Nie jesteś zalogowany.

Wyniki szukania

Wyniki szukania 1-20 z łącznie 327.

środa, 8. kwiecień 2020, 17:04

Post na forum autorstwa: »John_B«

zmiany w regulaminie a pojawienie sie 2 magmarów

Cytat autorstwa »- WADERA -« (...) tak samo, z calym szacunkiem dla pomyslodawcow, lecz zniesiony limit atakow tak ze 20 lvl moze capnac 11stke. 20stka na blessie atakuje kogokolwiek robiacego wlasnie misje tj biega za glupimi surkami jest pomyslem absurdalnym. Postawcie sie w sytuacji gdzie zrywasz/dlubiesz/lowisz surke z narzedziem i dostajesz atak od kolesia kilka lvl wyzej na blessie, nawet pomocy nie wezwiesz, bo czasu nie ma. Dodatkowo rany wstawia na kilka dni lvl 18-24 tak jakos. 1 elka...

wtorek, 10. marzec 2020, 10:53

Kto grzebał w ulu?

Kto grzebał w ulu i innych instancjach i w jakim celu? Jak dotąd skrytki w ulu można było sprawdzić zaraz po wejściu do instancji, teraz trzeba czekać aż minie czas przjeścia. Pytanie: w jakim celu ta zmiana? By graczy zniechęcić do instancji nadistot?

poniedziałek, 24. luty 2020, 13:30

naleśniki

zebrałem mąkę, mleko, 2 cukrt i 3 jaja - pełny zestaw na naleśniki a oddać nie mogę. zaś coś nie działa?

niedziela, 23. luty 2020, 12:13

Połączenie serwerów - co z klanami?

ten news powinien się nazywać: "Nadchodzi wielka katasftrofa" i wszystko było by jasne. juz dziś prostych eventów ogranąć nie potrafią, albo są zapętlone, albo ruszają i znikają równie nagle, albo sa popsute jak podróż handlowa czy inne, albo - jak teraz czekloada - pojawia się falstart. Cytat autorstwa »świRRusek« wiem, że mamy przysłowiowy guzik do gadania i musimy zaakceptować (albo nie) grę taką jaka jest.. ale czy może byłaby możliwość dodania ankiety na forum, żeby zobaczyć jak bardzo zado...

środa, 19. luty 2020, 18:46

Odejmowane HP za nic

parę minut temu hp wróciło do normy

sobota, 15. luty 2020, 13:57

czy leci z nami pilot?

dziś kolejna niespodzianka: w skelpei z upominkami (u magmarów osada Fajtir) zniknęły Tajemniczne przesłania - rano kupiłem, chciałem teraz dopić... i nie ma - zniknęły

czwartek, 13. luty 2020, 09:23

czy leci z nami pilot?

to się już robi mało śmieszne. wczoraj ruszyła misja u Alchemika - szczęśliwcy wydali od 7,2 do jakieś 11 g i dostali od 85 do 100 serc eventowych - po południu misja znikła. ruszyła za to cudowna koniczyna na garnuszki - wczoraj popołudniu i dziś rano można było zebrać za kilka misji - choć nie było newsa event z konczyną był w aktualnych wydarzeniach. teraz nagle event cudownie znikł... czy ktoś jeszcze panuje nad grą czy już wszystko działa od przypadku do przypadku?

piątek, 7. luty 2020, 17:53

Misja - Zagrożony Jubileusz

mi sklep się odświeżył, nie wiem czy dokładnie po 168h ale zakupiony wcześniej towar teraz mam dostępny.

środa, 29. styczeń 2020, 13:40

zdaje się że w zalezności od levelu monet leci od 3 do 5, a od czasu do czasu może też wpaść niebieska moneta żartopiejka, którą można wymienić na ponadczasowe upominki

piątek, 24. styczeń 2020, 19:38

ta druga misja to pewnie "Karnawał masek" wydarzenie sezonowe

piątek, 24. styczeń 2020, 09:45

@ Bronek, dzięki za opis @radula, byłeś u leśnika? on wysyła do mędrca i masz to w opisie podane prawidłowo

środa, 22. styczeń 2020, 16:03

Sezon 2020 – Amulet Kodraga

wow - dzięki

wtorek, 21. styczeń 2020, 19:03

Niekaralnosc a dolaczenie do teamu

Woytek powielasz wiele mitów i błędów funkcjonujacych w obiegu. Legenda Wojna smków nie jest, nie była i zapewne nigdy nie będzie grą wojenna. jest to gra Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) - mówiąc wprost jest to gra przygodowa w konwencji fantasy z elementami walki (zarówno z botami jak też z żywym przeciwnikiem). Grą wojnną są przysłowiowe "tanki" itp. itd. kto broni osobom wbijającym zawód kata uczestniczyć w cotygodniowych eventach? ktoś postulował wyłączenie takich eve...

środa, 1. styczeń 2020, 21:01

Pomoc

Eventyr więc skoro co najmniej znaczna cześć obu klanów strażników (o ile nie całe te klany) po obu stronach oceanu zgłasza sygnalizuje problem i mówi że trwa to od kilku miesięcy to znaczy to że sprawa naprawdę jest poważna. Próba zaczarowania rzeczywistości tego nie zmieni.

środa, 1. styczeń 2020, 20:52

Pomoc

Eventyr - bynajmniej - jak nabardziej temat powinien wypłynąc na forum bo dotyczy teraźniejszości i przyszłości serwera - każdy ma prawo wiedzieć kto czym kieruje i w którą stronę idzie gra. a zmiany regulaminu są świetnym przykładem że idą w zła stronę. pomysł, że na forum można pisać o pierdołach ale już o niczym ważnym jest tak samo śmieszny jak zezwolenie na samosądy i inne nowości

środa, 1. styczeń 2020, 15:36

Pomoc

strażnikom życzę powodzenia w grze i poza nią, lepiej by zostali w grze choć czasem może to być trudne. to co przeczytałem wyżej niczego dobrego grze nie wróży, choć wiele symptomów było widać już wcześniej. ostatni "regulamin" 2.0 to jakieś nieporozumienie - zezwala na jakieś samosądy i aż się zdziwiłem że osobom atakowanym przez (słoneczko) zezwolono używać giga... to jak niektórzy wykorzystują zmiany jest aż nadto widoczne gdy nie można normalnie choćby zrobić misji na dyplomy do nowych skrzy...

niedziela, 29. grudzień 2019, 13:03

Po co takie przedmioty w grze " Worek brudów"

KRYMEK, przecież to niczego nie załatwia - dalej w grze pozostają tysiące worków zabierających miejsce i w efekcie uniemozliwiających poruszanie, które odświeżają się przy każdej takiej przeprowadzce. Nawiasem mówiąc od kilku dni nie widziałem tych worków - czyżby ktoś się nad tym zastanowił?

piątek, 27. grudzień 2019, 19:22

Po co takie przedmioty w grze " Worek brudów"

swoją drogą ciekawe ile osób z gry wyłączyły na tydzień te worki

czwartek, 19. grudzień 2019, 09:04

Wojny Klanowe - do Administracji/My Com/My Games

tak wczoraj certy i kasa klanowa wpłyneła na konto szefa klanu

czwartek, 19. grudzień 2019, 09:02

naprawcie tą choinkę w posiadłości

zacząłeś misję październikową jak ponownie włączyli event październikowy po skończeniu sklepu?