Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

21

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:47

norvin idą właśnei na marne - bo jedna strona wpada po amulet i nie chce dalej walczyć bo to nie ma sensu - podkładanie się jednej rasy cały czas.

ja rozumiem że blesy są po to żeby ich używać ale z głową - to jest PPB a nie turniej kultu czy koncówka jakiś czynów na arenie - niech obie strony pacną się w czoło i przestaną przeginać

dożyjemy czasów że bles woja na czarnym smoku będziemy robić?
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

22

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:49

panie Norvin wypowiedz moja była kierowana do waszej zacnej 14 ktora nie w 1 temacie zabiera głos rozumiem ze co jak co ale wam wolno mi nie :D Co do hexow serio myslisz że mnie zastraszysz czy cos bede je dawac bo tak dziala gra a ze lubie wasz klan to przeważnie tam daje i w czym problem widzisz. Nie gram na ludziku tylko na magmarze wiec wiesz wasze groźby.... Dziwi mnie własciwie po co o hexach tu piszesz ja widzialem obrazy kierowane nie tylko do 15 ale do magmarow wiec głos sobie zabiore... Pudzianku nie denerwuje sie jasno napisales my nablesowani ludki nie nie byłes oczywiscie ty wiesz :D

23

wtorek, 22. kwiecień 2014, 21:57

Serbuńku - napisałem większośc ludzi na 14 lvl - juz tak dosłownie musze sam siebie cytować, bo nie dajesz rady przeczytać dokładnie.?? Okularki przetrzyj :)

24

wtorek, 22. kwiecień 2014, 22:05

Pudzianosek ja cię ładnie proszę, przestań trolować w każdym możliwym wątku na forum, temat ciebie nie dotyczy i nie piszesz na temat, więc odpuść sobie.

25

wtorek, 22. kwiecień 2014, 22:12

serbi ja cie nie strasze tylko po co mi te prezenty wysylacie jak to tobie powinni bo obrywaja przez ciebie

26

wtorek, 22. kwiecień 2014, 22:14

14 mam i to wiem nołwinku to ty nie widzisz 14poz u krola wb puldzianoska

27

wtorek, 22. kwiecień 2014, 22:15

Duszołapku - jak widzisz wywiązała się mała dyskusja między mna a Serbuniuniem. Jeżeli chcesz być obiektywnym napisz swoja prośbe nie tylko do mnie :) No chyba, że się cykasz PG.... :D jak kiedyś... taka mała uszczypliwość :)

28

wtorek, 22. kwiecień 2014, 22:19

serbi ja cie nie strasze tylko po co mi te prezenty wysylacie jak to tobie powinni bo obrywaja przez ciebie
Nie wysyłacie bo ja ci nie wysyłam Tobie hexa tez nie bardzo dalem jakos cie nie trafiam ale jakbys był poczestowałbym wiec probujesz nastawic magmarow pzrezciw mnie by mi marudzili takimi tekstami czy moją osobą usprawiedliwiasz swoje czyny :D Ja wbijam sobe rep a ty oddajesz bo ja gdzies komus daje no prosze cie konczmy tą nie poważna dyskusje bede bo moge bo tak sie wbija rep i koniec wiem lepiej jakbym na łapki czy innych dawał ale ja was lubie :P

29

wtorek, 22. kwiecień 2014, 23:19

Temat był otwarty przez Duszołapa i konkretny o tej i o tej zbierze ekipe na PPB...

Czy w czwartek jak ludzie przegrali to pisał któryś z Magmarów na forum dostaliscie baty itp itd czy smiał sie na forum i obrażał innych ludzi że są ciency itd?
Nie widzaiłem żeby tak któryś napisał...
A jednak jak Magmarzy dziś przegrali to taki P. Pudzinosek musiał wtracić swoje 3 grosze i sprowokować awanture.

Od chyba roku non stop są te same przepychanki, przeprowadzane na forum... a mianowicie, że Magmarzy to tchórze a Ludzie są najlepszymi wojownikami w całym Feo i nie ma od nich lepszych...
To nawet nie jest nudne i głupie to jest już żałosne, że jeszcze wam się chce dyskutować non stop o tym samym, takie stare trajkoty jedna z balkonu a druga drze się z ławki na podwórku :)

Pandora kiedyś napisała najlepszą obroną przeciw Trolom jest brak jakieklowiek reakcji. Więc wywnioskujcie coś z tego i wam przejdzie:).
Myśle, że jezeli od roku czy tam moze dłużej nic sie nei zmieniło a dalej o tym samym pitolicie iż ktos jest lepszy od kogos to oznacza, że te rozmowy nie mają żadnego sensu, przesłania ani żadnej wartosciowej nauki dla jednych i drugich :). Gadacie jak do sciany i nic z tego nie wynika, procz tego że nienawiść na forum rosnie coraz większa i komuś psychika siądzie w końcu:(

30

wtorek, 22. kwiecień 2014, 23:48

czytam tak ten post i nie wierze własnym oczom <> wszędzie w każdym wątku się ujadacie czy nie lepiej było napisać w poście ze szacun dla duszołapa i współtowarzyszy ze przyszli i zaprosić ich na czwartkowe PPB rozumię że jest to gra wojenna i to ze wypowiadam sie w wątku odnosnie walk na 15+ ale zaprzeproszeniem moim zdaniem niesmaczne robi się czytanie tego - jak chcecie żeby PPB wam latało to musicie troche spasować z ujadaniem sie na każdym kroku bo meśtwo dostaja przegrani jak i wygrani a nie zawsze się wygra <> takie moje 3 słowa Troszkę Więcej Szacunku do Siebie bo Wszyscy jesteśmy Ludzmi a to tylko gra :thumbup: :thumbup: :thumbsup:

31

środa, 23. kwiecień 2014, 09:33

Nie bardzo rozumiem sens tego tematu. Byłiśmy tym razem zdecydowanie słabiej przygotowani do walki, dodatkowo po raz kolejny walczyliśmy w przewadze 20% ze strony ludzi więc wynik był oczywisty. To nie jest sielanka, jeżeli chce sie wygrać to trzeba inwestować ... niestety magmarowie muszą inwestować wiecej by w jakiś sposób zneutralizować te 20% przewagi ilosciowej ludzi w walce.

Proszę dać nam możliwość walki 10 na 10 bez przewagi lvl czy ilości wojowników w walce a gwarantuję, że na tym polu nie zobaczymy "wilekich wojownikow" rasy ludzi bo to w znakomitej większości tchórze !!! i nieudacznicy.

32

środa, 23. kwiecień 2014, 14:21

Nie bardzo rozumiem sens tego tematu. Byłiśmy tym razem zdecydowanie słabiej przygotowani do walki, dodatkowo po raz kolejny walczyliśmy w przewadze 20% ze strony ludzi więc wynik był oczywisty. To nie jest sielanka, jeżeli chce sie wygrać to trzeba inwestować ... niestety magmarowie muszą inwestować wiecej by w jakiś sposób zneutralizować te 20% przewagi ilosciowej ludzi w walce.
Proszę dać nam możliwość walki 10 na 10 bez przewagi lvl czy ilości wojowników w walce a gwarantuję, że na tym polu nie zobaczymy "wilekich wojownikow" rasy ludzi bo to w znakomitej większości tchórze !!! i nieudacznicy.
Chłopcze i jakich tchórzach i nieudacznikach piszesz chyba o tych którzy w walce 1 vs 1 rzucają wierzcha bo dostają baty oto przykład:

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…81&server_id=12

Więc pomyśl troszke o tym co piszesz bo jedzie hipokryzją na kilometr

33

środa, 23. kwiecień 2014, 14:50

Tak sobie patrzę że nie ma co pisać o PB/Płonących/innych na forum, bo i tak kilku wszystkowiedzących trolli temat szybko sprowadza do wielkiego szamba. A później beczenie że nic nie rusza, że nuda, że nie ma gdzie wbijać męstwa czy podłączać się pod moby ;)

34

środa, 23. kwiecień 2014, 15:08

Fakt faktem temat przerodził się w temat "ośmiesz drugą rasę jak najbardziej możesz spróbować a i tak Ci nie wychodzi"

Zgodzę się w zupełności z Heda hunterem. Zamiast jakieś pozytywne bądź chociaż pomysłowe/konstruktywne komentarze taki włodek i reszta muszą się pośmiać z przeciwnika (as always) bo ma link w którym kogoś pokonał a to jak on pada to już nie ważne (analogicznie w stronę każdego to się tyczy) dajcie 15tkom pogadać o ppb i może na poziomie coś z tego wyniknie a przepychanki serbi-pudzianosek (serbuniunio? matko załamać ręce idzie...) to zwyczajny offtop :) A zatem moderatorzy do dzieła;) no chyba że to tylko temat o wyśmiewaniu i ubliżaniu osób nie związanych z tematem to jako jeden z czołowych forumowych trolli mogę się włączyć do rozmowy :D
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

35

środa, 23. kwiecień 2014, 15:47

Włodzimierz, jeżeli chciałeś się pochwalić walką to źle wybrałeś. Mialeś o 2 blesy wiecej ode mnie, odpalileś niebieski totem i przegrałeś.

Poza tym nie życzę sobie byś robił osobiste wycieczki na forum do mojej osoby a także mnie obrażał. Jesteś klasa dla samego siebi bo wsród graczy to poważania nie masz.

Wracając do tematu liczę na walkę na czwartkoym PPB. Ja będę po 19.00

36

środa, 23. kwiecień 2014, 16:11

zabawne jest to, ze jako przyklad walki podajesz walke w ktorej wierzchowiec zadal UWAGA 0 (!!!!!!) słownie ZERO obrażeń hahahaah

37

środa, 23. kwiecień 2014, 17:25

Cytat

zabawne jest to, ze jako przyklad walki podajesz walke w ktorej wierzchowiec zadal UWAGA 0 (!!!!!!) słownie ZERO obrażeń hahahaah

Be Happy przeczytaj ten komentarz, potem rzuć okiem na walkę, potem przeczytaj jeszcze raz komentarz i jeszcze raz sprawdź walkę... wiem że to fajne trolować sobie ale troluj z głową chociaż.

PS. Nie-mięski-zeus jak zwykle toczy pianę - tym razem przegrał bo koniunkcja ziemi vs księżyc i częściowe spalanie słońca przeszkodziły w walce.

38

środa, 23. kwiecień 2014, 17:45

nie wazne ile kot strat zadał w tej konkretnej walce, chodzi o całokształ walk nariuszyna, nigdzy go nie widziałem bez kota, nie umie sie pobic jak chociażby Ty, bulet, nemesis, kalipsoo i kilku innych graczy, a uzywa tu słów typu nie udacznik, czy tchórz
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

39

środa, 23. kwiecień 2014, 17:51

Kot moze nie zadać strat, ale da oko i krytyk wejdzie....

Co do słów "pana" Nariuszyna, to juz sobie każdy sam zdanie wyrobi.

A tu, prosze link - jak szanka walczy za nariuszyna
http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12

Ps. Pewnie mialem " dwa blessy wiecej " albo magmarowi slońce w oczy świecilo , albo zupa była za słona ...
Kto to może wiedzieć :D

40

środa, 23. kwiecień 2014, 18:01

Liczycie, że znowu w czwartek przyjdziecie na taliach itd i będzie czekało na Was ledwo 10 osób, z czego połowa bez blessów? Ja w czwartek się nie wybieram. Sporo osób od nas pewnie będzie czekało w kolejce na TK a ja iść się podkładać żeby niektórzy mogli sobie odpalić amulecik nie zamierzam.