Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-18 z łącznie 18.

niedziela, 2. sierpień 2020, 14:34

Post na forum autorstwa: »NO«

Sierpniowa loteria

10-20-30-40 15-25-35-45 04-14-24-34 19-29-39-49

sobota, 18. styczeń 2020, 14:46

Niekaralnosc a dolaczenie do teamu

Cytat autorstwa »ssayan« http://warofdragons.de/instance_stat.php…732222&finish=0 tak wygląda balans gry wedlug administracji, od siebie dodam ze ten z lewej wyszedl wczesniej zeby ci z prawej mogli wygrac Mni etylko zastanwia jedno jakim trzeba byc nobem zeby fartem wygrac majac od poczatku przewage 2 - 7 :lol: , te osoby co byly na tym polu z prawej musza sie chyba oganac

sobota, 12. październik 2019, 15:26

Powrót do korzeni

Witam Mam ten sam problem, nie mogę zakonczyc misji

sobota, 27. lipiec 2019, 19:01

Szadorek

Cytat autorstwa »Genesis« A co to dziwactwo potrafi ,czy tylko ma wyglądać ? ) Cytat autorstwa »Genesis« A co to dziwactwo potrafi ,czy tylko ma wyglądać ? ) Cytat autorstwa »Genesis« blokuje lecznie artrsa

czwartek, 18. lipiec 2019, 21:12

Brak męstwa na arenie

Witam Mam to samo z poczatki mestwo wpadalo potem z kazdej walki zero mestwa i chwaly http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12 http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12

niedziela, 31. marzec 2019, 21:50

Awans mistrzostwa alchemika

hej pkt mistrzostwa wpadaja losowo, im wiecej zrobisz propek czy elek szybciej wbijesz

piątek, 29. marzec 2019, 19:49

Goodbye Nestro

W koncu zabrali sie za oszustow, ten pan juz dlugo naginal i przyszla na niego kolej a placz na filmiku to tylko potwiedzil p.s. to przestroga dla innych, kazdego oszusta predzej czy poźniej dorwa

sobota, 26. styczeń 2019, 12:40

Astralne nadistoty

Witam latam na te insty regularnie i z mojej oceny sa takie same jak byly na poczatku (tak samo pasek ulozony z tym samymi elkami)

piątek, 29. grudzień 2017, 18:16

Zmiany w regulaminie 1 styczeń 2018

Cytat autorstwa »Never_Sleep« @ NO kiedy zaatakowałeś poziom 16 był początkiem walki o zasady absolutnie w porządku, a kiedy niski poziom suizid pomaga twojemu wrogowi, to czy to nie jest twój problem Jezeli tak to mi to pasuje, ale lepiej zapytać Podobne sytuacje mogą też występować, gdy tworzy się WB na wrogim terenie i różne lv wbija po obydwu stronach (duzy przedział leveli od początku do końca walki)

piątek, 29. grudzień 2017, 18:04

Zmiany w regulaminie 1 styczeń 2018

A ja mam takie pytanie Idę do magmarów atakuje magmara lv 16 (majac tez lv 16), temu magmarowi przychodzi do pomocy na przykład lv 10. Walka kończy się ze dla mnie wygrana, gdzie ubijam zarówno przeciwnika z 16 lv i 10 lv. Według nowego paragrafu nie mogę atakować na wrogim terenie nikogo kto ma o 3 poziomy mniejszy lv niż ja. Czy w takiej sytuacji może mi grozić ban?

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 23:55

"Różnice" w stosunku do innych serwerów.

Cytat autorstwa »koko6« Cytat autorstwa »koko6« Cytat autorstwa »NO« Cytat autorstwa »koko6« Kto coś zauważył niech pisze. 1. Nie działa efekt grumwoła 16 lvl "trujący" przeciwnika. Cytat autorstwa »koko6« o jaki efekt dokladnie chodzi ? Cytat autorstwa »koko6« U mnie zarowna na 11, 12 czy 13 lv (jak jestem) wszytkie efekty odpalaja Cytat autorstwa »koko6« Bo odpalają...na PL Odpalają na mnie. Jak jestem np na COM i grumek mnie "truje". Za to odwrotnie juz nie. A to juz nie powinno miec miejsca...

poniedziałek, 12. wrzesień 2016, 19:17

"Różnice" w stosunku do innych serwerów.

Cytat autorstwa »koko6« Kto coś zauważył niech pisze. 1. Nie działa efekt grumwoła 16 lvl "trujący" przeciwnika. Cytat autorstwa »koko6« o jaki efekt dokladnie chodzi ? Cytat autorstwa »koko6« U mnie zarowna na 11, 12 czy 13 lv (jak jestem) wszytkie efekty odpalaja Cytat autorstwa »koko6«

sobota, 6. luty 2016, 15:13

Mieso dla cienia

Cytat autorstwa »Rastaman78« Jeśli poziom Cienia różni się od poziomu właściciela więcej niż o 2, to Cień nie będzie otrzymywał męstwa w walce. Pewnie o to biega Tylko w moim przypadku roznica lv byla tylko o 1, dodam ze cien nie ma blokady mestwa i expa

sobota, 6. luty 2016, 15:01

Mieso dla cienia

udalo mi sie znalezc link http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12

sobota, 6. luty 2016, 14:56

Mieso dla cienia

Witam Mialem tak samo wczoraj w jednej walce na templu, tylko nie mam linku z walki w pierwszej chwili pomyslelem ze cien bil tylko cienia i wierzcha, ale teraz mysle ze to mogl byc bug wczesniej nie zwracalem na to uwagi.

niedziela, 24. styczeń 2016, 16:48

CC równych lista osób poszkodowanych

Witam Potwierdzam to co napisal Abhean, bylem z nim i Atomowkom na cc

sobota, 23. styczeń 2016, 21:13

CC rownych - zwrot kosztow

Witam W koncu udalo mi sie zlogowac, ciekawi mnie jedno tylko w jaki sposob admini maja zamiar wynagrodzic zaistnialom sytuacje. Wiele osob stacilo pewne wygrany i ma do zaplaty kary za bezpodstawne wyrzucenie z PB

poniedziałek, 10. sierpień 2015, 19:27

SIERPIEŃ – SPOTKAJ SIĘ Z PRZYRODĄ! - brak Sierpniowego Puzdra

Witam Nie otrzymałem osiagniecia po zakupie choragwi http://warofdragons.pl/achievement_info.php?id=4980