Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

101

sobota, 31. maj 2014, 18:06

Mysle ze pola bitewa sa tylko trzeba dokladnie patrzec i napewno nie mozna byc na lvl 14 i wyzej bo tam jest tego zdecydowanie mniej, zawsze tak bylo tutaj ze na najwyzszych lvlach bylo ciezko o pola bitew.

Zabawa mysle trwa gdzies na dole dobra, na niemagicznych poziomach oraz na niskich magicznych w koncu pola bitew sa.
Duzo zepsuly pod tym katem - red sety - to akurat maja wycofywac, niezlomnosc, piekielne pola bitwy, w ogole wszystkie tzw. eventy z mestwem bo mestwo powinno byc bite codziennie a nie z okazji wydarzenia raz na 60 dni, to jest wina administracji, wprowadzono eventowy tryb bicia mestwa i codzienny tryb bicia potworkow - takze za to nie nalezy winic graczy.

Poza tym od pol bitew odstrasza stopien skomplikowania i ilosci tzw. blessow na dzis, przynajmniej na magii, jest ich masa, koszty sa spore, zwyciestwo wcale nie pewne, duza rola losowosci. Kiedys bylo blessow powiedzmy 8 dzis jest ich pewnie 30, do tego rozmaite efekty premiujace graczy non stop siedzacych w grze i grajacych bez przerw, typu ksiegi fioletowe rozprawy, wymuszajacych tluczenie botow itp. Kolejna sprawa, ze trzeba miec swoje sklady, najlepiej grac w wod wieksza grupa zorientowana co mestwo, co jest trudne bo wiele osob daje sobie spokoj,

102

sobota, 31. maj 2014, 18:40

Frajdę kiedyś przynosiły CC/Temple/Areny - najlepiej gdy się miało równorzędne grupy przeciwników.
Na magii wygląda to już zgoła inaczej, większość graczy zna się z widzenia/możliwości - cięzko o jakiekolwiek zaskoczenia. Rzadko się zdarza żeby wynik nie był znany w dłuższym okresie niż 5 do 10 minut od rozpoczęcia.

Czy płonące trochę popsuły? Na pewno. Ale oprócz minusów umożliwiają równorzędną walkę (ze swoimi lvl-ami) i odpalają tam gdzie jest większa ilość graczy. Umożliwiają wbicie repki której na plato nadal by było próżno szukać.

Tallary - to specyficzna instancja. Wystarczą chętni po jakiejkolwiek ze stron... których nie ma. Na miesięcznej niezłomności odpalały naprawdę rewelacyjnie. Gracze odkuli się z kasą, mają w plecakach po 10 niezłomek i.. nic nie rusza.

103

sobota, 31. maj 2014, 19:00

Pola Bitew juz sa miedzynarodowe wiec polaczenie serwerow zmieni tylko to ze o zasoby i mobki bedziesz mial wiekszą konkurencję. No moze przez tydzien plato bedzie żywsze ale koksy z com i de szybko to unormują ;] Ale to tylko moje gdybanie.

zgadzam sie :)

104

sobota, 31. maj 2014, 19:13

tamit ma racje po co walczyc na płato jak np walczą niemagiczni a ltu nagle wbija jakis 14-16 lvl i do tego ranka na dzien lub 2
powinien powrócic pradawny płaski

105

sobota, 31. maj 2014, 19:42

Płonące nic ze popsuły , to jest świetna opcja dla graczy, którzy mniej graja i maja słabsze sety.

Od 15 lvl to jedyna opłacalna w miarę opcja nawet na blesach, ale niestety rzadko kto to sobie kalkuluje za dużo osób do tego podchodzi emocjonalnie i na zasadzie zawiści.

Dla mnie to nie problem odpalić 1-3 blesy i iść tam na 2 kliknięcia amu z padaniem i po 1.5 h znowu.

Na 14 lvl za takie coś miałem 1 %.Więc coniektórzy niech sobei przeliczą czas i blesy potrzebne, żeby tyle wykręcić na salach.Na 15 już się nie blesujemy, poniżej widzę że nadal się ścigają kto ma więcej :)

Plato dawno umarło i już nie odżyje, tam to by trzeba ekipami 11-15 osób wbijać, a komu się chce jak na płonacych wiecej męstwa a składów i checi nie ma.

Pozdrawiam

106

sobota, 31. maj 2014, 19:44

i koło się zamyka :) po co pradawne plato jak są piekielne? Z tego co pamiętam to sporadycznie przychodzili tam magmarzy i ciężko było zrobić WB czyli nie ma sensu aby znowu działały. Może w końcu admini testowo zlikwidują bonusowe męstwo z amu na piekielnych ?

107

sobota, 31. maj 2014, 19:50

ja mam gdzies narazie ppb bo i tak miecha nie dostaje jesli adrian do mnie pijesz

108

sobota, 31. maj 2014, 20:29

są obeliski męstwa, co 2 dzień sale mają świetny przelicznik - przynajmniej na 15 lvl gdzie chodzi każdy jak chce - czyli bez blesów - śmigało to ładnie jakiś czas temu a teraz jest jakaś posucha...

a powinno co 2 dzień z obeliskiem i ziółkiem śmigać jak ta lala
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

109

niedziela, 1. czerwiec 2014, 10:53

są obeliski męstwa, co 2 dzień sale mają świetny przelicznik - przynajmniej na 15 lvl gdzie chodzi każdy jak chce - czyli bez blesów - śmigało to ładnie jakiś czas temu a teraz jest jakaś posucha...

a powinno co 2 dzień z obeliskiem i ziółkiem śmigać jak ta lala
Poprostu ciepło sie zrobiło kazdy griluje ,imprezuje co do waszych talarów macie (ciach) talary:)U na s na lvl ja nie masz 10 blesów to nie ma co wchodzić:)

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »ecEm« (1. czerwiec 2014, 11:03)

110

niedziela, 1. czerwiec 2014, 11:40

Na lvl 11-12 = 10 blesów.. na lvl 14 = 5 blesów, na lvl 15+ = zero blesów - czyli im wyższy lvl tym większa kultura.... ( albo pusty portfel :D ) . Ale chyba jednak to pierwsze :D

111

niedziela, 1. czerwiec 2014, 11:56

Rafał owszem wychodzę, imprezuje, pokeruje, griluje - ale na 1 sale co 2 dni potrzeba 30 minut ;) Więc już się tak nie denerwuj.

112

niedziela, 1. czerwiec 2014, 12:19

Na 14 lvl? Jakie tallary - gdzie? ;)

113

niedziela, 1. czerwiec 2014, 12:46

Rafał owszem wychodzę, imprezuje, pokeruje, griluje - ale na 1 sale co 2 dni potrzeba 30 minut ;) Więc już się tak nie denerwuj.
Ja tam sie nie spinam latam na magland łapie redy mestwo mam 62% exp 17% poprostu ostatnio wieje nuda .Duszek nie raz mnie złapałaś jak wycinałem lokacje w redach :)

114

niedziela, 1. czerwiec 2014, 13:19

Na lvl 11-12 = 10 blesów.. na lvl 14 = 5 blesów, na lvl 15+ = zero blesów - czyli im wyższy lvl tym większa kultura.... ( albo pusty portfel :D ) . Ale chyba jednak to pierwsze :D
. Ogolnie uwazam ze ni e po to wydawalem tysiace goldow na repy zeby teraz na sucho sie lac.Aczkolwiek przy niezlomce jestem w stanie tak walczyc ale jest to wolna wola kazdego jak wchodzi na sale.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Eventyr« (2. czerwiec 2014, 12:44) z następującego powodu: prowokacje

115

niedziela, 1. czerwiec 2014, 13:28

Na niezłomce latali na 5 i więcej blesach - ja owszem przeważnie te 2 co wyminiłeś, lub sama tęcza. na kilku blesach latali paskud pablo caramon - wymieniac mogę bez końca - tylko po co..??

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Eventyr« (2. czerwiec 2014, 12:45) z następującego powodu: prowokacje

116

niedziela, 1. czerwiec 2014, 14:03

Ja tam szybko się dostosowywuję. Jak były blessy to i sam nie żałowałem w dokładaniu koksu :D

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

117

niedziela, 1. czerwiec 2014, 16:20

to kiedy 14 robimy talarki na niezłomce :?:

118

niedziela, 1. czerwiec 2014, 17:03

Nieważne - każdy korzysta z blesów jak uważa - kto ma kasę ten ma lżej :D Ale fakt - kazdy ma jednodniowe niezłomki w plecakach po kilkanascie sztuk - i nie idzie nawet jednego dnia w weekend na sale ogarnąć....

119

niedziela, 1. czerwiec 2014, 18:43

Ja jestem na +, czas te niezłomki wykorzystać bo kiszą się nie wiadomo po co.

120

niedziela, 1. czerwiec 2014, 23:58

my tu pitu pitu a męsto na salach zamarza...