Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

41

środa, 23. kwiecień 2014, 18:03

no a Twój kot nie walczył ? Wy to nie wiem wszyscy macie klapki na oczach.. Płaczecie, że Nariuszyn rzuca kota a Wy nie. Podajecie 2 przykłady, w 1 kot nawet nie pierdnął w drugim sam rzuciłeś kota więc o co te płacze ? Zobacz lepiej cyferkę przy Twoim nicku a cyferkę przy nicku Nariuszyna :]

42

środa, 23. kwiecień 2014, 18:06

Ganikus - kot Zazy [13], kot Nariuszyna [16], lvl Zazy - 12, lvl Nariuszyna - 12. Jeśli nie wiesz jaka jest różnica między szankarą 13 a szankarą 16 na 12 lvlu to zanim zaczniesz się wypowiadać, pograj ze 2-3 lata, wbij lvl, wbij wierzcha i zobaczysz. Tymczasem, ktoś tu pisał, że to temat dla 15+ lvli, więc nie bardzo wiem co tu masz do powiedzenia.

43

środa, 23. kwiecień 2014, 18:09

Duszołap - sorry , że głowny temat zszedl na bok . Tak się właśnie zastanawiam co jeszcze Administracja powinna zmienic, żeby waszą rase zadowolić?

Wracając do słow Nariuszyna to oprocz zamkniecia przejscia do magmarów powinno sie jeszcze inne rzeczy zmienić aby ta rasa w koncu wygrywała :)

Nariuszyn proponuje zmiane zasad WB :) Ma racje :D Zmiana powinna wygladac tak :
1. Magmarów 10 - ludzi 5
2. magmarzy rzucaja wierzchy - ludzie nie
3. magmarzy wchodza na blessach - ludzie nago

Apel nariuszyna powinien wygladac tak ; "DROGA ADMINISTRACJO, POZWÓL MI WRESZCIE WYGRAĆ "

44

środa, 23. kwiecień 2014, 18:19

Zeby poprzeć post Nariuszyna , jakimi ludzie są nieudacznikami, pozwole sobie wkleic dzisiejszą walke Hulka ( jednego z najlepszych naszych graczy)

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…=1&server_id=12

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowując - bo serio nie chce pisac mi sie bzdur na forum - szczególnie niekonstruktywnych.
Kazda rasa ma jakies swoje wzloty i upadki - raz na wozie raz pod wozem..

Jak juz kogos chcecie obrażać to chociaz miejcie powód - bo to co napisal nariuszyn , to dziecinada i nie przystoi graczowi z takim stażem w grze......

45

środa, 23. kwiecień 2014, 18:24

Temat miał dotyczyć walk na PPB. Proszę o powrót do tematu i zakończenie wycieczek osobistych.

Dotyczy to graczy z obu ras!!
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

46

środa, 23. kwiecień 2014, 18:35

No więc wracając do tematu.
Przepraszam serdecznie wszystkich magmarów za to że ich bije od dziś to się zmieni jak tylko zobacze jakiegos magmara od razu uciekne.
p.s. 2 blesy więcej hahahahahah naucz się liczyć do 2 no chyba że dla ciebie przemianka to bles. Co do poważania u innych graczy - Nariuszyn misiu , kotku mój , pszczółko ty moja ty mówisz o poważaniu stary my mamy większy szacun dla twojegp wierzcha nież dla twojej umiejętności walki . Pozdrawiam cie serdecznie i zapraszam na TK w czwartek zobaczymy jakie masz poważanie koksie :))
"Kto się śmieje, zawsze płaczących zwycięża" Juliusz Słowacki

47

środa, 23. kwiecień 2014, 18:47

No więc wracając do tematu.

No faktycznie wróciłeś do tematu :) Masz ze 3 razy więcej ode mnie a zachowujesz się a przede wszystkim wczuwasz jakbyś miał ze 12 :)

Tyle w temacie bo nie chce mi się czytać nawet tego syfu ;) A wracając do TEMATU to jak widać ten TEMAT już dawno zmienił TEMAT bo nikt tu na TEMAT nie pisze :D Wniosek? zmieńmy tytuł wątku na "hejtujemy się ile wlezie" albo "porównywanie męskich członków" bo to w sumie tak bardziej wygląda teraz z tymi linkami z przed lat bo "ten mnie zabił ale ja go zabiłem kiedyindziej" (tak bywa raz sięwygrywa raz sięprzegrywa - SUPRISE ;) ). Albo zamknijmy temat i wyjdźmy na spacer ;) ja przed chwilą byłem z psem i polecam się przewietrzyć bo pogoda jest zacna ;)
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

48

środa, 23. kwiecień 2014, 18:49

3 razy więcej lat *
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

49

środa, 23. kwiecień 2014, 18:53

No faktycznie wróciłeś do tematu Masz ze 3 razy więcej ode mnie a zachowujesz się a przede wszystkim wczuwasz jakbyś miał ze 12

nudzisz
a na marginesie jak ja mam 3 x więcej lat co ty to po pierwsze kto ci dziecko pozwolił grac w ta gre. wszak ta gra jest od la 18. więc daruj sobie bo jak napisałem nudzisz.... :D
"Kto się śmieje, zawsze płaczących zwycięża" Juliusz Słowacki

50

środa, 23. kwiecień 2014, 19:13

poza tym czytaj ze zrozumieniem (chyba że to kuleje tak samo jak inteligencja i dojżałość) to wyrażenie "ze 3 razy" oznacza że nie wiem dokłądnie ile. Czysty strzał patrząc tylko po jakże smiesznym zdjęciu z fb :)

Idź przewietrz czaszke chyba że kondycja również kuleje po tylu godzinach przez tyle lat spędzonych przed monitorem, spinając się bo kilka pixeli się rusza, a ty sobie nie radzisz z presją :D

51

środa, 23. kwiecień 2014, 19:14

Te wasze przechwalanki linki do walki są żałosne co olo jak przyjdzie ma wklejac jak hulka bez kotow czy co tam polozyl.... Jest efekt z nowego repa dodac pupila i kazdego zdmuchnac mozna i teraz bedziecie wklejac linki jak to sie udało? PUknijta sie w głowe ludki kochane ładnie tamat dali by wam piekielne ruszyly a to wasze odpowiedzi? Na miejscu 15-16 nie bawilbym sie z wami skoro takie podejscie macie. Na głowie stawali by cos było to pokazaliscie klase... Dobrze wrecz pieknie buli napisał z jednym sie tylko nie moge zgodzic niestety musimy sie odzywac bo kłamstwa wielokrotnie powtarzane niestety w koncu staja sie prawdą... A od dawna wiadomo jacy gracze ciagle tematy mnozyli trolowali ....Wiem i widze że nic sie nie zmieniło i sensu nie ma..
Ps Panie zeus prezenty z klasą Pan wysyłasz moze bym odesłał jakbys w wrogach mnie nie miał i dziwne ze u nas za prezenty stranznicy naszym kary daja a od ciebie wieczne fantazje ,,na kolanach'' klasa sama w sobie....

52

środa, 23. kwiecień 2014, 19:15

Moja prośba nie została wysłuchana :( Temat zamykam.
Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający