Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

401

czwartek, 17. lipiec 2014, 11:52

Litwin właśnie tego większość nie rozumie. Ja nie mówię ludzie - mówię gracze. Nie ma znaczenia strona, chociaż jak po stronie ludzi zrezygnuje sporo maluchów będzie to niezauważalne nawet (poza polami na niskich lvl gdzie będą magowie a ludzi brak). I to co piszesz jest prawdą, dla mnie nie problem jest zarobić przy tym bardzo grilowym podejściu 200g na czysto tygodniowo - raz ziemie, plus 1-2 wereczki leniwe. Taki maluch który się zadłużył na te 100g żeby kupić sobie red sierpik nie będzie zadowolony jak mu to padnie.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

402

czwartek, 17. lipiec 2014, 12:23

Widzisz Zeus ... I po co wbijasz ? od wbija 11lv do walki nie magików .. My zawołalismy 11lv to juz tamten stakuje i nagle 16lv sie pojowia i jaki to sens ? http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…87&server_id=12
:thumbsup:

403

czwartek, 17. lipiec 2014, 12:24

Przejścia juz pozamykane wiec nie biadolić

404

czwartek, 17. lipiec 2014, 12:25

Wy nie umiecie bic graczy na swoim Poziomie ..
:thumbsup:

405

czwartek, 17. lipiec 2014, 12:32

rafal ale ty cwaniak sie zrobiłes latajac za 15-16 wpychajac sie pod spódnice.. Coraz głosniejszy starasz sie wszedzie byc gdzie sie da. Taka prawda ze sam to sobie mozesz za maluchami polatac co oczywiscie tez robisz. Ale faktow i prawdy nie zmienisz sa turnieje cc fajna zabawa ale niestety na rowni to was ludzi mimo takich liczb nie ma nigdy. To ze ty latałes cos nie zmienia faktu ze ogrom graczy u ludzi to sepy i własnie na takie eventy gdzie przewaga liczbowa jest czekaja. Latanie za maluchami nie wazne czy ludz czy magmar głupota jak nic.
Bardur po miesiacu niezlomki masa kolejnych graczy odpadla lub niemal nie gra jakbys nie zauwazył bo to + piekielne i amulecik = masa rangowcow z zielonymi hełmami na tygrysach czy zorbach. I nie pisz o ilosci graczy jak to juz pan rev obliczenia robił. Gram po tej stronie, łaze po lokacjach i widze na placu ile bywa. A najlepsze ze coraz wiecej jak juz pisze z kims 6-7 poziom to czytam że on tu tylko tak a gra na ludzikach wiec sorry brawa dla multi rozwiazania. Na takie eventy powłazili na konta własciwe i masz obraz ty widziales na plaskim a ja ci napisze na placu bylo około 20 kont nie napisze graczy bo kij wie ile z tego multi stało tylko dla spamu na handlowym.

406

czwartek, 17. lipiec 2014, 12:50

Oj Serbi, Serbi. Akurat do Rafale czy Kostku nie powinieneś nic pisać. Bo chłopaki chodzą na magland i już nie raz widziałem jak potrafili trzymać od was z klanów wyższe levele, które wołają kolejne bo nie dają rady. Walka się często kończył 1vs10 magmarów więc czasami się zastanów co piszesz:)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

407

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:07

Proponuję zamknąć ten temat, bo jest jeden wielki offtop albo spam, a na pytania i tak nikt nie odpowiada. Efekt leminga działa i już trzy miesiące pisze tutaj każdy w eter.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

408

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:09

Cytat autorstwa »SixFeetUnder«

bedziesz robil were , podepne Ci sie pod bota, zaczniesz plakac, kapewu
SixTenFernandez - napisałbym ci pod co możesz się podpiąć - ale kulturalny jestem...

czy ja przekrecam Twoj nick chlopcze z malinoiwym noskiem :love:

409

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:10

Oj juman wiem co pisze jedna walka ktora wielce sie chwalili była z magiem co biorac pod uwage liczbe graczy tez u was tego pełno. A tak napadanie na maluchow i jesli oni do kilku osob pisali to kilka osob przylazi a ze staluje sie i czeka na 16 standard. Tylko skup sie na tym o co własciwie chodzi o ataki na niskie poziomy jakby ci to gdzies uciekło. A ze ostatnio widze czesciej jak sie ciagnie za 15 czy 16 to wiesz... Sam przelazac za zamkiem szybko by dostal i tyle by było a że na przewadze liczbowej ciagle jedziecie to niesty ale nie bede sie rwac do walki sam na 3. chca mestwa niech dupy rusza turniej był chyba juniora i kopeca widziałem i brawa dla nich ze wiedza gdzie mozna sie pobawic a reszta? Cała niedziela nie ruszyło ani razu bo nauczyliscie sie ze mestwo to na plaskim piekielnym czy jak przejscie otworza w przewadze kilku na jednego. W dupie z przejsciem ale latanie za potencjalnymi nowymi graczmi/klientami to jest chore. I tak gra siada a cwaniacy nie wazne ktora rasa piszac ze to gra wojenna powinni wypad robic jesli juz grac im sie nie chce bo jak dla mnie to czyny niszczycielskie. Wkoncu efekty sa widoczne odpalcie swoje multi i popatrzcie ilu graczy jest tylko nie na raz bo zaraz 100 na placu bedzie :D

410

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:13

Cytat autorstwa »SixFeetUnder«

bedziesz robil were , podepne Ci sie pod bota, zaczniesz plakac, kapewu
Zapraszamy przynajmniej bedzie sie coś działo

1vs1 nie ma sprawy :thumbup:

411

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:18

Tak sobie czytam,czytam i nie dowierzam - czy do Was naprawde nie dociera, że nie chodzi tu o reklame kto, ile jak i kiedy wygrał bo jako Dusza wspomniał po obu stronach zdarzaja się myślacy katergoriami
powiedzmy daleko odbiegającymi od strandardów. Chodzi o to ze jak zniechęcicie nowe dusze do gry, wylądujemy zacnie na de/com - i wtedy poznacie smak 80-200 graczy w lokacji najednych mobach, zasobach - Ci co graja na ru, wiedzą o czym pisze. A co do "jakości" graczy ludzie magmarzy nie będę sie wypowiadał choć całkowicie nie złosliwie powiem tak - przewaga ilościowa "nieopalonych" jest jaka jest, ale zobaczcie staty walk na wejściu do gry .... to powino dać niektórym do myslenia. Co do ekonomii gry niech ktoś mnie przekona, ze mam iść tam gdziemi sie nie opłaca. Co do mestwa - Wiem ile moi klanowicze czekaja aż ruszą talerze, areny, temple z cc na 3-4 nie jest źle. Jedyne co mogę stwierdzic - wisicie bez sensu na plato fejce i ego przesłaniacie gra wojenną - tudzież sklapami na energie(tylko lev+2 niż mój ile energii dostana za moją głowe?) czyli pitolenie o szopenie i inne bzdetki. Powbijaliście 16 i jedyne co potraficie to psuc zabawe innym do tego stopnia ze nie szanujecie nawet własnej postaci " darmowy mrok 16 lev ".To juz pytanie retoryczne jak można szanować innych skoro nie szanuje się siebie >?<
Szanujcie co macie - bo robicie kupke we własny ogródek a nie wróży to dobrze nikomu.

412

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:22

tylko Jumun zapomniałeś dodać, że wspomniana przez Ciebie dwójka musiała mieć w walce przeciw sobie 8-10 ludzi i tyle samo wierzchowców/magów by te Twoje lusterka dały jakieś efekty

413

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:37

Ares zaraz Ci ktoś napisze, że masz 5 lvl 3 lata i nic nie wiesz :)

co do przewagi ilościowej ludzi na wysokich lvlach to jest ona ewidentna, nie mówcie nawet, że nie... wystarczy spojrzeć ranking klanów na stronie startowej ->exp->ludzie pozniej to samo magmarzy i popatrzeć w klanach z tego top 10 po graczach i po ich lvlach

ranking w grze 34 magmarow na lvlach 15-16 (bez wnikania ilu gra, ilu nie gra) u ludzi nie wiem, ale w samym Versager 21 naliczyłem

414

czwartek, 17. lipiec 2014, 13:39

Lusterka dostawali w czasie walki;)

Miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wyślij wiadomość

415

czwartek, 17. lipiec 2014, 14:10

Dziadku zeusie tak to bywa raz się wygrywa raz się przegrywa - ale jeśli twoje ego exploduje z radości dla tego że idziesz w redach święcąc się jak słońce w dzień i sprycie na łamignata bez blesów i kładziesz go to znaczy że masz zbyt wiele kompleksów, to da się leczyć nawet w twoim wieku. Polecam niebieskie pigułki - od razu naprostujesz swoje sporzenie, może wtedy świat nabierze barw :) nie tylko tą grą żyją magmarzy - w przeciwieństwie do was :evil:
cienka riposta :D no cóż jaki zawodnik taka riposta :thumbsup:
"Kto się śmieje, zawsze płaczących zwycięża" Juliusz Słowacki

• Wyślij wiadomość

416

czwartek, 17. lipiec 2014, 14:20

NIe Panie i Panowie z klanu Versagers to nie jest gra wojenna.Poza tym tłumaczenie jest złe jak już ktoś na tym forum to powiedział. Dla was wojna jest bicie niskich leveli i podpinanie się do mobów ale juz na PB to nieliczni stają. Więc dalej miejcie swoje zasady gry "wojennej". Takie argumenty są o kant tyłka
No i powiedział Wam do słuchu 4 level wojownik :thumbsup:

417

czwartek, 17. lipiec 2014, 14:22

Dziadku zeusie, niestety kultura na forum obowiązuje i celne oraz trafne i uszczypliwe riposty są zabronione :)

Ale przytoczę ci anegdotę prekursora ripost.

"Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ, na arenę wszedł Klaun Szyderca. Podszedł do Jasia i zapytał:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! - zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał!
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! – znów zaśmiał się szyderczo.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun Szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia Jaś poszedł z Wujkiem Staszkiem do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Gdy Klaun Szyderca wyszedł na arenę, zaczął swój znany występ. Podszedł do Jasia i zapytał:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
– S(*^%*^*^%.
"

Tak wiem, każdy zna zakończenie.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

• Wyślij wiadomość

418

czwartek, 17. lipiec 2014, 14:27

zaatakuje 2/3lv i zaraz dołaczy ktos od was/rebornów lub warolds , to nie ma sensu
to idź pograć w piłkę

419

czwartek, 17. lipiec 2014, 15:30

a czy na plato masz podzielone na lvl - NIE chcesz walczyć z równymi sobie to idz na arene ,CC , tempel a tak to nie płacz

420

czwartek, 17. lipiec 2014, 15:38

a czy na plato masz podzielone na lvl - NIE chcesz walczyć z równymi sobie to idz na arene ,CC , tempel a tak to nie płacz

O rany ile bohaterstwa, męskości w wypowiedzi mmmm.... strach się nawet bać :D

Diabeł, to taki Anioł co wstąpił do nie tego pubu co trzeba i wypił odrobinę za dużo.