gdzie dopatrujesz się oszustwa.

sobota, 15. luty 2020, 15:20

czy leci z nami pilot?

Zgłoszone i naprawione z tego co wiem.

czwartek, 13. luty 2020, 14:40

Wojny Klanowe

Witam, Nie jestem pewien czy jest co wyjaśniać. Wyniki przed dzisiejszym rozpoczęciem wojen mają zostać zresetowane.

czwartek, 13. luty 2020, 13:16

czy leci z nami pilot?

Hej, Oba te rzeczy odpaliły się automatycznie (na wszystkich 3 serwerach). Zostały wyłączone natychmiast jak ktoś to zauważył i zgłosił. Misja lutowa będzie dostępna dla reszty graczy kiedy zacznie się wydarzenie lutowe, ci co zdążyli odebrać, to mieli możliwość ją już skończyć, ale to nie znaczy, ze będą mieli ja dostępną po raz drugi.

sobota, 8. luty 2020, 18:00

Ziemie 19+

A zrobiłeś misję odrodzone ostrze?

piątek, 31. styczeń 2020, 11:48

Support

Na kliencie niestety aktualnie nie działa prawidłowo, szczególnie logowanie. Nie działa też poprawnie odnośnik z ikony Pomoc w lewym górnym rogu. Ogólnie radzę wchodzic bezpośednio z tego linku: https://support.my.games/dwar_int/ Od razu trafisz na support legendy.