Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 23.

poniedziałek, 9. marzec 2020, 14:43

Post na forum autorstwa: »Anglin7«

Połączenie serwerów - co z klanami?

Już się tym RU tak nie podniecajcie Wolicie grać z ruskimi, niż ze swoimi to spoko, Wasza sprawa Nie tylko dla mobów się gra w tą grę Tu chyba temat dotyczył zmian po fuzji, a nie jak zawsze wszystkiego dookoła i kto jest bardziej zły

piątek, 7. luty 2020, 17:21

Problem z dostepem do gry

Ale można już logować, przynajmniej u mnie działa

piątek, 7. luty 2020, 17:15

Odpowiedź na ticket: (cenzura)

czwartek, 6. luty 2020, 18:34

Także blessik w nagrodę, dla tych, co dalej wejść nie mogą

czwartek, 6. luty 2020, 18:33

To samo mają na COM, przy poście o dzisiejszych pracach, gdzie tceba pisał, że w nagrodę jest blessik dzisiejszy

środa, 5. luty 2020, 18:38

Może i przesadzam, ale takie przesłanie ja widzę. Można połączyć, nie widzę edycji.

środa, 5. luty 2020, 18:35

Do stacjonarki bez dzyndzla na wifi to lipa Tylko tethering po kablu, ale to rozwiązanie czasowe. Co do tego co napisał Kryminator ex-mentor, "Ja problemu nie mam, więc to wy jesteście (cenzura) i nie umiecie włączyć gry", to jest poziom Nie byłoby tematu, gdyby jeden operator siadł, zresztą nie ma to sensu.

wtorek, 4. luty 2020, 21:41

Zdecydowanie jest duzo wiecej takich graczy..

poniedziałek, 15. lipiec 2019, 00:28

Gwiezdni strażnicy: Tuwr - jak bić w miarę bezpiecznie

Nie jestem teraz pewien czy dla wszystkich, ale na pewno dla większości strażników można zastosować tą zmyślną technikę 50 leczeń i moroków niższego poziomu (tu powiedzmy już większa dowolność, zależy od przedziału pewnie). Wobec czego całe wydarzenie zamknie się ogólnie w szukaniu rytuałów z budżetem ~220g (iskry+kryszki) za free nakładkę i drobne bonusiki. Propsik za pomysł z tymi leczeniami, raczej mało kto to brał pod uwagę.

czwartek, 11. lipiec 2019, 21:54

Czolem ludzie :)

siemanko

sobota, 3. październik 2015, 22:21

Sale Tallara - zaproszenia dla każdego

[12] zapraszam serdecznie PS: 2 salki właśnie ruszyły, zdrówko obecnych i liczę na więcej

czwartek, 24. wrzesień 2015, 11:51

W trakcie wściekłości smoków na pewno była, ale to znowu niewiele osób wiedziało Pora przestać zasłaniać się niezłomką, tylko normalnie stawać, raz-dwa dziennie z kolumną i już tryliard razy szybciej ranga idzie. Prosta kalkulacja, pare napraw pasa = oprawa na przenikanie(czyli 1 biżu oszczędności) i dostęp do taniego setu. Ponawiam zaproszenie Nie tylko na [12]

czwartek, 24. wrzesień 2015, 09:32

Zapraszam magików [12], którzy są w stanie poświęcić swoje pasy dla męstwa - na regularne, codzienne salki. Kontakt/stawanie w kolejkę wieczorami. Obecnie ranga do wbicia to jakieś 3 miechy bitego latania na chaotyczne i dłoń, co wygląda marnie. Ogarnięcie salek to przyjemniejsze i szybsze lvl'owanie

piątek, 18. wrzesień 2015, 11:14

Skarbnica Imuar

Teraz działa, dzięki Ale czemu wcześniej błąd wywalało to dalej nie mam pojęcia, nic się nie zmieniło od tego czasu. Do zamknięcia.

piątek, 18. wrzesień 2015, 09:07

Skarbnica Imuar

Inst wolny, w powtarzalnych natychmiastowe przeniesienie dostępne, przychodzę do czarousta w zamku i dostaję informacje: [align=-webkit-center]This instance is not currently available.[/align] [align=-webkit-center] [/align] [align=-webkit-center]Ktoś jeszcze ma taki problem? To jest rozwiązywalne czy kolejny błąd gry?[/align]

poniedziałek, 20. kwiecień 2015, 17:48

Lokalizatory zawodów dodatkowych Mentor Wiki

nic nie zaszkodzi się ogłosić Anglin7

niedziela, 19. kwiecień 2015, 18:45

zapraszam serdecznie [10] !!!!! ... poza tą stallernią co jeden trzyma sam 6ciu i walkę psuje... tak, wiem, magia, magia - fajnie będzie, ale eksperta trzeba wbić :wall: szkoda tylko, że większość czasu blessy biją w "czekaj na swoją kolej"

poniedziałek, 16. marzec 2015, 18:19

Konkurs WoD - V edycja

9

środa, 4. marzec 2015, 16:02

Ponawiam o sale na [10], ranga czeka, nie obudźcie się za późno, chociaż raz dziennie pod wieczór salki by było fajnie zrobić, nie?

niedziela, 1. marzec 2015, 23:56

Problem z aukcją

stawka na aukcji, wisi... a nie jest to drobna kasa, byłbym wdzięczny za chociażby zwrot