Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 12:42

LISTA ŻYCZEŃ- czyli ,czego oczekuje gracz , aby grało mu się lepiej.

Podam liste w punktach :

1.wgranie zbroi arsenalowej dla leveli 16+
2.wgranie bizuterii dla leveli 15 .16+ - chaosowej - jarmarkowej -wymienialnej za monety
3.otwarcie kultów juz istniejacych reputacji np - Sylfea/Nimfea - te sa juz chyba rok aktywne a kultow nadal nie ma
4.wprowadzenie nowych mobkow dla leveli 16+ - z ktorych wypadaja centridosy /inkarnumy - np - ziemie zapomnienia sa juz dla tych graczy bez dropa. Albo jakies nowe lokacje - albo nowa instancja - albo chociaz nowe mobki w starych lokacjach.
5.Rozwój posiadlosci - o nowy ratusz - nową skladnice itd ( na razie skonczylismy na 5 levelu)
6.Chaos - levele 15 ,16+ nie moga korzystac w wydarzenia chaosowego - albo nie maja w ogole mozliwosci zabic glownego bossa albo nie ma dla nich instancji
7.Nieregularnosc JARMARKU - bizuteria ma trwalosc 60 dni - prosze o regularny jarmak co 2 miesiące
8.Uregulowanie kwesti AUR - jedni gracze maja , inni nie mieli szans na zdobycie bo kupno bylo mozliwe przez 5 min :)) to żart chyba .
9.Zrywanei surowców - bardzo czesto surowiec trzeba zbierac kilka razy - paranoja jest wtedy gdy ten sam kwiatek probuje zerwac 10 raz - a kazde zrywanie trwa minute
10. kwestia dostepności kart do talii - jesli beda regularne jarmarki i duza ilosc kart to super
Ale do tej pory to dosc smieszne , gdy unikatowe karty lecą po kilka sztuk w roku . A kazdy gracz chciclaby skompletowac talie WSZYTSKIE

Wiecej mi na razie nei przychodzi do głowy - pomijam działanie suportu , kwestie administracyjne , errory w grze , lagi , czy dzialanie forum.
Te 10 punktow dotyczy usprawnienia samej gry w jej widocznym merytorycznym kształcie .
Jesli ktos ma jakies jeszcze inne postulaty - to zapraszam do wpisywanie ich w punktach .

2

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 12:50

11. Ja bym chętnie widział temat (taka lista z punktami) ze zgłoszonymi błędami nad którymi trwają prace + być może linia opisu czy coś jest w przedmiocie robione.

12. Jeśli posiadam posiadłość na placu, to powinienem widzieć czat z placu - a jest pustka.

3

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 15:31

Wszystkie powyższe punkty dla każdego by miały plusy

Ja dodatkowo bym chciał, aby losowość w tej grze była losowa a nie przypisana do gracza czy nicku - po tylu latach w grze jest to bardzo irytujące, ta sama losowość niech się tyczy też "drop-u" na potworach itp.

Zmian związanych z polami bitew typu turniej kultu (wyłączenie może blesów jeśli taka będzie ostateczność żeby zachęcić graczy do uczestniczenia), areny, cc

Wyłączenie sklepów na arenie, świątyni, salach, cc

Pomysłów jest ogrom, ale wiadomo że większość jest nierealnych niestety.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Miejsce zamieszkania: Plac światła

Zawód: Rybak / Jubiler / Włamywacz

• Wyślij wiadomość

4

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 15:49

:love: a ja bym sobie życzył update servera

5

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 23:08

-telepprta do posiadlosci

-Żeby na jarmarku byla mozliwossc kupna kombo kostek zielonych po 5g, niebieskich po 25g, a fioletowych po 20g
i jeszcze drogocenne monety po 5g

-żeby zrobili taki ewent gdzie jest mozliwosc kupna cerradora lub alkanory za bryle o waznosci np 12 dni(cena w zaleznosci od poziomu zwierza), 2 osobom losowo przyznaloby te wierzchy na zawsze, 1 magmarowi i 1 ludzikowi , żeby nei bylo podejrzen ze ktos jest faworyzowany

-żeby zaliczyło Reputacja Myśliwych Trofeów te którą by sie zdobyło gdyby ta reputacja była od początku gry

-żeby magiczne levele nie mogly atakowac niskie levele na nieswoich ziemiach

6

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 23:20

-Żeby na jarmarku byla mozliwossc kupna kombo kostek zielonych po 5g, niebieskich po 25g, a fioletowych po 20g

-żeby zrobili taki ewent gdzie jest mozliwosc kupna cerradora lub alkanory za bryle o waznosci np 12 dni(cena w zaleznosci od poziomu zwierza), 2 osobom losowo przyznaloby te wierzchy na zawsze, 1 magmarowi i 1 ludzikowi , żeby nei bylo podejrzen ze ktos jest faworyzowany

-żeby zaliczyło Reputacja Myśliwych Trofeów te którą by sie zdobyło gdyby ta reputacja była od początku gry

skoro to koncert zyczen to ja prosze aby tego wszystkiego z jego postu nie wprowadzano :) wszystkie te pomysly jakies dziwne sa i chyba nie do konca przemyslane :P

7

poniedziałek, 23. czerwiec 2014, 23:40

-1kolejka miedzyserwerowa na turniej kultu rycerzy i start o tej samej godzinie na kazdym serwerze:)
- usuniecie opcji f7 zeby bociarzeniemieli wymowki.

8

wtorek, 24. czerwiec 2014, 00:10

- zlikwidowanie multikont (jedna postać na ludziach i jedna na magmarach)
- przywrócenie ogniw i kart do odebrania co 2 tygodnie
- wprowadzenie blesów jednogodzinnych (na RU blesy są podzielone na pół i kosztują połowe taniej - tj. jarmarkowe, werka (4 kliknięcia na kwiatek) itp.)
- wprowadzenie aur zamiast czerwonych zbroi
- pojawianie się większej ilości surowców na lokacji (1-2 kwiatki więcej wystarczą)
- częstszy drop z mobów (większość i tak teraz kosztuje grosze więc co za różnica)
- można by wprowadzić jakiś eliksir dzięki któremu wzrośnie prawdopodobieństwo zdobycia edalu w walkach (teraz jest znikome:))

9

wtorek, 24. czerwiec 2014, 00:28

rzeczywiście sam zauważyłem, że podczas bicia mobów przez 9 godzin przez ostatnie 3 dni nie wydropiłem żadnego edalu.

10

wtorek, 24. czerwiec 2014, 00:58

ja bijac cztery godziny wydropilem 3 sztuki - 23 czerwiec

11

wtorek, 24. czerwiec 2014, 10:05

Ja wczoraj bijąc 4h na blesie smoka wydropiłam 2szt. Ale przez ostatnie 3 miesiące ani jednego. Więc różnie to bywa, zazwyczaj bardzo malutko leci.

Shalome [11] 

Profesjonalista

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

12

wtorek, 24. czerwiec 2014, 10:08

Edal? A co to jest? Chyba przez cała grę wydropiłam tylko jedna sztukę ;) :wacko:
Czemu ty nigdy nie tak jak zawsze :whistling:

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

13

wtorek, 24. czerwiec 2014, 10:25

Ja przez cały magiczny poziom (11-14) wydropiłem ok 300 edali, więc dropią normalnie.

14

wtorek, 24. czerwiec 2014, 10:28

To aż dziwne bo odkąd mogę je zdobywać wydropiłam max 5, w porywach do 7 ;)

15

wtorek, 24. czerwiec 2014, 10:59

na magii edale lecą znacznie lepiej

16

wtorek, 24. czerwiec 2014, 16:55

skoro to koncert zyczen to ja prosze aby tego wszystkiego z jego postu nie wprowadzano :) wszystkie te pomysly jakies dziwne sa i chyba nie do konca przemyslane :P

No i jak? Jedno moje życzenie zostało spełnione ;]

17

czwartek, 26. czerwiec 2014, 10:19

@Eldorado

można? można ! :D

18

czwartek, 26. czerwiec 2014, 10:24

chyba nie sadzisz ze administracja w pocie czola przeglada forum o 23:08 8) a nastepnego dnia od rana pracuje nad eventem aby komus dogodzic :P

19

czwartek, 26. czerwiec 2014, 17:56

Cudowne rękawice :)