Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 12. sierpień 2014, 22:13

Event konkurs

Witam. Wypaczyłem takie cuś na serwerze kom i może by to u nas wprowadzić ? Może być fajna zabawa. Nagrodą jest kod akcji, zawsze coś :) Zabawa odbywa się na forum co tydzień. A co się będe rozpisywał. 90% zna angielski :D

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=29089

2

środa, 13. sierpień 2014, 08:07

i właśnie o to każdy w miare ogarniający tą gre ma zastrzeżenia ...

na COM event a do wygrania promocyjne kody, a w nich możliwość wygrania np. aur.

Czy admini nie wiedzą tego że takie działania wprowadzają dysproporcje w naturalnym rozwoju serwerów COM, DE i PL?

dziękuje za uwage

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Zielarz, Alchemik

• Wyślij wiadomość

3

środa, 13. sierpień 2014, 09:14

i właśnie o to każdy w miare ogarniający tą gre ma zastrzeżenia ...

na COM event a do wygrania promocyjne kody, a w nich możliwość wygrania np. aur.

Czy admini nie wiedzą tego że takie działania wprowadzają dysproporcje w naturalnym rozwoju serwerów COM, DE i PL?

dziękuje za uwage
Tak samo ma się sprawa z fiolet rękawicami. A niby jesteśmy tak samo prowadzeni jak serwer COM i DE :sleeping:

4

środa, 13. sierpień 2014, 10:00

Hm dobra, prosiłem o wypowiedź czy chcecie ten event, może go wprowadzą. Proszę następnych graczy o nie wyżalanie się tu na inne serwery, bo sie bałagan zrobi. Że są dysproporcje to wszyscy wiedzą ;)

• Wyślij wiadomość

5

środa, 13. sierpień 2014, 10:08

Hm dobra, prosiłem o wypowiedź czy chcecie ten event, może go wprowadzą. Proszę następnych graczy o nie wyżalanie się tu na inne serwery, bo sie bałagan zrobi. Że są dysproporcje to wszyscy wiedzą ;)
Nie wiem gdzie ty widzisz żale 8o
A czy napisze tu 100 osób czy 10 to i tak nie wiadomo czy wprowadzą :D

6

środa, 13. sierpień 2014, 10:22

dlatego nie prosimy a ŻĄDAMY aby podobny event był u nas :thumbdown:

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »klejan« (13. sierpień 2014, 12:45)

Nirra

niezarejestrowany

7

środa, 13. sierpień 2014, 10:49

Drodzy gracze,

wyżej wspomniany konkurs jest oddolną inicjatywą graczy z serwera com. Przeprowadzają go sami (wymyślają pytania, oceniają itd.), administracja wyłącznie udostępnia kody. Jeśli chcecie, aby i na naszym serwerze były podobne konkursy, zapraszam do aktywności i wyjścia z inicjatywą.

• Wyślij wiadomość

8

środa, 13. sierpień 2014, 11:12

W takim razie ja chcę konkurs :thumbsup:

9

środa, 13. sierpień 2014, 12:17

Mogę się podjąć zadania prowadzenia takiego konkursu. W grze jestem bardzo często. Jednakże sam nie dałbym rady. Ktoś chętny do pomocy ?

10

czwartek, 14. sierpień 2014, 09:01

Mogę się podjąć zadania prowadzenia takiego konkursu. W grze jestem bardzo często. Jednakże sam nie dałbym rady. Ktoś chętny do pomocy ?
Można:)

• Wyślij wiadomość

11

czwartek, 14. sierpień 2014, 11:33

Dla mnie nie ważne kto będzie przeprowadzał konkurs :) Ważne aby się odbył :thumbup:

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający