Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

361

środa, 16. lipiec 2014, 22:37

Na turniejach widać odwagę gdzie polatali w piątek na 11/12, sobota niedziala pokończyły sie blesy talie za karty i wasze "Małe ale koksy" nie wstawały nawet - ogólnie prosciej jest ubić gracza z szarymi elkami nie nastawionego na walke niż trafić na równą sobie ilość przygotowanych graczy :D
Przepraszam Nobasie ze nie latałem ale wolałem z dzićmi spedzić ten czas
Może i "Nobas" ale to co mam wypracowałem a nie kupiłem :)

362

środa, 16. lipiec 2014, 22:39

jakoś od nas nikt nie jęczy - ż ena turniej kultu nam rozbija grupe i wciąga częśc ekipy. na turniej jaskiniowy czy CC wciaga 15 ludzików - reszta 20 w kolejce czeka.. n

Już sie nawet nie da zliczyć ile razy były bugi że nie wciągąło magmarów na turnieje/cc z męstwem... więc oszczędziłbyś sobie ;)

363

środa, 16. lipiec 2014, 22:41

Oj pudzianosek ty to zawsze masz pecha do tego rozbijania grup.
Trzeba potwierdzic jak juz sie dostanie komunikat.

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

364

środa, 16. lipiec 2014, 22:42

czekam z niecierpliwością aż nas pod com importują. wtedy za takie pajacowanie klan kaczuszków pluszaczków zniknie zozsmarowany zwojami ataków od ludzi z powierzchni feo ;)

tutaj są koksy bo mogą się albo podpinać pod mobki albo wbijać 3 na 1 - na turniejach ich nie ma, salach też bo to nie ten styl walki - żenua panowie i i panie - gra wam ryje już po maksie berety - a przejscie niech zostanie otwarte może - chociaż wasza krótkowzroczność i zaćma tłumaczą wiele.
dziś dostawałeś baty nawet w wurdali więc o co ty walczych chłopaczku
"Kto się śmieje, zawsze płaczących zwycięża" Juliusz Słowacki

365

środa, 16. lipiec 2014, 22:43

Oj pudzianosek ty to zawsze masz pecha do tego rozbijania grup.
Trzeba potwierdzic jak juz sie dostanie komunikat.
Aż się wzruszyłem... Zaimponowałes mi Wąski.... :D

366

środa, 16. lipiec 2014, 22:45

Dziadku zeusie tak to bywa raz się wygrywa raz się przegrywa - ale jeśli twoje ego exploduje z radości dla tego że idziesz w redach święcąc się jak słońce w dzień i sprycie na łamignata bez blesów i kładziesz go (ciach) Polecam (ciach) od razu naprostujesz swoje sporzenie, może wtedy świat nabierze barw :) nie tylko tą grą żyją magmarzy - w przeciwieństwie do was :evil:
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

367

środa, 16. lipiec 2014, 22:54

Pudzian się wzruszył jak zobaczył jak łatwo można was podkręcic.... Dla zwały piszę nie mając do nikogo urazy.... :) Dla beki bo nuudy straszne w grze.... Wiem, że jesteście najsilniejsi... Jak zbugują turnieje i CC na naszą ludzką korzyśc to wtedy pójde.... może wbije trochę męstwa i jakis skalpik może wpadnie.... inaczej się boję... range wbiłem na kretsach przecież.... :D

368

środa, 16. lipiec 2014, 23:08

Wam to serio sprawia przyjemność? Jak tak to wyrazy współczucia bo z tym już chyba nic się nie da zrobić... Dla was walka to bicie kogoś z kim nie przegracie? Albo podpinanie się pod moby? Niszczenie redów itp? Ktoś tu chyba zapomniał, że to jest GRA, a nie wyścig szczurów. No chyba, że dla was gra to chodzenie do sklepu albo inne tego typu rzeczy.... Po drugiej stronie też gra człowiek i powiem wam taką niespodzainkę: jeśli gra nie będzie mu sprawiać przyjemności to nie będzie w nia grać i znajdzie sobie inna proste. Wtedy już wam zostanie tylko bicie botów. No chyba, że przeniosą was na COM ale tam pewnie to wy dostaniecie po dupie od magmarów i zatęsknicie za naszym serwerem. Więc tak tylko trzymać.

369

środa, 16. lipiec 2014, 23:10

Ktoś tu chyba zapomniał, że to jest gra wojenna, a na wojnie wszystkie chwyty dozwolone... Simsy się skończyły Panowie i Panie :)

370

środa, 16. lipiec 2014, 23:14

Gra wojenna,ale po co magicy atakują nie magików ? po co zeby rane zrobic ? i to was satysfakcionuje ? Przykład dzisiejszej walki Sir norvin i lulek tornado vs 4lv .. Atakujcie równych sobie a bedzie spokój
:thumbsup:

371

środa, 16. lipiec 2014, 23:17

NIe Panie i Panowie z klanu Versagers to nie jest gra wojenna.Poza tym tłumaczenie jest złe jak już ktoś na tym forum to powiedział. Dla was wojna jest bicie niskich leveli i podpinanie się do mobów ale juz na PB to nieliczni stają. Więc dalej miejcie swoje zasady gry "wojennej". Takie argumenty są o kant tyłka

372

środa, 16. lipiec 2014, 23:22

Marvelus.. Nie kwękaj... Tylko za miecz chwytaj i do aaataku... na nasze 1-2 lvl... :D

373

środa, 16. lipiec 2014, 23:23

zaatakuje 2/3lv i zaraz dołaczy ktos od was/rebornów lub warolds , to nie ma sensu

374

środa, 16. lipiec 2014, 23:25

Ostatnio wszedłem na konto u ludzi tam mam 2lv i gracze z warolds uzywali zwoi ataku zeby mi rane zrobić ?(

375

środa, 16. lipiec 2014, 23:28

No gracze WL zawsze byli niedobrzy.. PG ci wytłumaczy co i jak... Teraz Kaczuski sa niedobre.... a w przyszłości klan smerfów.... który dopiero powstanie.... :D Ale przyjdą dobrzy Admini i nas zbanują jutro..... i znowu bedzie sielanka.. ;(

376

środa, 16. lipiec 2014, 23:30

wystraczy ze wejdziecie na nasze teretorium bijecie co sie porusza nie wazne ze ma 1 czy 5 lvl wazne zeby mialo rane .. :thumbdown:

377

środa, 16. lipiec 2014, 23:32

dlaczego kaczki, to bardziej wyglada jak durexy.

378

środa, 16. lipiec 2014, 23:37

22:22 Napadł na ciebie tauro [13] .

jakoś nie płaczę, to i Wy przzestańcie bo robicie to samo ale przeszkadza wam tylko w tedy jak Wy jesteście poszkodowani

379

środa, 16. lipiec 2014, 23:38

zobacz swoj klan i co robią twoi klanowicze a potem cos napisz

380

środa, 16. lipiec 2014, 23:39

Ale tu jest beka czytając tę radosną twórczośc... Tak trzymac chłopcy... :D

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 2 użytkownik/-ów:

2 odwiedzający