Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 236.

czwartek, 8. listopad 2018, 04:47

Post na forum autorstwa: »spartan117«

Wojny Klanowe i kilka spraw dotyczących Polskiego serwera

Ech gadaj z polakami to zaczną wytykać język (tak, tylko w Polsce się z tym spotkałem bycie niemiłym co czy drażliwym to nasza cecha narodowa czy tylko brak argumentów) Jak pisałem AKTYWNYCH graczy a ranking pokazuje WSZYSTKICH (czyli tych co już dawno o WOD zapomnieli"[...],Dugo nie wchodziła do gry[...]" ale nie podając jak długo 3lata 1000lat? O dziwo ostatnia os w rankingu ma starz +3letni ze 0 rozwojem pod jakim kolwiek kierunku ciekawe kiedy ostatnio była online? no i pytałem o liczbe grac...

środa, 7. listopad 2018, 02:02

jeśli próbowałeś mnie obrazić to kiepsko gramar nazi co poradzę że słownik na forum nie działa (nawet tego nie umieją zrobić) Ten post specjalnie trafił do Worda bo już 15(?)lat temu stworzyli oprogramowanie korygujące tekst, żeby gramar nazi nie pękały sphincter ani. Czy przypadkiem zapomniałeś że exp też można wbić a zapomniałem PB nie starują (czy ja tego nie mówiłem? ech pewnie mi się wydawało) A czemu mało graczy BO NA STRONIE MY.COM NAWET ONIEJ NIEWSPOMINAJĄ no wręcz zajebista firma. To gr...

środa, 7. listopad 2018, 00:46

oczywiste że wczasie lunienia gram na konsoli (bo PC zajety) albo film yt. A podkasty to zwykłe pitoleniejak mówiłem przy "aktywnej" walce usypiam po 15min Jak wcześniej pisałem mam już w (dokładnie wiesz gdzie) byle jaką repe byle cel a co dalej pchi Miło że wspomiałeś o arenie (TDM+CTF) tylko że zapomiałeś że trwały urodziny (koncentracja pvp w 1 tydzień na cały ruski rok) kiedy wiekszość gier pvp startuje ZAWSZE okarzdej porze dnia i roku I ciekawe tyle postów(a napisałem moją skromną opinie ...

wtorek, 6. listopad 2018, 00:24

szczerze wczasie ostatatniej inwazji macek troszke expiłem...i niemal żuciłem grę z nudów niewierze jak można wytrzymać GODZNE na lanu botów ja zasypiałem po 10min temu mnie nieobchodzi ile płacą kto jest w topce ile bryli wydał jakie repy zdobył...szczerze jak by była rasa: "mam to w *składa się z mieśnia pośladkowego wiekszego*" to bym ją wybrał gra opiera się na takim grind-dzie że wole otym nie myśleć. A wyzwanie jest jednak wbić 900RR na 5 (choć lanie przez godzine mobów też gływny przeciwn...

poniedziałek, 5. listopad 2018, 00:30

i 2 P.S. i na 19lvl wbiłbym 900RR w pare dni ale co to za zabawa z grania na easy

poniedziałek, 5. listopad 2018, 00:20

Jak mówiłem wbić 900RR jest jako "wyzwanie" (w wielu gracz niezwykle trudne wyzwania podejmuje (tak dla siebie) jak bym chiał do dawno miał 19lvl lub dawno bym niegrał (to 2 z wysokim prawdopodobieństwie)

niedziela, 4. listopad 2018, 17:53

wyłałem PM na forum (w grze "blokada rasowa" nie umożliwia) I nadal nie napisałeś czoegoś co by zacheciło dobicia któregoś lvl jak pisałem pare posów wcześcniej. Nadal na to czekam......................

niedziela, 4. listopad 2018, 16:57

czyli lepiej karać za to że ktoś gra inaczej...lepiej trzymaj się z dala od programowania gier bo aktualnie tą metodą strzelasz z rakiety w stopę (bizzard nawet o tym się przekonał), lepszą metodą jest zachęcenie graczy do wyższych poziomów: kontetem (NOWYM!), bonusami i najważniejsze na niższych levlach przyspieszyć rozrywkę obniżając koszty nisko lvl rep, walk, zachęcając do PvP (i stosownie nagradzając) taka metoda działa (patrząc na gry które osiągają nie małe sukcesy) sam zobacz ile jest re...

sobota, 3. listopad 2018, 16:07

To że siedzę na 5lvl tylko dla tego że chcę wbić 900RR (takie wyzwanie sobie postawiłem, i 1 rzecz dla której dalej gram) bo jaki "fun" z bicia przez godzinie mobów nie oszukujmy się nuda. PROBLEMEM JEST TO CO WSPOMIAŁEM: zgon PvP przez 1h macanie się po (*tu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę*) w 1 bitwie ciężko nazwać zabawą i PvP WOD zamienił się w symulator bicia mobów bo jak nie chcesz paść 2s po początku walki (PvP)musisz tłuc moby jak opętany Mam proste pytanie takiego super w wysok...

czwartek, 1. listopad 2018, 00:10

Problemem PB jet to że że wiekszość umiera na 5lvl a wyżej "żądzi" 1 PB talary (najnudniejsze)warto spomieć że nie tak dawno startowały CC 20v20 czy "szybkie"

poniedziałek, 29. październik 2018, 21:22

Co do blesów: 1. Tak powinny być 30min z możliwością przedłużania w nieskończoność (np.4 użycia=2h) 2. Nie mam nic do liczby blesów tylko do ilości dostępnej za bryle (tu jest przegniecie!) za goldy kupisz 1-3 a dodatek z bryli dojdzie do 5-10blesów naprawa to: -wszystkie blesy za goldy(jak niechce se goldów wydawać to wymieni za bryle) -blesy za bryl to 1 max 2 sztuki ekstra! nie wiecej -ograniczyć liczbę blesów w sklepie prenium do ilości (przydziału) za mieś -jak tak łasy na kasę jesteście to...

poniedziałek, 9. lipiec 2018, 20:35

Tłumaczenie Serwera

no bo to MY.COM chcą tylko twojej kasy(lol) mają wyrobane czy serwer polski jest wogóle po polsku offtop: (pochwała dla studia Betesda oni zajebiście tłumaczą swoje gry)

poniedziałek, 9. lipiec 2018, 20:28

Czy atrybuty jeszcze działają...?

Cytat autorstwa »- WADERA -« Cytat autorstwa »Lemoon« oczywiście też nigdzie nie jest napisane, że np 30 woli (na poziomie 12) daje szansę na kryta 30% itp... ale jak wspomniałem - za punkt odniesienia traktuje swoich przeciwników i ich atrybuty, osobiście zdecydowana przewaga pecha mi nie odpowiada (w końcu gdy ja mam pecha - to ktoś jednak z tego korzysta, czyli jakoś można mieć szczęście...) bo wg mnie te atrybuty, na ktore sie patrzy (karta postaci, atrybuty w plecaku) to tylko skrawek info...

piątek, 25. maj 2018, 11:09

Krystaliczne Jaskinie

Problem czemu nie startuje CC (i inne pb poza talarami)? Odpowiedz jest prosta gracze są za leniwi. Talary to prosty "Deathmatch" (mordobicie) a na pozostałych trzeba bardziej ruszyć głową by wygrać... to jednocześnie tylko potwierdza że gra umiera bo żyje tylko 1 tryb rozgrywki DM i jemu podobne. Nawet jak by zabrali talary czy nawet dali wielkie bonusy dla innych pb to by nic się nie zmieniło

poniedziałek, 21. maj 2018, 23:59

Zmiana warunków korzystania z gry na MY.COM

@Duszołap masz racje bo inaczej by musieli zamknąć serwer lub zapłacić kare (która i tak by doprowadziła by do upadku my.com)

niedziela, 22. kwiecień 2018, 15:55

Lista pytań skierowanych do Administracji

@Cameron Cienias jesteś że potrzebujesz walczyć ze słabszymi graczami to od razu niech dadzą nagrody za bicie mobów z 1lvl. Jeśli w dowolnym poście napiszesz że „czemu tak mało graczy gra” będę męczył adminów żeby dali specjalnie dla Cb upominek „hipokryta”. Atakowanie niższych lvl (-3) skończy tylko jeszcze większym wyludnieniem i przestań walić wała że to gra wojenna bo to głównie gra (0 graczy = niema gry). Prośba do 19lvl nie bijcie go za mocno może jeszcze urosną mu jaja i odważy się zbliży...

niedziela, 11. marzec 2018, 14:31

przyjemność z gry?

ale to jest tylko GRA...jak chcecie wojny do se do Syrii wyjedzcie

sobota, 10. marzec 2018, 21:22

Mentor Wiki

@Eventyr Wikia Fandom jest świetna, darmowa i stabilna bo wiekszość wiki gier które gram jest na ich serwerach umieszczane..nieważne czy to tylko 1 stona czy....141K(ang. starwars wiki) stron, ale rób jak uważasz. Zawsze jest gdzie sobie przypomieć wiedze

sobota, 3. marzec 2018, 15:13

Zdobyłeś: Zmęczenie 1 pcs.

wypada układanka> "print screen" na klawiaturze (jak niewiesz gdzie to zapytaj gooogle)>"x"na układance (zamykasz okno układanki)>otwierasz program "print">wlejasz tam screena>układasz>znierasz zielsko (znowu wyskoczy ta sama układanka z czasem przy zamkiecu)>układasz>zbierasz dalej