Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 309.

wtorek, 31. lipiec 2018, 21:38

Post na forum autorstwa: »fallen_angel«

Magiczna burza w jaskiniach

Cytat autorstwa »Chima« Witam. Po rozmowie z administracja o tym przypadku dowiedzialem sie ze: Wszystko bylo zgodne z mechanika gry, o godz 12 burza sie zakonczyla i powrocily standardowe zasady CC. Nie bylo bledow, po obu stronach mogli dolaczyc gracze. Tutaj prawdopodobnie tak jak ktos wspomnial przeszkodzily ewentualne zalozone grupy. Cytat autorstwa »Chima« Witam. Po rozmowie z administracja o tym przypadku dowiedzialem sie ze: Wszystko bylo zgodne z mechanika gry, o godz 12 burza sie zako...

środa, 6. czerwiec 2018, 21:25

sposoby na redukcję męstwa

Idź na PB, rozbierz się, zrób screena, wyślij do straży http://warofdragons.pl/info/info/index.p…at&id=19&page=2 "Porozumienia dotyczące walk Obejmuje między innymi: Złamanie reguł dotyczących Pól Bitew Użycie multikonta w tej samej walce Kara: Przekleństwo Odrzucenia z wykupem w wysokości od 50 + odebranie 500 000 punktów męstwa." Tylko w sumie nie ma górnej granicy jeśli chodzi o kwotę goldów, więc trochę ryzykownie. I kto wie czy jakiegoś niszczycielskiego czynu się nie dostanie

czwartek, 24. maj 2018, 22:17

PVP międzyserwerowe

Racja, bez niezłomki i nagród to nikt się nie ruszy, to jedyna opcja żeby coś takiego mogło liczyć na frekwencje. Może kiedyś sie doczekamy

środa, 23. maj 2018, 22:28

PVP międzyserwerowe

Kiedyś było organizowane PVP na płaskim (chyba raz na tydzień?). Pamiętam że frekwencja była zawsze wysoka, zabawa fajna. Może fajnym pomyslem by było zrobienie takiego pvp międzyserwerowego? Mnóstwo graczy, niezla sieczka, warte zastanowienia Oczywiście z jakimiś podziałami poziomowymi, ale niezbyt wąskimi żeby się udało zrobić jakieś epickie bitwy.

wtorek, 8. maj 2018, 21:42

Częściowa automatyzacja bicia

kwachu na prezydenta Dodam tylko że szybciej by się lvl wbijało co też by rozruszało serwer.

sobota, 14. kwiecień 2018, 22:20

Prośba o połączenie serwerów

Już od dawna w tej grze nie jest celem wygrać, tylko zgnębić przeciwnika, takie zawistne mordki ściąga ta gra

sobota, 14. kwiecień 2018, 14:17

Niedziałający klijent gry

Gram na kliencie od bardzo dawna i cały czas działą. Możesz dokładniej opisać z czym masz problem?

środa, 11. kwiecień 2018, 20:43

Prośba o połączenie serwerów

na 13 lvl nie ma dużego problemu z walkami typu dłoń, chaotyki, z innymi polami bitew są (ale połączenie serwerów nic nie zmieni bo poza talarami są to międzynarodowe pola bitew). Jednak byłbym za połączniem serwerów, żeby wszystkich wrzucić na com.

sobota, 7. kwiecień 2018, 19:34

Wojny klanowe 11-15 lvl beda kiedys czy nie beda nigdy organizowane?

Wszelkie zabawy mile widziane, bo troche nudno jest. Chaotyki, dłoń. Talary co 3 tygodnie. Inne pola bitew czasami ruszą, ale raczej martwe (szczególnie ubolweam na CC). Każda taka rozrywka dostaje mój głos!

piątek, 2. marzec 2018, 14:36

Prośba o update regulaminu.

Chyba tylko na talarach jest zabroniony o ile pamięć mnie nie myli

środa, 28. luty 2018, 16:06

Mentor Wiki

Dzięki za tworzenie wiki i powodzenia na przyszłej drodze

poniedziałek, 26. luty 2018, 12:54

Serwer PL 23.02 godz 13.10

ładna skrzynka - starzec plus

środa, 14. luty 2018, 17:40

Rozmowy z modami

Cytat autorstwa »Chima« ad. 4. Odnośnie tego punktu, wszelkie informacje sa zamieszczone TUTAJ. Jest też temat gdzie gracze zadawali pytania, ja na swoje nie dostałem odpowiedzi -> Zmiany w regulaminie 1 styczeń 2018 Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, po prostu nie rozumiem, próbowałem i nadal nie rozumiem, potem próbowałem jeszcze dwa razy i nadal nic, nie wiem jak interpretować te zmiany mimo, że dyskusja trwa prawie 2 miesiace.

poniedziałek, 12. luty 2018, 15:59

Prośba o update regulaminu.

Bardzo dobry pomysł. Zgodnie z regulaminem czytam go raz w tygodniu i podobnie jak Ty nie znajduje różnych informacji, ale możliwe, że po którymś tam razie, po prostu wszystko zlewa mi sie w jedno. Cytat autorstwa »KMoonwalker« Osobiście nie wyobrażam sobie dostać kary za coś co nigdzie nie zostało opisane. Witamy po powrocie. Miejmy nadzieje, że gra nie pobudzi Twojej wyobraźni

niedziela, 11. luty 2018, 01:50

Obce oprogramowanie §3

Twoje posty są zawsze rzeczowe i wyważone, jednak jeśli chcesz polemizować na forumu na tematy które są nie wygodne - ale uważam że bardzo słuszne - to przepadną jak wiiele innych. Nie powinieneś się spodziewać merytorycznych odpowidzi, czy dysputy na ten temat. Przykro mi, ale regulamin o którym nie można rozmawiać na forum (sic!), nie zostanie skomentowany przez nikogo, a jak zostanie, to w taki sposób że nic z tego nie wyniknie To jest najgorsza rzecz w tej grze: brak dialogu, czy doprecyzowa...

wtorek, 6. luty 2018, 13:25

Klan strażników magmarów, prawie bez składu :(

Czy jest plan żeby była jakaś rekrutacja? Bardzo ciężko znaleźć kogoś online. http://warofdragons.pl/clan_info.php?clan_id=8&mode=members

sobota, 3. luty 2018, 22:35

Inwazja chaosu

Cytat autorstwa »Cluuuuu« Nie lubie takich eventów. Cytat autorstwa »Lemoon« aczkolwiek zgodze się, że zakończenie pierwszego etapu po niespełna 2 dniach jest słabe - można byłoby to bardziej dostosować do realnej sytuacji jaka panuje na serwie i zwiększyć całkowitą liczbę oddawanych łusek Wolałby mnie. Kiedyś jak "dostosowano do realnej sytuacji" to 2 etap nie ruszał Czasem admin się zlitował i dodawał oddane łuski bo nie dało się uzbierać - pomimo o wiele większej liczby graczy. Łuski można z...

piątek, 2. luty 2018, 14:26

BAN §3. Obce oprogramowanie

Wtedy nie dawali bana za dwu klik tylko za autofire, przytrzymujesz przycisk myszki i cały czas klika. Ewent to było chyba jakies koło fortuny. Ewet o tyle nie spotykany, że każdy mógł sobie zarobić o ile siedział i klikał Dorobienie się niezłej kasy nie było skoplikowane bo tak zrobili przejścia między ekranami że myszka mogła być w 1 miejscu. Bardzo dużo banów poleciało i międzyczasie pojawiła sie wiadomość od administracji: §3. Obce oprogramowanie Zauważcie, że specjalnie zostało wymienione o...

piątek, 2. luty 2018, 08:11

BAN §3. Obce oprogramowanie

Dajcie znać jakby się sprawa wyjaśnila. Pamiętam, że kiedyś leciały bany za uzywanie autofire w myszce podczas jakiegoś evetu

wtorek, 30. styczeń 2018, 08:21

Zmiany w regulaminie 1 styczeń 2018

Cytat autorstwa »fallen_angel« "1. c. Jeżeli gracz niższego poziomu sprowokuje cię do ataku należy zrobić zrzut z ekranu okna czatu, pokazujący prowokację / użycie zaklęcia lub czaru lub innego negatywnego efektu przeciwko tobie w celu udowodnienia zasadności ataku. " Jak długo trwa zasadność ataku po sprowokowaniu? 1 sprowokowanie = 1 atak np. w ciągu 24 godzin? Czy mogę sobie biegać po wrogim terytorium i zbierać "kwity", zapisywać w notatniku, a potem bić sobie te osoby bez ograniczeń czasow...