Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 21. maj 2014, 20:02

Wypady magmarskich i ludzkich "koksów"

i ataki na niskie levele....
Znalazlem filmik ktory ukazuje w analogiczny sposob te czyny haha
http://www.youtube.com/watch?v=qnem69g-vUM

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

2

środa, 21. maj 2014, 21:11

O dobre, niech Iron i Jankok sobie to obejrzą z parę razy.

3

środa, 21. maj 2014, 21:16

Ja nie będę bił irona po rękach :lol:

4

środa, 21. maj 2014, 22:12

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=0&server_id=0
żal :) ludek wbija staltuje ludzie ;0 reszta czeka na fey gdy wbije mag magmar od razu dochodza :P braboo za przygotowanie :thumbup:

5

środa, 21. maj 2014, 22:32

ustawki wersalek, grunt zeby im wb nie robic :D

6

piątek, 23. maj 2014, 01:24

ja za to będę bił ludzika w redach jak spotkam i mi takie (ciach) nie zmienią zdania bo tylko mnie cieszy jak widzę jak uciekają :D
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Paleovenus« (23. maj 2014, 14:07) z następującego powodu: prowokacje

7

piątek, 23. maj 2014, 07:55

Ludzi to sobie bij ale mnie przestan haha :thumbsup:

8

piątek, 23. maj 2014, 10:45

(ciach)

płaczą ci co tracą przez ciebie set, także wpadaj częściej ze swoim taborem bo ostatnio to tylko w posiadłości cię widziałem,a my w tym czasie szaleliśmy hahaha :D

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Paleovenus« (23. maj 2014, 14:08) z następującego powodu: prowokacje

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

9

piątek, 23. maj 2014, 13:40

ja za to będę bił ludzika w redach jak spotkam i mi takie (ciach) nie zmienią zdania bo tylko mnie cieszy jak widzę jak uciekają
A se bij jak Ci to sprawia frajdę. A prawdę mówić to każdy Twój wypad kończy się tym, że dostajesz łomot, utrate duszy i inne takie, no ale skoro sprawia Ci to przyjemność.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Paleovenus« (23. maj 2014, 14:13)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

10

piątek, 23. maj 2014, 14:12

Witam,
wątek, jak mniemam, miał byc w klimacie humorystycznym i na luzie, jednak "starzy znajomi" z obu stron Oceanu Baluarskiego znowu znaleźli okazję do kłótni i wyzwisk.
Proszę o przestrzeganie regulaminu forum i netykiety.

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

11

piątek, 23. maj 2014, 14:17

a to jakies zawody sa? tak z ciekawosci pytam, bo wzielem z was przyklad i tez sie ostatnio wybralem :D co prawda jako noob nie zaszedlem daleko ale czerwony sierp i 2 red armory sie popsuly :D

12

piątek, 23. maj 2014, 15:07

Eldorado - tego skeczu nie widziałem dobre 4 lata, szukałem go długo. Ratujesz mi humor :P

13

piątek, 23. maj 2014, 19:44

a to jakies zawody sa? tak z ciekawosci pytam, bo wzielem z was przyklad i tez sie ostatnio wybralem :D co prawda jako noob nie zaszedlem daleko ale czerwony sierp i 2 red armory sie popsuly :D
Ja tam tez latam sama przyjemność połamać kogoś w redach i nie ma znaczenia jaki lvl :D

14

sobota, 24. maj 2014, 09:43

No ta rafał lubi lac niskie lvl tyko zobacz że Ciebie nigdzie nie było do 9lvl jak zaczołeś paypalowac to wielki kozak ale co to robi zniszczysz zbroje to wpłata real i jest nowa troche żałosne

15

sobota, 24. maj 2014, 10:17

kroton trzeba było zobaczyć walkę w porcie wczoraj u ludzi - jak kras lał rafałka to pół klanu się zleciało i go zwojami ratowali żeby biedaczysto nie padł ;) zapewne w redach był
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

16

sobota, 24. maj 2014, 10:24

a co w tym takiego zalosnego? ze ma i sobie moze wplacic? no wez przestan,bo ty ja i ja mamy cale mestwo z jaskiniowych turniejow na ktore ty chodziles na niebieskich elkach :P wez sie z niego nie smiej bo to bardzo dobry zawodnik :) a to ze teraz wbil lvl to sie powinienes cieszyc,bo mozesz stawac na "kult" UK na ktory wczesniej nie mogles stawac :)

17

sobota, 24. maj 2014, 10:33

Duszek i bardzo dobrze zrobiliscie BRAWO a Ty Anima przestan świrowac pawiana nawet jesli mestwo zdobyłem na niebieskich elkach to i tak walczyłem ale nie kupiłem a chodziło mi o to że taki rafał lub jego podobni napadają niskiego lvl i niszcza mu redy na które może rok zbirał kase na zawodzie a dla innych nie robi to znaczenia bo sobie kupi za real i ma w dupie

18

sobota, 24. maj 2014, 10:33

o w końcu ktoś zrobił temat, gdzie zakompleksione buraki moga sie chwalic swoimi osiągnięciami, jak to odplacają w pikselowym świecie za upokorzenia z realnego. moze jeden z drugim powinien wystąpić u ewy drzyzgi w programie. tytuł odcinka: jestem nieudacznikiem, ale budzę postrach wśrod pikseli.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

19

sobota, 24. maj 2014, 10:35

a co do kultu masz racje he he

20

sobota, 24. maj 2014, 10:38

a dla magmarów co po przegranej wojnie i wybłaganym zamknięciu przejść czują sie mocni jak duszolap niszczacy tęcze graczowi 9 lvl piosenka.
tytul i wykonawca oczywiście przypadkowe.
https://www.youtube.com/watch?v=2CSwB60y20w
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.