Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 24.

poniedziałek, 14. październik 2019, 12:44

Post na forum autorstwa: »Dakota«

Powrót do korzeni

12:43 Zakończyłeś misję "Powrót do korzeni". Naprawione

poniedziałek, 14. październik 2019, 10:58

Więcej czasu

Dla mnie własnie ta losowość stunów jest gorsza. Co z tego, że masz "teoretycznie" set który powinien wygrać nad przeciwnikiem. Nie popełnisz w walce żadnego błędu, a mu akurat co misiek wchodzi stun, plus całe serie tych małych stunów na 2-3 ruchy, a ty dziwnym trafem na każdej karze za unik, będąc na np.łamku robisz uniki, a stun jak na całą walke dasz jeden to powinieneś chyba szampana wypić. Po 10 stunie z reguły przestaję już nawet liczyć jak trafi mi się taka walka, bo wiadomo że i tak w p...

sobota, 12. październik 2019, 15:17

Powrót do korzeni

Zadanie wykonane w przeszłości. Brak możliwości zakończenia misji w teraźniejszości, brak rozmowy u starca na ten temat. Czy to jest jakiś błąd? Powrót do korzeniWódz Torgor potrzebuje tymczasowego pomocnika. Konieczne jest pokierowanie następnego rekruta na właściwą ścieżke i pomóc mu w zrobieniu pierwszych kroków do militarnej chwały. Wszyscy bohaterowie zaczynają od małych rzeczy - musisz nauczyć nowicjusza lekcji odwagi i umiejętności w bitwach z Kretsami. Wykonano:Udaj się w przeszłość na P...

niedziela, 15. marzec 2015, 16:57

Układanka

Duga układanka po lewej stronie jest źle ułożona, widac na obrazku jeszcze kawałek gałązki czy konara, 2 pierwsze elemnty w ogóle nie pasuja do obrazka, przynjmniej mi się tak wydaje i ja bym ułożyła je inaczej

wtorek, 17. luty 2015, 21:08

eventy yeti - błędy

Podpinam się, ten sam błąd

niedziela, 25. styczeń 2015, 18:09

plaski i hexy jedyna bron ludzi

Cytat autorstwa »Lemoon« @ Dakota A magmarzy to jak? Idąc Twoją myślą już niepotrzebują apo miec na sobie? Obowiązkowo wszyscy apo - magmary tez, więc koledze też nie rzucisz bardziej trafiony niż Ci się wydawało, prawie jak kryt swoją drogą, ja mam kult BC i nie spieszy mi się narazie żeby wbijać repke siewców. Napisałes że mam nie podsuwać pomysłów, temat przypomne o heksach na płaskim. Zapędziłes się chyba z wyobraźnią i odbiegłes od tematu,my nadal piszemy o płaskim-pradawnym, nie o chodzen...

niedziela, 25. styczeń 2015, 16:50

Cytat autorstwa »Lemoon« @ Dakota I tak, i nie... gdyby każdy chodził z apo , to by siewca nigdy nie nabił repki, więc nie podsuwaj czasem pomysłów - strzał w stope Zawsze możesz wbijac na magmarach, każdego indywidualny wybór, strzał w stopę całkowicie chybiony Cytat autorstwa »Lemoon« bardziej chodzi o to, gdzie te negatywy się rzuca Ochrone możesz mieć wszędzie, dla mnie bez znaczenia bo to nadal gra wojenna. Cytat autorstwa »Lemoon« Żeby wbić np 50 repki siewców - świetnie Skoro 50 repy sie...

niedziela, 25. styczeń 2015, 15:47

Cytat autorstwa »barbitur« 12:39 Nerull użył bagiennego niszczyciela i nałożył przekleństwo na barbitur Spytaj jego ile od początku ewentu na pradawnym dał heksów. Spytaj po co psuje obu stroną zdobywanie repki męstwa itp. Mogę powiedzieć że dużo, a dlaczego? bo wbija sobie repe siewców Psuje zdobywanie repek i męstwa? Przecież możesz sobie ochronę wziąść i nikt Ci zabawy nie popsuje. W liście blesów czasem nie mieszczącej się w oknie zapominacie o ochronie i pretensje. To może ja zaczne lament...

piątek, 5. lipiec 2013, 19:45

Rozmowy z modami

Cytat autorstwa »Paleovenus« @Dakota, ależ dyskutujcie i wyrażajcie opinie, ale róbcie to w wątkach, które tego dotyczą. Ppóki co każdy gracz zakłada nowy n-ty temat o lagach, o tym, że mu padły itemy, że mu się walka nie wczytała etc. Taki wątek i to obszerny istnieje już na forum i nie ma powodu zakładac kolejnego. Oczywiście, że zakładanie kilku tematów o tym samym jest bezsensu, jednak ja o tym nie pisałam, Mój post dotyczył między innymi tego w jaki sposób moge wyrazić swoją opinię, bo w o...

środa, 3. lipiec 2013, 20:46

Rozmowy z modami

Cytat Lubisz dużo pisać Definicje znam, nie trzeba ich było podawać. Niestety treść jaką przekazujesz to po prostu lanie wody, sztuka dla sztuki ? Czytasz ze zrozumieniem bo zastanawiam się czy warto w takim razie w ogóle podejmować próbę dyskusji z Tobą. Definicja została podana celowo, dalej masz pytanie o to czym dla Ciebie jest dyskusja, ale najwidoczniej zrozumienie treści stworzyło problem Przy okazji, mam całe 40 postów przez 3 lata, więc rzeczywiście uwielbiem pisać Cytat Opinie wyraża ...

środa, 3. lipiec 2013, 01:22

Rozmowy z modami

Eventyr Czy forum z założenia nie służy do prowadzenie dyskusji i wyrażania swoich opini, poglądów? Pogląd jest rodzajem idei, wyobrażenia na dany temat. Jest to także pewien sąd o czymś lub punkt widzenia na coś. Każdy pogląd może ulegać zmianie w zależności od prawdziwości podstaw, na których się opiera. Dyskusja jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną lub pisemną. W wyniku dyskusji ...

piątek, 7. czerwiec 2013, 20:14

Drużyna A vs.Drużyna B

928

poniedziałek, 4. marzec 2013, 21:55

błędy na forum

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 3 użytkownik/-ów: 3 członeker hmmm Poczekamy zobaczymy, ale zapewne będzie tak jak z *ODŚWIERZ* w kliencie który razi nasze oczy od pewnie już dobrych dwóch lat, jak nie więcej

poniedziałek, 1. październik 2012, 01:20

Daj bana osobie nad Tobą.

Ban dla Hatroksos bo właśnie za późno chodzi spać

niedziela, 26. sierpień 2012, 01:08

Lokalizatory zawodów dodatkowych Mentor Wiki

uzdrowiciel - 2 lvl

wtorek, 17. styczeń 2012, 16:28

Drużyna A vs.Drużyna B

618 znów w dół

poniedziałek, 9. styczeń 2012, 20:19

Legenda z komy

Cytat autorstwa »s-dawid;134586« U mnie wszystko chodzi prawidlowo na Galaxy S. Jaki telefon posiadasz może cos pomogę. Możesz atakować mobki i zbierac surowce? Bo mi w sumie to nie działa, opcja polowania wgrywa sie bez problemu ale zaatakować czy zebrac coś nijak sie nie da

poniedziałek, 28. listopad 2011, 00:13

Drużyna A vs.Drużyna B

614 i znów w dół