Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 155.

środa, 8. kwiecień 2020, 11:23

Post na forum autorstwa: »Kłapołuchy«

żetony zwycięstwa

a to sorry za fejk info bo pamiętam, że pewna osoba miała

piątek, 3. kwiecień 2020, 21:12

żetony zwycięstwa

z tego co pamiętam to jest możliwość zamrożenia xD ale co ja tam wiem zrobiłem to na 4 lvlu....

poniedziałek, 23. marzec 2020, 00:54

Kojarzycie Infiltracja do koszmarnej Krainy Chaosu oraz Smocze insygnia ?!?

i coś takiego jak smocze jaja xD z insygniami fajny pomysł aby wróciło, a co do chaosu to aż łezka się koli w oku jak zarabiało się na 3-4 lvlu.... no ale raczej to nie wróci Był jeszcze kieeeedyś dawno temu jakiś event z kryptami - ale niestety nwm o co chodziło, ale osiągi dalej są ;v

wtorek, 10. marzec 2020, 00:35

Połączenie serwerów - co z klanami?

ja nie panimaju pa ruski jazyk - więc raczej nie poczytam ;c

wtorek, 3. marzec 2020, 20:17

Pace techniczne

dalej się nie przyzwyczailiście, że max dostaniecie blessa który nic nie daje wzamian? XD

czwartek, 20. luty 2020, 22:56

Połączenie serwerów - co z klanami?

A ja mam pytanie dlaczego akurat z com? Przecież od zawsze wiadomo, że na de jest lepszy przelicznik stunów na walkę to byłby fajny boost A tak serio - mówiłem o tym kilka lat temu, że tak będzie i jest + mam pytanie jak będzie z zakupem bryli dalej w ojro czy funty ? Pomijając fakt, że na PL i tak był od zawsze najgorszy przelicznik.. i czy ktoś orientuje się jak będzie z mobami w lokacji - nie mam zamiaru bić się o moba przez 1h i ubijać połowę tego co zwykłem

czwartek, 13. luty 2020, 22:33

Regulamin

Przydałoby się odświeżenie całego regulaminu, gdyż przez te wszystkie lata sporo się zminiło i człowiek nawet nie wie za co bana może dostać

wtorek, 21. styczeń 2020, 12:43

Post na forum autorstwa: »Zirreael«

Niekaralnosc a dolaczenie do teamu

a ja uważam, że bycie strażnikiem jako gracz to całkiem spoko opcja - nie każdy się do tego nadaje wiadomo - jeden się wczuje i będzie chciał pomagać innym inny wkorzysta okazje i będzie próbował wzbogacić się bądź uprzykrzać życie innym - bo ma władzę. Nie należy wszystkich wsadzać do jednego wora. Idea bardzo na plus - ale brak kontroli tutaj zadziałał strasznie na minus przez ten cały czas

środa, 15. styczeń 2020, 12:38

Eliksiry i Elwiry

o ile fajnie ruszało na 11-12 tak na 13-14 wieje nudą ;x

wtorek, 14. styczeń 2020, 23:07

Niekaralnosc a dolaczenie do teamu

Chyba mi przeszła chęć dołączenia xD

wtorek, 14. styczeń 2020, 22:54

Szukam Przyjaciół :(

Dalej szukam XD

wtorek, 14. styczeń 2020, 22:52

Eliksiry i Elwiry

Witam szeroko pojętą brać międzyrasową przemwiam o to JA Chciałbym zaproponować dodanie eliksirów które dodają mięso (męstwo dla tych którzy jeszcze nie wiedzą XD ) niczym eliksiry expa - są już takie dla cieni więc mogłyby być i dla graczy, gdyż PB i tak umarło a rangi trzeba wbić - a bez rangi teraz ciężko się gra.....A taki eliksir ułatwiłby niezmiernie graczom robotę i każdy mógłby w spokoju bić moby Do tego zwoje które dodają skalpy - zaraz są....no tak ta reputacja która hula jak kula spus...

wtorek, 14. styczeń 2020, 22:38

Certyfikaty

Jak będą to będą

poniedziałek, 25. listopad 2019, 00:38

Czerwone uzbrojenie 99/1 i pola bitew

spokojnie niemcy będą latać XD

niedziela, 24. listopad 2019, 00:43

Czerwone uzbrojenie 99/1 i pola bitew

czyli wracamy do tego co było parę lat temu na pb XD

czwartek, 21. listopad 2019, 20:27

Już nawet klient nie chce działać.....

@Kevlarus Spokojnie nic nie przychodzi na maila bo sprawdzałem kilka razy Ja usunąłem wszystko i ściągnąłem en klienta zobaczymy czy będzie śmigało ( trzeba było usunąć wszystko z dysku jak golar pisał )

czwartek, 21. listopad 2019, 15:16

Jak ktoś ma podobny problem to znalazłem 2 rozwiązania - ściąganie klienta po angielsku i potem zmiana języka ( u mnie dziwnym trafem wywaliło wszystkie rodzaje klienta i jest tylko Polski xD ) - zainstalowanie od nowa my comu - klient też niby odinstalowany jest ale nadal jest on normalnie uruchamiany ( wtf xD ) i nie wyłączanie tego cuda aby móc normalnie pograć sobie Peace & Love

czwartek, 21. listopad 2019, 11:21

Witam - wczoraj zaczął się problem z klientem tzn. nie chce się uruchomić Dostałem radę, żeby go zainstalować od nowa bo jakiś błąd - tak zrobiłem raz odpaliłem - huuurrra śmiga - takie buty...... Chcę odpalić znowu i kij nie chce. Nie wiem czy to przez to, że teraz trzeba się logować do my comu z pozycji klienta - po co to komu jak support i tak nie odpowiada szybko xD Jak macie jakieś cenne rady jak ogarnąć tego klienta aby wszystko śmigało to byłbym wdzięczny Peace & Love

niedziela, 3. listopad 2019, 20:50

Propozycja

Wpadłem na taki genialny pomysł - jak ktoś ma cinkciarza to niech zablokują mu możliwość korzystania z chatu - zobaczycie jak zaraz ludzie powpłacają hajsy xD albo i nie

piątek, 25. październik 2019, 14:49

Podróż handlowa.

i tak za często ;P zróbmy 1 na 5 lat