Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 22. kwiecień 2014, 17:45

Ppb 15+

Dzisiaj postaramy się być ekipą koło godziny 20:00, mam nadzieje że się uda nawet kilka minut przed 20 być.

Pozdrawiam

I czekamy na odzwew.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

2

wtorek, 22. kwiecień 2014, 20:47

Odzew był... bęcki dostaliście..... i juz poszliście grillowac... Takie Twoje "gierojstwo"... idż na Fej się wyżyc na 6 lvl jakimś :D

3

wtorek, 22. kwiecień 2014, 20:59

widzę, że ta insta też nie będzie chodzić , trudno :thumbsup:

4

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:07

Pudzianku wymiekam a ci sie poziomy pomyliły? 14 dzis grilowały a ty gdzie pewnie w kolejce na cc :D Ty tylko taki gadatliwy widze jesteś :whistling: Całe cieniaski ładnie do nich napisano by sie nie martwili ze postaraja sie tą 10 zebrac i co inteligentne teksty lecą do piaskownicy panie helmut pokazałeś własnie klase z tekstem który o ile kojarze uwaga była zwracana

5

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:15

Insta nie bedzie chodzic bo trafiliście na ludzi co na blesach byli - nie jak golasy wiekszosc na 14 lvl. Czyli znowu zaleciało tchórzostwem więc dzida w przeciwnym kierunku - <ciach> :D Serbi - bij dalej ludków bezblesowych - bo nablesowanych już ci ciężko :D to jest powód do chwały niebywałej :D Jak by wystawić naprzeciw wam wszystkich zblesowanych 14 jak wy - tez by sie na jednej walce skończyło- i nura do zagrody byście dali. Ot i cała tajemnica :D

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Neutri« (22. kwiecień 2014, 21:23)

6

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:25

po co ty sie tu wypowiadasz? ostatnio u nas były blesy, tylko że po waszej stronie jak dostaliście to nawet nie przyszliście 2 x amu odpalić i to na tyle w temacie jakiegoś wydumanego tchórzostwa.

Odpalacie blesy ok ale 2 x trzeba wejsc a jak nie to sobie tam sami chodźcie luz

Ja więcej raczej nie będę chodził, jak teraz 1h trzeba było szukać, żeby 10 zbierac chetnych na 1 wejscie i potem jeszcze na 2 :)

a LAGI dziś na maxa są, już dawn otak nie miałem

7

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:25

Od tej pory będę cenzurować wszystkie wypowiedzi o rezerwacie. To jest gra wojenna, ale traktujmy się z szacunkiem.
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

8

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:27

więc ocenzuruj a nie usuwaj, zamien słowo rezerwat na cos co uważasz za stosowne, np 'wyplakanego miejsca do spokojnego wbijania expa'

9

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:29

hahaha gra wjenna? dobre teraz to sie zamienia w farmerame xd

10

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:31

Pudzianku ty to nawet widze obrazasz klanowiczy co byli tam jak i innych po waszej stronie nie tylko nas widze że przesiąkłes tym klanem :thumbsup: ja tam blesow sporo widzialem nawet wiecej jak ja niektorzy mieli ale jak zwykle TY bedziesz pisac o graczach omega rambo zaraki pefi... że bez blesow ty nawet do piet im nie dorastasz wiec te komentarze experta to sobie zachowaj bo widze że w naturze masz obrazanie jak leci... Nie fajnie tyle ci napisze jeczysz gimnasyke nieziemska trzeba bylo zrobic by udalo sie zebrac graczy u ludzi tez widze ze nie latwo bo miejsce mieli by wbic ale ciezko z graczami... No własnie ciebie brakowalo miejsce bylo a nie tylko jeczysz trzeba bylo klase pokazac a nie klepac na forum.

11

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:36

nie wiem w czym macie problem - pudzianosek to nie temat dla ciebie więc idź do własnej piaskownicy

obie strony maja nasrane w głowie, karcianki niezłomności i co jeszcze - chcecie się bić to bijmy się normalnie - jest próba przywrócenia walk to obie strony musza się obrażać - my dzisiaj dostaliśmy wy ostatnio i co z tego - pikseli to nie boli a was bardzo...

udało się skombinować 2 WB i źle?

12

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:37

więc ocenzuruj a nie usuwaj, zamien słowo rezerwat na cos co uważasz za stosowne, np 'wyplakanego miejsca do spokojnego wbijania expa'
O ile dobrze zrozumialem to u nas bylo inaczej jak wszedzie sztuczne podkladanie nizszych graczy dla jasnie państwa bo przez 14 poziomow problem by stawac na cc czy insty inne... I kto wypłakiwał sobie udogodnienia wiem pompowanie mestwa byscie jakos wygladali nawet tony ziół na mestwo w waszych kieszonkach sie znalazło... Daruj sobie te złosliwosci gra tu duzo wiecej graczy i dobzre ze w koncu ktos o nich pomyslal bo twoje ego powala to nie gra tylko dla ciebie

13

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:39

Serbus.. oddcyhaj głeboko.... nie denerwuj sie tak.... :) Czytaj ze zrozumieniem.. nie pisałem, ze wszyscy gracze - tak ciężko rozumiec jezyk polski..?? Nie zniżę się do twojego poziomu z pisaniem o jakihś jękach, kwękach sapaniach itp.. Widzę lubisz niemieckie filmy - ok :) Już kiedys pisałem na forum, że WB omijam szerokim łukiem - sam sobie męstwo wbijam na męskich instach - talarkach :) Że nie dorastam tam komus do pięt - pewnie tak - ale ja się nie spinam tak mocno jak ty :) Aż korci żeby prywatny pocisk zapodać- ale się powstrzymam - bo co to zmieni...?? :) Bo bić to się trzeba UMIĆ Serbuniuniu :)

14

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:41

dodam tylko że ledwo LEDWO udało nam się skombinować 10 osób chętncyh - to jest największa bolączka, ale wy tego nie widzicie przy przewadze 3 albo 4 do 1... szkoda

proszę aby w tym temacie był spokój, założyłem go tylko po to żeby dać znać o której mieliśmy być - Wy jesteście dostępni cały czas.

w czwartek też dam znać czy będziemy - pytanie czy Wy bez karcianek też przyjdziecie czy juz pozamiatane?

nie rozumiem czemu 11-12 mogą się bawić 2h a u nas robimy wszystko żeby skończyć zabawę falstartem.

15

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:41

Serbi kto jak kto ale ty napewno nie powinienes sie wypowiadac w tym temacie nie dosc ze nie masz 15 lv to jeszcze latasz z tymi hexami i potem ja latam za waszymi i dostaje chore prezenty moze cie wkoncu naucza ze jak ty dajesz hexy na ktoregos z nas oberwa wszyscy do ktorych dotre lacznie z malymi lvlami

16

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:44

W czwartek było to samo :) dostaliście ostre lanie 2 razy i uciekliście :)

17

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:44

Norvin za to pudzianosek ma 16 czy juz was tak zaslepia zlosiliwosc ze nawet cyferek nie widzisz?

18

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:45

ognisty wtedy my dostaliscie dzis wy i dobrze jest przynajmiej cos rusza i blesy nie ida na marne

19

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:46

soul a ty ktory masz ?

20

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:46

Dzisiaj składy były w miarę wyrównane - przegraliście, trudno. W czwartek u nas większość stała na TK, gdzie co chwilę pojawiał się komunikat o niespełnionych warunkach. Cieszyliście się dwoma łatwymi wygranymi, gdy byliście na full blessach a u nas niektórzy nie mieli dosłownie nic, inni po 1 blessie. Ja na takie walki przychodzić nie zamierzam, bo tam nie było nawet matematycznych szans na walkę, bo 4 osoby nie wygrają z 14stoma (bo pozostałe 6 było bez niczego/na 1-2 blessach). Dzisiaj przyszliśmy i co? Już żale, że przegrana i więcej nie przyjdziecie? Składu nie mieliście słabszego, tylko tym razem nie było nemesiska to nie widzieliście sensu odpalać talii itd? przyjdziecie znowu w czwartek wszyscy na nich? :) W czwartek raczej możecie zapomnieć, bo u nas niektórzy liczą, że w końcu ktoś potwierdzi tutka na TK.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający