Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-6 z łącznie 6.

sobota, 13. czerwiec 2015, 16:17

Post na forum autorstwa: »P_Shad«

Gryzonie i Twierdze :)

Skoro ADMinistracja nie ma zamiaru ukarac graczy potocznie zwanych "szczurami" to moze niech pomysla o tym zeby do walki z potworkami nie mozna bylo wejsc 2 osobie , poza wyjatkiem help-a . Ten sposob rozwiaznia bylby dobry dla graczy kazdego lvl. Na teczy/wercydzie nikt by nikomu nie wchodzil do walk. niektorzy gracze na wysokich lvl bija z - polowania niektorzy jeszcze z przyzwyczajenia z - zakonczonych walk. Bijac z zakonczonych walk mozna wejsc do czyjejs walki bez informacji o tym ze ktos j...

poniedziałek, 13. październik 2014, 23:17

Konkurs WOD! - III edycja

jasne ze 7 podoba mi sie opcja kupienia red narzedzia. a z tym wiaze sie wbijanie szybciej innych repek.

wtorek, 7. październik 2014, 18:14

logowanie przez Facebooka

Cytat autorstwa »Klais« Bardzo mi przykro, ale na razie nie znam jeszcze terminu, w którym logowanie się przez Fb będzie znowu możliwe. ej no załamka jest juz mozliwosc zalogowania sie ale ....... mam zalozyc niby nowe konto?? jak to jest konto przez fb ma 7 lvl. klikam zaloguj i musze zalozyc nowe konto. cos chyba nie pykło z naprawa. ja chce wrocic na swoja postac nie zakładac nowa

piątek, 3. październik 2014, 21:55

ok ok ja rozumiem wszystko a ile ta naprawa moze potrwac?? i jakas rekompesate za to otrzymam ja oraz inne osoby logujace sie poprzez facebooka?? jak by nie patrzec kazdy dzien zwłoki to na koncie jest duza strata finansowa oraz rozwojowa postaci

czwartek, 2. październik 2014, 19:08

Witam. nie wiem gdzie zalozyc watek z tym pytanie wiec doszedlem ze tu chyba bedzie najlepiej. Od 2 dni mam problem z zalogowaniem sie na gre poprzez FB , wyskakuje mi taki komunikat : Aplikacja nieskonfigurowana: Deweloperzy tej aplikacji nie skonfigurowali jej prawidłowo w celu logowania do Facebooka. prosze o wyjasnienie do kogo mam sie z tym zgłosic aby to naprawli. a takze czyja to wina : Facebboka czy naszych administratorow. Z góry Dzieki

czwartek, 10. lipiec 2014, 22:51

Powrót eventów

ja jestem za jarmarkiem za surowce (kamienie,roslinki,rybki) niskim lvl sie to przyda bardzo moga wtedy zarobic na szybszy rozwoj postaci i co za tym idzie lepsza efektywnosc gry, a nie wchodzic od rana i tylko zbierac surowce na kase i tak przez 2-3-4 lata.