Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 37.

niedziela, 30. październik 2016, 13:45

Post na forum autorstwa: »Kras«

Zgłaszanie ustawek, bugów itd.

Ty jesteś nadal za mały, wolałbym się z Kostkiem spotkać I wyjasnic pewne rzeczy. A odnosnie sytuacji to reaguje na nieprawidłowości w grze, bo mnie takie zachowanie denerwuje i tyle. Rozumiem też, że niektórzy wolą drogę na skróty, tylko zakres tych skrótów jest dla każdego inny. Nie jestem konfidentem i wysyłam raczej stonowane prezenty, w których się czyta między wierszami. pozdro

sobota, 29. październik 2016, 19:03

Nie wiem na 100%, ale się domyślam.Cieniowi kostka nic nie brakuje i tu jest pies pogrzebany, sami zachęcają do takich zachowań, kończe już tutaj te opisy/napisy szkoda czasu. Powodzenia w grze

sobota, 29. październik 2016, 18:01

»M_Arian« ja się nie spinam, komentuje fakty. Mojego spinania Ty raczej nie zobaczysz za "mały" jesteś. I jak już coś piszesz to proszę na temat, a nie robisz osobiste wycieczki w czym wprawy nie masz lub popisujesz się ogólna niewiedzą, to samo dotyczy współklanowiczy. Lepiej już milczeć, chociaż może nie znasz złotej zasady. Pozdrawiam

piątek, 28. październik 2016, 16:56

Pola bitew z innymi serwerami to dopiero jest porażka. Pamiętam czasy, gdy na arenach kasowałao się każdego jak nie umiał walczyc , nieważne jakie miał blesy.Z reguły mieli lepsze od nas. W tej chwili na arenie, to co najwyżej mogę postać i pomarzyć o wygranej Rozumiem jakieś bonusy od wpłacanej kasy, ale nie aż takie. Tak dalej i zostaną w tej grze naprawdę najwięksi entuzjaści. Ja w tej chwili na 17 lvl( tam to jest loteria) nie byłem jeszcze na sklepieniach, biję moby 1-2 h na tydzień, a kied...

czwartek, 27. październik 2016, 19:04

Witam, Jak w temacie, widzę że nie ma tu sensu czegokolwiek zgłaszać. Niestety nie wiem z czego się bierze bezsilność administracji, przypuszczam że z braku nowych graczy, małych kar finansowych czy też z niechęcią do posadzenia na stałe graczy z wyzszymi lvl. Support prawdopodobnie podobnie działa, więć zgłaszanie tylko nieprawidłowości związanych z własną postacią ma sens. Z boku to niestety bardzo źle wygląda, ale to już nie moja sprawa.

poniedziałek, 24. październik 2016, 22:31

Uczciwość ludzka nie zna granic

MY WAS też

poniedziałek, 24. październik 2016, 22:21

Uczciwość ludzka nie zna granic

Czytam te niektóre komentarze i się zaczynam zastanawiać czy ktos czasem fiolek z lekami nie pomylił

poniedziałek, 24. październik 2016, 21:50

Wbijanie męstwa cieniowi przez "cwaniaków" z klanu BlodSuger - podejrzane:)

Witam, Chciałbym tu podzielić się swoim zdaniem na temat tych walecznych i jakże pomysłowych kolegów z drugiej strony opłotowania. Rozumiem, że ktoś sobie podrasuje cienia tablicami lub sprzętem, ale nie rozumiem dlaczego jest aż tak bezczelny, że chce go zrobić na 1 lvl na max stosując wszelkie środki i metody. http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12 Ta walka mówi sama za siebie, jeżeli takie coś tu przejdzie to proszę dla mnie zrobić osobą komnatę na zamku, dla cienia i też go...

sobota, 18. czerwiec 2016, 14:41

Brak kultury powinien być bardziej drastycznie karany w grze

Cześć, Niestety brak kultury niektórych graczy jest żenujący. Proponowalbym graczy, którym za bardzo skacze "żyłka" wyeliminowac z dialogów w grze na okres ok. tygodnia lub dlużej w zależności od rpzewiny, może to by coś poprawiło, w całości bo niektórym z nich prawdopodobnie wystarczałby czat klanowy. Oszołomom przeklinającym , obrażającym i frustratom, napiszę tu zdecydowane "NIE" Idzcie do swojej piaskownicy i tam zostancie, w tej tu najszej wspólnej się nie udzielajcie. Pozdrawiam

sobota, 31. styczeń 2015, 15:57

Statystyki setu spryciarz/świtało/cień, nowy standard czy bug?

Porażka na maksa jak się widzi co sprytki na salach robią, ciekawe przy nastepnych redach, ilu łamków i atletów zostanie

niedziela, 4. styczeń 2015, 21:58

Zgadzam się ze zdaniem gracza Pudzianosek to jest wiekie nieporozumienie w tej chwili, widze co sie dzieje na dłoni jak ide prawie max atleta i walcze ze srednim sprytkiem , porazka totalna nie dośc, że truje 2 x silniej to jeszcze czesciej niz ja Ciekawe czy bedzie jakaś reakcja administracji. oby Pozdrawiam wszystkich nie - sprytków

sobota, 3. styczeń 2015, 22:49

Ci co kupili red set sprytka są sporo z męstwem do przodu, nic tylko gratulować orientacji

poniedziałek, 29. grudzień 2014, 15:38

Witam, Czy w grze nastanie ogólna zmiana setów osób idących w męstwo na ten set, z moich obserwacji wynika, że teraz magiczny spryt łączy w sobie cechy magii łamka i atlety na magii, przy czym niektóre statystyki ma wybitnie jeszcze porpawione. Głównie chodzi mi o trucie, widoczne i niewidoczne o potężnym natężeniu w porównaniu z dwoma innymi setami. Przeliczając koszty męstwa dochodzi się do jednego wniosku, męstwo=spryciarz magik. pozdrawiam i zachęcam do polemizowania

piątek, 5. grudzień 2014, 16:48

Czerwone uzbrojenie na polach bitew

Pomysł ok, ale wątpie czy to ożywi PB.

poniedziałek, 8. wrzesień 2014, 11:17

Męstwo na 15-16 lvl , dokąd zmierzamy? pomysły i propozycje

Witam, Widzę, że sporo graczy powbijało 16 lvl żeby się nie kisić na 15, bo tu nic nie startuje. Na 16 sale chociaż śmigają. Czyli czekamy na jakąś niezlomność lub sale 2 x i zobaczymy czy 15 jest aktywny czy też nie. Pozdrawiam

środa, 30. lipiec 2014, 19:05

Walka na plato i przywolanie żywiołaków

Dla równego rachunku przyjmijmy, że 500 przywołała jedna postać.

środa, 30. lipiec 2014, 19:03

Tak teraz dopiero wczytałem się w temat, a określenie uczciwą jakiejś walki w tej grze to niezła farsa Zawsze, gdzieś jest haczyk lub przewaga. Gracz »xxZEUSxx« jest znany ze swojej uczciwości w walkach Bawi mnie to, a że ktoś miał czas się bawic dobrze na face to juz jego sprawa haha, mogliście to samo zrobić. Pozdrawiam zainteresowanych.

środa, 30. lipiec 2014, 18:05

Zaza oczywiście, że na poczatku mieliście lepsze warunki i szanse rozwoju, a jak tego nie widziałes to może za krótko grasz albo miałeś słabszy dostęp do informacji. A po drodze do tej przewagi były jeszcze inne bardzo konkretne eventy czy też bugi Dla mnie to fakt i to na tyle.

sobota, 21. czerwiec 2014, 20:52

Bug karty

dowody? a jakich dowodów potrzebujesz, jak parę osób z wiadomego klanu sobie nagle po 2 talie złożyło? mam w plecaku ok. 120 kart i wiem jak to się sklada proszę o sprawdzenie tego błędu tą postać dziś sprawdziłem ponieważ śmieszylo mnie wbicie kultu fortuny na 15 lvl , a przed nagle wbił 2 x talie kart na blesy ? Nieźle a Admini znowu śpią, ciekawy jestem reakcji. Pozdrawiam i życzę następnych sukcesów w karcianych trikach, ciekawe czy to poker czy oczko było link postaci mi nie wkleił się, wię...