Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 436.

poniedziałek, 4. maj 2020, 05:52

Post na forum autorstwa: »- WADERA -«

Kolejka do cc 386

hmmm jestem zaskoczony wypowiedziami strony magmarskiej nt kolejek na PB :] (bez zadnych personalnych wycieczek). Tak, jak przedmowcy pisali, grupy na te absurdalne pola przywrocono jakis czas temu. System kolejkowy jest krzywdzacy i to bardzo. Ok, jak ktos chce grupe niech staje grupa ale w zaden sposob nie powinno miec to wplywu na kolejke graczy stajacych solo przed grupa pod warunkiem, ze liczba graczy przed grupa jest rowna badz wieksza liczbie wymaganej uczestnikow. Doskonale to widac na p...

czwartek, 30. kwiecień 2020, 21:23

Klient a skalowanie i rozdzielczość

rozwiazaniem jest wiek dla mnie nie ma znaczenia czy maly obraz czy duzy, bez okularow jest rozmazane ;] powaznie piszac mam ten wiekszy obraz i nawet nie wiedzialem, ze rozmazanie jest "naturalne" hrhr na zbyt malym obrazie najzwyczajniej nie widze co jest napisane na czacie. Reasumujac rozwiazanie nadejdzie samo z czasem ;]

piątek, 24. kwiecień 2020, 21:31

ogłuszenia

koko, wyplaszczona walka bylaby w sytuacji takich samych statow na dany poziom, danej postaci, z danymi talentami, wyciskami itd chyba ze piszemy jedynie o tych wspanialych polach 386 to wtedy tak, bylaby wyplaszczona, ograniczona do mozliwosci taktyki, superciosow, bloku i wspomnianego pecha/szczescia. A wracajac do tematu lukow i kar to fakt, boli ale boli brak rozsadku pomyslodawcow tej umiejetnosci, bo nie dosc ze kosztuje malo energii to jeszcze trwa 5 rund. I teraz wyobraz sobie walke, gdz...

czwartek, 23. kwiecień 2020, 20:24

ogłuszenia

Cytat autorstwa »koko6« Tylko jest jedno , ale... Gdyby nie było tych niuansików typu łuki, stuny itp to wygrywałby tylko set. A tak jest szansa, że słabszy wygra z lepszym... koko :] kazdy kij ma dwa konce i chocby jaskolki skakaly i skaly ....ly to tego nie zmienisz, kj jest kij :] i wlasnie dlatego Twoja wypowiedz jedynie wzmacnia roznice pomiedzy slabszy set vs silniejszy set, a sytuacje kiedy wygra ten slabszy to nic innego jak Feoszczescie lub Feopech patrzac okiem drugiego. Mowa glownie ...

piątek, 10. kwiecień 2020, 23:40

żetony zwycięstwa

Cytat autorstwa »Cluuuuu« Nadal nie widze by coś poprawili w tym czynie. Czy naprawdę nie można odblokować możliwości zamrażania red żetonów albo oddawania po 1 a nie od razu 10? Nie jest łatwo wygrać 50 aren na wyzszych poziomach w 14 dni z tego względu że mało graczy na nie chodzi. i na 18stym mozna 10 czerwonych zebrac, kwestia czasu na gre trzymam kciuki

poniedziałek, 6. kwiecień 2020, 19:50

zmiany w regulaminie a pojawienie sie 2 magmarów

Speedy nie rozumiesz, to nie kwestia tego, ze nie maja na co kasy wydawac, a niech robia sobie co tam chca ale : zeby pojsc surke zdac nie pojdziesz bez kilku kolegow razem z blessem (mowa o ponizej 20 lvlach) bo jakis naszprycowany atakuje. Nie byloby to wielkie larum gdyby nie fakt wstawiania ran, na ktore alchem nawet 19 poziomu z max mistrzostwem nie moze sobie elki zrobic !! Dodatkowo ataki sa przeprowadzane w taki sposob, ze zwykle gracze do 19stego i zapewne czesc 20stek NIE MA szansy naw...

środa, 1. kwiecień 2020, 06:45

placz ??? :lol: uwierz mi, do placzu cholernie mi daleko. wrecz przeciwnie, mam wieksza motywacje zeby wbic ten 20sty poziom i isc testowac u Was :lol:

wtorek, 31. marzec 2020, 20:41

trudno nazwac to koszeniem, nazwalbym to raczej glupota, tak samo, z calym szacunkiem dla pomyslodawcow, lecz zniesiony limit atakow tak ze 20 lvl moze capnac 11stke. 20stka na blessie atakuje kogokolwiek robiacego wlasnie misje tj biega za glupimi surkami jest pomyslem absurdalnym. Postawcie sie w sytuacji gdzie zrywasz/dlubiesz/lowisz surke z narzedziem i dostajesz atak od kolesia kilka lvl wyzej na blessie, nawet pomocy nie wezwiesz, bo czasu nie ma. Dodatkowo rany wstawia na kilka dni lvl 18...

poniedziałek, 16. marzec 2020, 19:51

Support

mam, dziala ale nie z klienta. przegladarka jedynie pomogla

poniedziałek, 16. marzec 2020, 19:27

Support

Kalikon, jest jakas szansa dostania sie na support obecnie ? link szwankuje, tzn jakims cudem zaklikalem stworz ticket ale nie da rady sie zalogowac

sobota, 29. luty 2020, 21:30

Pola Pradawne Bitwy 386

Cytat autorstwa »SoNora« Prawda jest taka że bijąc atlete który mnie truje musiałem z pomagającym zadać 9 .k dmg żeby padł co jest niemożliwe bo tyle ma maks na pełnym leczeniu bez trucia. Wadera zmień raase i skocz na cc to się dowiesz o przewadze łatwo pisać jak się jest po zbugowanej stronie SoNora zmien rase to bedziesz mial pelen oglad sytuacji ... ja pisze o tym co widze, raz stunuje ja, raz stunuja mnie, raz bedac lamkiem klade spryta, raz mam problemy z atleta rowniez bedac lamkiem to c...

czwartek, 27. luty 2020, 10:00

Pola Pradawne Bitwy 386

ale pierolicie :] stuny sa i po jednej stronie i po drugiej. jedyny ankament to to, ze jesli juz sa to walke mozna przestac patrzac na swoje buty tylko

czwartek, 27. luty 2020, 09:58

Egzotyczny jarmark - cudowne itemy

w obecnych czasach PB (16+) wymog 320k repy mysliwych to fikcja. Nie zmienia to faktu, ze wciaz admini oczekuja, ze ktos tyle nastuka. Reasumujac, jest garsc osob co maja ten prog nastukany. Pozostali co chca to kolke kupuja za bryle na jarmarku i ja oswiecaja lub nie zaleznie od rangi. Co wiecej, mozna ja kupic i nosic ale tylko ta za bryle bez posiadanego wymogu 320k.

środa, 5. luty 2020, 23:46

Problem z dostepem do gry

a ja mysle, ze wiekszosc wpisow powyzej to dzielo ekspertow od lacznosci internetowej -,- dla ktorych internet z "Orange" nie rozni sie od siebie ze wzgledu na forme dostarczenia. Swojego czasu mordowalem sie z dziwnym errorem 101 (na forum znajdziecie) nic nie pomoglo, blad wciaz wracal. W koncu ustal sam ... zniknal, nie ma go. Sprzet sie sam cudownie nie naprawia, wiec najprawdopodobniej operator cos dogral do swojego systemu i problem zniknal. U mnie wszystko dziala, na kompie stacjonarnym o...

piątek, 3. styczeń 2020, 13:22

Magiczna Burza na Płaskowyżu ucichła, a zasady walki wróciły do normy.

Cos mi sie wydaje, ze wydarzenie Magiczna burza szlo jednym frontem a Plaskowyz ciszy pozostal na drugim. W efekcie sie nie spotkali, poza graczami, ktorzy jak zwykle mysleli, ze tym razem bedzie ok :] Pozostajac dalej w glupiej mocy nadziei oczekuje kolejnej burzy, choc ciemna strona pyta sie jakie zasady zastanie.

czwartek, 26. grudzień 2019, 21:27

Po co takie przedmioty w grze " Worek brudów"

takie obejscie gry ?? :lol:

środa, 11. grudzień 2019, 19:25

cos nie tak ?

Cytat autorstwa »Genesis« Ja chciałbym ponarzekac na stuny na ccycku ,ale niestey niezabardzo wiem jak wkleic logi z walki ,nie wiem czy nie potrafie czy sie nie da ) ctrl +c ctrl+v ;] z tym ze nie ma opisu efektu ale mozna sie umowic ze "efekt" oznacza stun 12 zebralem w jednej walce na cc ktos podbije ?

środa, 11. grudzień 2019, 09:32

cos nie tak ?

No wlasnie, jak w temacie, co jest nie tak ? Ostatni post w tym watku 5 grudnia, to juz 6 dni jak nikt nie narzeka :/ qrcze a zawsze bylo o czym poczytac ;] moze jednak ktos ? cos ?

środa, 4. grudzień 2019, 21:44

Wojny Klanowe - do Administracji/My Com/My Games

Cytat autorstwa »Bal-rog« ...przez 2 tygodnie mieliśmy więcej punktów niż 5/6 klan ze złotej ... Poki, wg mnie, te niepotrzebne ligi sa, to stwierdzenie Twoje jest .. no ugryze sie w jezyk :] porownujesz punkty zdobyte w walkach wsrod srebrnej ligii (przynajmniej zdecydowana wiekszosc) do punktow druzyn co wymordowaly je w zlotej ?? Rozumiem rozgoryczenie i napisalem wyzej, ze DR znalazl sie psim swedem w zlotej tak jak mogl to zrobic i inny klan. Niestety sa Ligii i nic nie zrobisz wiecej. Dla...

wtorek, 3. grudzień 2019, 21:19

Wojny Klanowe - do Administracji/My Com/My Games

Cytat autorstwa »świRRusek« A przy obecnym systemie nagradzania, nawet ostatnie miejsce w Złotej jest lepsze niż pierwsze w Srebrnej... jakby Tobie to napisac :] logiczne ? a bardziej powaznie, masz sporo racji piszac o walce o nic. tak maja klany z gornych miejsc kazdej ligi kiedy nie za bardzo pasuja do srebrnej ale w zlotej nie daly by rady :/ Z reka na sercu uwazam ze DR w tej zlotej znalazl sie przy szczesliwym ukladzie dla nas, bo w zlotej jakby to powiedziec nie ugralismy za wiele wysp ....