Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

161

czwartek, 2. październik 2014, 23:02

To nie bierz udziału proste. Ktoś ci każde? Może teraz ty wykażesz się inicjatywą i zaproponujesz jakiś ciekawy konkurs? Jestem ciekaw czy dałbyś radę bo krytykować to każdy głupi umie, a zrobi coś to nikomu się nie chce...
Więc jak ktoś ma zamiar tutaj tylko pomarudzić to niech lepiej nie pisze nic...
Jak dla mnie ten konkurs nie jest idealny i można by go troche zmienić, ale nic nie jest idealne, więc trzeba się cieszyć tym co jest albo go olewać i nie pisać nic.
Trudne? Raczej wątpie.

162

piątek, 3. październik 2014, 07:06

Zgadzam się z Marvelus. Najlepiej dać wam jako nagrode za pierwsze 10 miejsc po cerradorze to konkurs byłby ok...

163

piątek, 3. październik 2014, 12:08

Dno i wodorosty ten konkurs

Konkurs nie ma nic wspólnego z eventami w grze, to czysta uprzejmość i chęć grających tu osób, którzy zasługują tylko na podziw, chcąc urozmaicić grę innym. Czego się spodziewasz? Supernagród jak ze skrzynek? Nikt nikomu nie narzuca brania w nim udziału, a jeśli masz pomysł na "nie dno i wodorosty" to czekam na propozycje. ;)

Magmunit [4] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

164

piątek, 3. październik 2014, 14:10

On ma pomysł - red sety dla każdego.
Durszlaki są fajne.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

165

piątek, 17. październik 2014, 09:37

Zasady konkursu:

5. Jakakolwiek agitacja związana z głosowaniem na konkretną odpowiedź zakończy sie dyskwalifikacją.

6

6

6

6

Nr 6 :)

6 :D

6

6

nr 6 :)

Zgłaszam złamanie zasad i agitację w klanie, wyraźnie gracze z jednego klanu głosują na znajomą osobę a nie na przedmiot konkursu. Szczególnie widać to po poście gracza pankers.
pankersik daje zawsze na 6 :) buziak :)

pod rozwagę organizatorów.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

166

piątek, 17. październik 2014, 09:38

Dodam że KAŻDY z tego klanu głosuje na 6 :)

167

piątek, 17. październik 2014, 17:51

W tym klanie jest 60 osob czy widzsz tu 60 osób ?

168

piątek, 17. październik 2014, 17:52

Dodam że KAŻDY z tego klanu głosuje na 6 :)
a co Ty bedziesz mi mowic co mi sie podoba a co nie . . . ogarnij sie.

169

piątek, 17. październik 2014, 18:09

Zamknijcie ten konkurs, po co w ogóle on powstał? żeby dochodziło do takich chorych akcji?

170

piątek, 17. październik 2014, 19:04

wystarczy poczekac do wyników, dowiemy się kto jest autorem nr 6 może ktos z ludzi, a moze przypadkiem ktos z klanu buleta:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

171

piątek, 17. październik 2014, 19:07

@Be_Happy tu można spekulować, niekoniecznie to musi być klanowicz, może być ex klanowicz ? Śmiem twierdzić że to osoba płci pięknej, bo przecież pankersik chłopa by publicznie na forum nie całował ? ?( z resztą o gustach się nie dyskutuje, więc głowy za to nie dam :thumbsup:

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

172

piątek, 17. październik 2014, 19:17

Tak jak zostało powiedziane " 5. Jakakolwiek agitacja związana z głosowaniem na konkretną odpowiedź zakończy sie dyskwalifikacją. " pożyjemy, zobaczymy :rolleyes: Jednocześnie wygranie w konkursie to jedno, a jak uczciwie - to druga sprawa :whistling:

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

173

piątek, 17. październik 2014, 19:23

w sumie to nie czytałem tych propozycji, moze faktycznie szóstka najlepsza , a klan buleta dobrał się tak ze podobaja się im te same pomysły:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

174

piątek, 17. październik 2014, 19:30

Jezu! Wy jesteście chorzy :O Głosuję na to, co mi się podoba. Mam głosować na coś, co jest bez sensu? Co to za wasza logika? Idźcie moby potłuc, tu tylko psujecie zabawę :)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

175

piątek, 17. październik 2014, 19:36

@Resmmeee to do mnie czy koło mnie ? :D Bo ja nie jestem chory, ale również uważam że jest to... podejrzane, i nikt nie powie że nie jest (do Waszego klanu doliczając kogoś z sojuszu xd) ... to chyba nie jest " wasza " logika, tylko po prostu tak to wygląda :)

Jak napisalem " pożyjemy, zobaczymy " :whistling:

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

176

piątek, 17. październik 2014, 19:39

@Resmmeee taak, urzekła mnie Twoja historia. A świstak siedzi bo zawijał sreberka :thumbup:

A na poważnie: wynik konkursu jasno wszystko pokaże, kiedy dowiemy się kim jest tajemnicza 6. Ja osobiście mam nadzieję, że organizatorzy wyciągną odpowienie wnioski i uczciwym uczestnikom zagwarantują fair_play.

Dodam, że nie biorę udziału w konkursie więc jestem tylko bezstronną obserwatorką i po prostu zgłaszam to, co bije po oczach w Waszym głosowaniu.

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

177

piątek, 17. październik 2014, 19:44

Dokładnie - tak jak mówi tytuł, są to " Uwagi i opinie " a jak widać, opinie są różne, niedługo nawet okaże się które były słuszne ^^

Zawód: Zielarz, Alchemik

• Wyślij wiadomość

178

piątek, 17. październik 2014, 20:35

Ja czekam na dyskwalfikacje :)

179

piątek, 17. październik 2014, 21:12

@Eventyr co Ty mozesz o mim poziomie wiedziec skoro nawet sie nie udzielam na forum a na innym komuniakatorze/oportalu nie mialem z Toba przyjemnosci/nieprzyjemnosci (nie potrzebne skreslic) z Toba rozmawiac, za to ja juz o Twoim co nie co wiem 2/3 z Twoich 1600 postow to paranoje wyssane z jakiegos chyba palca albo totalny spam nie na temat. . .

To ze ktos daje linka do tematu gdzie jest glosowanie i zaprasza do glosowania na NAJLEPSZA prace, swiadczy tylko o tym ze ma swiadomosc iz praca jest z czolowki a nie tak jak niektore wykonane na odp. . . .l, nie wiem na kiego grzyba znow sie doszukujesz się sensacji . . .

180

piątek, 17. październik 2014, 21:16

Prosze bez potrzeby nie spamować. Sprawa jest rozpatrywana i wynik jej okaże się na ogłoszeniach.