Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 21:35

o co chodzi z my.com

witam przy logowani przekierowuje mnie do rejestracji przez my.com o co chodzi. Są jakies zmiany w grze

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

2

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 21:40

Witaj, tak zmiany są w grze i juz dawno były ogłaszane, trzeba śledzić Newsy.

Nowe Ogólne Warunki

3

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:05

Witam
Próbuję bezskutecznie zalogowac sie do gry przez rejestrację na my.com.
Podaję mail i hasło ,którym logowałem się do gry ,i...nic, nie mogę sie zalogowac.
Czy przy rejestracji trzeba podac nick ?

4

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:08

Aurelian,
podczas rejestracji należy wypełnić wszystkie wymagane pola aby móc się bez problemów zalogować do gry.
Pozdrawiam
Lolnix3

5

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:17

witam

Aurelian udało ci sie zalogować , bo ja mam taki sam problem przy logowaniu?

6

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:22

Niestety nie

7

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:24

Musicie załozyć konto na My.com a nie zalogowac sie tam danymi z gry.

8

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:26

ale u mnie przyciski zaloguj jak i zarejestruj na stronie my.com nie sa aktywne tzn moge na niekliknać ale nic sie nie dzieje

9

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 22:59

u mnie to samo

10

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 23:02

ja juz usunełam ciasteczka i cała przegladana zawartośc zrestarterowałem kompa i dalej przy rejestracji to samo tzn nie aktywny przycisk zarejestrować - mozna klikać ale nic sie nie dzieje :(

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

11

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 23:03

Rejestracja działa bez problemu, przed momentem sprawdzałam, musicie coś robic nie tak, postępujeci wg poniższej instrukcji:
»Eventyr« załączył następujący plik:
  • rejestracja1.jpg (145,94 kB - 138 pobrał - ostatnio: 12. czerwiec 2020, 17:15)

12

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 23:37

Wszystko robiłem tak jak na załączonym obrazku,a mimo to nie mogłem wejść do gry.
Przyciski rejestracji i logowania nie były aktywne.
Pozdrawiam

13

poniedziałek, 7. kwiecień 2014, 23:46

Spróbujcie zarejestrować się przez przeglądarke - gracze już zgłaszali ten problem na kliencie.
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

14

wtorek, 8. kwiecień 2014, 08:35

Dalej ten sam problem

Zarejestrowałam się na my.com

Ale dalej nie mogę wejść do warofdragons X(

15

wtorek, 8. kwiecień 2014, 08:51

Po rejestracji powinno Cie automatycznie przerzucić do gry. Sprawdź czy masz maila potwierdzającego. Proponuję również oczyszczenie ciasteczek.

Pamietajcie, że do gry logujemy się mailem i hasłem, ktore podawaliśmy podczas zakładania postaci. Jeśli mamy więcej niż jedna postać KAŻDĄ z nich trzeba zarejestrować na my.com
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

16

wtorek, 8. kwiecień 2014, 09:51

Problem

Gram w grę przez Internet Explorer, i w ogóle nie mogę się zarejestrować w my.com. Przyciski "rejestracja" nie działa. Czy to wina przeglądarki? Wyczyściłam wszystkie ciasteczka i całą historię i nic :(

17

wtorek, 8. kwiecień 2014, 09:53

Najprawdopodobniej jest to wina przegladarki - gra najlepiej działa na Google Chrome i proponuję uzywać tej przegladarki do gry.

18

wtorek, 8. kwiecień 2014, 10:54

To wina przeglądarki.
Wczoraj bezskutecznie próbowałem zarejestrować się z Explorera
Dzisiaj z Mozilli bez problemu wszedłem do gry

19

wtorek, 8. kwiecień 2014, 11:34

Jest ok

Na google chrome wszystko chodzi bez zarzutów :thumbsup:

20

środa, 9. kwiecień 2014, 08:21

my.com

Pomocy czy powie mi ktoś co mam zrobić? nie moge sie zalogować do gry;/ X( ?( ;(
jak sie cche zalogować to wyskakuje mi okienko z zalogowaniem do my.com lub rejestracja co ja mam zrobić rejestruje sie i nic loguje sie i nic;/
jak to ma wyglądać coś zle robie?juz 2 dzień walcze i zero. Pomocy bo juz trace nerwy i sile ;/

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający