Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

121

piątek, 17. październik 2014, 10:50

moze u ludzi wroci cena do normy ale u nas wypadlo tyle hełmow ze na 3 lata starczy.
teraz hełmów nie bedzie i powinni jeszcze zabrac hełmy graczom co kupili i oddać im goldy

122

piątek, 17. październik 2014, 11:42

nie wszystko będzie zabrane, wiele itemów bylo przeciez wygranych uczciwie i w grze zostaną.
Ale i tak uważam ze bardziej grze szkodzą multikonta i bug z dropem bez zadawania strat, niz to ze ktoś zamiast klikac kilka godzin paluchem zrobi to samo autofajerem:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

123

piątek, 17. październik 2014, 12:05

elo elo 5,2,0

proponował bym cofnac gre do dnia kiedy koło zostało uruchomione a ci co bany podostawali to niewypuszczac ich puki sie nie wykupia XD :thumbsup:

124

piątek, 17. październik 2014, 12:12

Ceny cenami, kary karami, ale co z osobami, które zarobiły na smoku ledwo 120g ponieważ cytuję pokrzywdzoną: "nie chciało mi się więcej klikać", a niesłusznie dostały bana za używanie obcego oprogramowania? Ja się pytam tylko gdzie są dowody? Sprawa jest od samego początku ustawiona, nie pierwszy raz zresztą. Próby uzyskania jakichkolwiek informacji na temat bana kończą się na niczym, a na pytanie o powód support odpisuje "nie anulujemy kary". Śmiech na sali. Nie będę się już powtarzać, szczegółowo sprawę opisał Skorupka w profilu. Zapraszam do lektury.

http://warofdragons.pl/user_info.php?nick=skorupka

125

piątek, 17. październik 2014, 12:25

Twoje koleżanka ma dużo racji, ale to nie pierwszy event-pułapka... taka jest Legenda. Myślę, że wina leży gdzieś wyżej niż Administracja.

Zamkniete aukcja miala dziwny przebieg.

Kilka dni później event może miał wyłapać graczy z klikaczami i specjalnie były takie nagrody. Tylko skoro ktoś używał bota na jarmarku, robił to też wcześniej. Do zbierania, do bicia, do czegokolwiek... a Administracja zmniejszyła kary. Wyparowało sporo graczy, a więc zrozumiałe. Imo - bardzo nieprofesjonalnie, a w takim wypadku należy być bardzo konsekwentnym. Nie przybijać "piąteczke" z bandą oszustów.

Dodam też, że boty nadal są używane - u ludzi i u magmarów. Zaawansowany SKS (Super Krets System) wyłapał część graczy, ale nadal bardzo małą część boterów. Szkoda, do tego Admini poszli na ręke dla oszustów.

126

piątek, 17. październik 2014, 12:28

no szkoda, powinni jeszcze zwiąkszyć, a nie zmijeszyć, zeby np taki rastaman z klanu PG za szybko sie nie wykupił i nie zaczął znowu oszukiwać.

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

127

piątek, 17. październik 2014, 12:34

Haha, czytam tak i czytam, śmieszy mnie powoli to że nawet gdy obie rasy w czymkolwiek sie zgadzją, to i tak - nagle ludzie po raz kolejny powtarzają nick któregoś z magmarskich zbanowanych graczy, tak jakby mało było np tutaj: http://warofdragons.pl/clan_info.php?cla…10&mode=members ; ot tak wziąłem klan gracza który jest najwyżej w rankingu, hmmm faktycznie zbyt wielu czerwonych czaszeczek tam nie ma ;)

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

128

piątek, 17. październik 2014, 12:36

Nie to co tu http://warofdragons.pl/clan_info.php?clan_id=30&mode=members :) co chwila czaszka, jedna na drugiej - a przecież nawet więcej graczy jest w PG niz Versager

129

piątek, 17. październik 2014, 12:36

dokladnie, u ludzi to samo. podałem tylko taki przyklad, gracza wybrałem losowo sposród zbanowanych boterów.

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

130

piątek, 17. październik 2014, 12:45

Ok, szkoda tylko że TEN KONKRETNY przykład zostaje przywołany po raz któryś w ciągu ost kilku stron (tam gdzie już pokasowane wpisy - tez się pojawiał) w tym temacie, albo propo tego gracza, albo propo klanu PG... również szkoda że takie coś się po raz któryś " wytyka " mając obok siebie podobne, a chyba nawet większe problemy dot. tej samej sprawy... Zeby nie było, ani z przywoływanym R. ani z klanem PG nie mam żadnych wielkich kontaktów, jedynie dziwi mnie kolejny wpis " przeciwko " nim

131

piątek, 17. październik 2014, 12:48

co poradzisz... taka losowośc w legendzie:)
nemesis tez wszystkich klanów w swoim rankingu boterów nie podał , o swoim np zapomniał, ale to przez przypadek napewno.

132

piątek, 17. październik 2014, 12:53

Nas już nie dziwi, a śmieszy niestety, co raz mniej... po latach nawet najlepszy żart powtarzany w podobny sposób smakuje jak odgrzewany kotlet. Wpisz sobie w wyszukiwarce: "PG", "Nemesis/Nemek" - szybko zrozumiesz. Osobiście mi to nie przeszkadza, chyba nawet w pewien sposób ubarwnia już monotonną w wielu przypadkach dla mnie gre.

wracając do tematu. Wiele osób przyznało się do używania klikerów, botów - czyli SKS zadziałał.

Natomiast na miejscu osób, którym wina się nie należy - nie wpłaciłbym tak 1000 jak i 1 brylanta. To jedyny powód, dla którego nasz wymieniany wielokrotnie kolega jeszcze siedzi w lochach. Można pisać na support, jak support olewa można pisać na samą efektynwność supportu i przesłać informacje wyżej.

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

133

piątek, 17. październik 2014, 12:55

Czytałem dość dużo tych komenatrzy (chyba nie wszystkie bo były skasowane) i więcej razy widziałem jak to właśnie gracz R. został wymieniany...

Co poradze, losowść mówisz? :/ No, chyba tyle, że jednak druga część Twojej wiadomości ładnie mówi że to swego rodzaju " kontra ", za to że Nemesis coś o kimś napisał, a nie ta " losowość " ;) wystarczy się przyznać, a nie uciekać do jakiejś " losowości " , no chyba że aż tak boli, wtedy poradziłbym do lekarza :thumbup:

134

piątek, 17. październik 2014, 13:05

nie boli, w klanie gdzie mam szczęscie grać nikt bana nie dostał, więc nie ma co boleć.oczywiście że to kontra:) jak sie szuka w innych klanach oszustów, robi rankingi, mimo ze w swoim klanie ma się tez oszusta zbanowanego za boty.A czemu niby gracz R siedzi niewinnie, bo nemesis tak mowi?chyba ze gra obiema postaciami naraz wtedy moze miec pewnośc czy ktos oszukuje czy nie, inaczej to tylko domysły. a moze wszyscy inni zbanowani gracze tez podobnie jak gracz R tez nie uzywali botów? nemesis ma jakąs czarodziejską kule ktora mowi kto siedzi uczciwie a kto nie?

135

piątek, 17. październik 2014, 13:10

http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…27&server_id=12

nie botowałem, poszedłem do kuchni po picie - taki żarcik

Nie napisałem, że gracz R siedzi niewinnie, nie napisałem też że jest winny. Nie mi to oceniać, ale jak ktoś z PG będzie używał bota to mogę zapewnić, że kara w brylantach będzie najmniejszą karą jaką poniesie o ile ma zamiar grać dalej:)

Od oceny zostawiam support, na który wysyłane są dowody, logi i inne ważne informacje potwierdzające moje nazwijmy to przypuszczenia, żebyś się nie gorączkował.

Pewnie, że mam kule. Nawet 2 ziomuś ;)

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

136

piątek, 17. październik 2014, 13:13

Hmmm używając słów - " również szkoda że takie coś się po raz któryś " wytyka " mając obok siebie podobne, a chyba nawet większe problemy dot. tej samej sprawy... " - nie miałem na myśli Twojego klanu, ale rasy, bardziej chyba się dogadasz w grze z klanem ludzkim niż magmarskim :P

Co do tego szukania oszustów, rankingów - hmmm, WYDAJE MI SIĘ że pierwszy zaczął woytek (albo ktoś inny od ludzi :mol:) , mogę się mylić, a nawet jeżeli to pierwszy był Nemesis - pewnie uznajesz takie zachowanie za... niedojrzałe? (tak tylko zgaduje) może idiotyczne... szkoda tylko, że sam teraz robisz to samo, zamiast zwyczajnie zwrócić uwagę na to (tak jak ja to zrobiłem) :)

O czarodziejskiej kuli tego typu pierwszy raz słyszę, zaraz przeglądne biblioteke i strone mentorów, wiki... poszukam coś na ten temat, jak znajdę to sie podziele :rolleyes:

137

piątek, 17. październik 2014, 13:15

no i dobra, czyli wszystko wyjasnione:)
z jednym co napisałes wczesniej dykutował nie będę, ze to był event pulapka, nie pierwszy i pewnie nie ostatni.
tak tu już jest że bezpieczniej jest w evencie przegrać niz raz na rok coś wygrać, bo jak sie wygra to potem trzeba słono zapłacić.

138

piątek, 17. październik 2014, 18:29

TEn tak zwany "SKS" czy jak mu tam było - nie działa. Jakimś dziwnym trafem do lochu trafia każdy, kto grał w smoka i zarobił trochę więcej :) Niestety znalazłem się w gronie wygranych, a jednak wyszło na to, że przegranych - ciekawe jakich dowodów trzeba by wyjść? ponoć wykrywają boty i to jest fakt "niepodważalny"....

139

piątek, 17. październik 2014, 19:13

monte - dowód w postaci wpłaty 100 brylantów...
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

140

piątek, 17. październik 2014, 19:17

Monte, grałam, wygrywałam, i nie siedzę. I nie muszę wciskać kitu nikomu że siedzę za niewinność.

Nie lepiej przyznać się, przeprosić, ponieść karę i nie kombinować więcej ?

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający