Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

141

piątek, 17. październik 2014, 20:05

Eventyr widzisz czytasz forum, a tak jakbyś nie czytała. Było tutaj a zbanowaniu od nas niewinnego gracza.
Więc nie mów mi że u nas nie banują przypadkowych osób, bo gracz o którym mówie już bana nie ma ale ile się nasłuchał durnych odpowiedzi albo pytań jak się obsługuje tego bota.. To pokazuje "profesjonalizm" i zaangażowanie niektórych strażników od nas...

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

142

piątek, 17. październik 2014, 20:17

Marvelus nikt nie jest nieomylny, mógł też jakiś niewinny gracz ucierpieć. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Weź pod uwagę to, że 99% zbanowanych twierdzi że niewinnie, sprawdzą dokładnie to niewinny na pewno wyjdzie bez kary a winny niestety, ma za swoje.

143

piątek, 17. październik 2014, 20:18

Monte, grałam, wygrywałam, i nie siedzę. I nie muszę wciskać kitu nikomu że siedzę za niewinność.

Nie lepiej przyznać się, przeprosić, ponieść karę i nie kombinować więcej ?
Przyznać to ja się mogę, ale do szybkiego klikania na 1 karte, bo smok był tylko 4 dni :) Zresztą, co ja się będę bladej twarzy tłumaczył - magmarzy z prv i klanowego widzieli jak było :) a w celi mam sporo osób które mają ten sam problem :)

144

piątek, 17. październik 2014, 20:43

Ok nie mówie, że nikt nie może się pomylić. To ludzka rzecz, ale pomylić się i chociaż stwarzać pozory to co innego niż robić z kogoś idiotę i starać się wmówić, że używałeś tego bana zlewać i odpowiadać na coś innego niż było w pytaniu?
To nie jest normalne zachowanie. To była zagrywka by wyciągnąć z graczy kasę. Wygrali dużą kase to może wydadzą te 500 bryli... Więc banowali nie tylko winnych ale i przypadkowe osoby.
Jestem ciekaw czy chociaż przeproszą za to czy wrzucą pod dywan.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

145

piątek, 17. październik 2014, 20:50

@Marvelus, ja bym się tak nie rozpędzała w tworzeniu teorii spiskowych.
Event był fajny, pozwolił wygrać trochę goldów, rzadko kiedy mamy takie zabawy i powinniśmy z tego korzystać ale uczciwe a nie jakimiś klikaczami, byle więcej się nachapać. Pazerność nie popłaca. Pewnie już długo podobnego eventu nie zobaczymy, skoro nie umiemy się bawić. A szkoda, naprawdę szkoda.

146

piątek, 17. październik 2014, 23:49

A mnie dziwi tylko jedna rzecz - po usuniętych postach widać, że ktoś z
adminów tu zaglądał, więc pojawia sie pytanie: Dlaczego sie nie wypowiedział?
8|

Jeśli wszystko jest ok i zostali wyłapani tylko bociarze, to czemu nie
napisał ktoś z adminów, że zostało sprawdzone dla pewności i wszyscy co maja
bana mają go słusznie? Lub inaczej - że sprawa jest badana i słuszność banów
jest sprawdzana - trza się tylko uzbroić w odrobinę cierpliwości? Zresztą
jakakolwiek sensowna wypowiedź, a mogła by uciąć wycieczki, przepychanki, itp.
Wiem z doświadczenia, że programy do wyłapywania pewnych działań są omylne, bo
działają na podstawie wprowadzonych funkcji, które zawodzą - ot zapaliła się
czerwona lampka bo do jakiegoś wprowadzonego schematu pasuje i uruchamia sie
automatycznie ban, nieistotne czy schemat był wystarczająco dokładny i czy
funkcja uwzględniała wszystkie możliwości - tak samo w 2 stronę - może czegoś
nie wyłapywać.
:sleeping:

Jest czas na cenzurę to i by sie znalazł czas na wypowiedź... no chyba, że
taka sytuacja i takie dyskusje oraz tworzenie niezdrowej atmosfery w grze i na
forum jest komuś na rękę... Tylko pytanie komu i dlaczego jest na rękę...
?(

147

sobota, 18. październik 2014, 09:04

co do gracza z wpisu gracza skorupka to rozpowszechnianie informacji na temat błedow i opcych oprogramowań jest zakazane, wiec ban powinien byc utrzymany. To jest oczywiste, ze takich rzeczy nie mozna rozpowszechniac. Przykladowo ja bym na czacie miejski dawal link do bota na zbieranie surowcow, ktorego sam zrobilem i pobieram za niego oplate i to by bylo ok?

148

sobota, 18. październik 2014, 09:54

aa i jeszcze jedno net lte do tego mysz razora i lochy pewne żenada poprostu komus cos sie w głowie chyba poprzestawiało

149

sobota, 18. październik 2014, 10:43

Prawda jest taka ze jesli klikalo sie na 1 opcje dluzszy czas ... lub tylko na ta opcje.... to znajac zycie poszlo sie do lochu ;) mozliwosc grania raczej sa w reguralnych odstepach... i mozna wpasc w pulapke ;) podobnej czestotliwosci + caly czas ta sama opcja czyli... z reszta wystarczy wrocic pamiecia do jednorekiego ;P jak to wspanialy system wykrywal i blokowal jak sie za szybko klikalo...

150

sobota, 18. październik 2014, 10:48

PS. im szybciej sie klika tym wychodzi to regularnie ;) w tym sensie :]

151

sobota, 18. październik 2014, 10:56

idac dalej.... na smoku bynajmniej mi wypadalo najczesniej na 1 i 2 ;) wiec samo sie nasówa by klikac caly czas tylko jedna opcje ;) ... i mamy przepis jak dostac bana ;]

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

152

sobota, 18. październik 2014, 11:03

@K4 wszystko jasne, tylko jest jeszcze jeden, może nieistotny szczegół : jesteś w stanie tak klikać nieprzerwanie przez wiele godzin ? ba, dni i nocy ?

153

sobota, 18. październik 2014, 11:08

z tego co wiem jeden z graczy dostal lochy a wygral tylko 120g... i raczej dniai nie klikal na taka sume... z tego co wiem to jest teraz wolny... wiec cos jednak to udowodnilo..
na pierwszej edycji studni klikale 10h z malymi prerwami xD wiec mozna klikac dluzszy czas nikt nikomu tego nie zabroni aczkolwie im duzej gracz robi sie bardziej podejrzane... taka prawda a sa roznic maniacy... wiec wiesz...

154

sobota, 18. październik 2014, 11:10

jak sie wygrywa to wciaga powiem tak nie mowie ze nie bylo osob co ulatwialy sobie zycie tylko ze tego nie da sie rozroznic i mozna rowniez osobe zupelnie niewinna wsadzic ;)

155

sobota, 18. październik 2014, 11:22

mozna jedynie z wiekszym lub mniejszym prawdopodobienstwem stwierdzic ze ktos zbliza sie do modelu "klikacza" cz jak tam to zwalo sie ;) ze wzgledu na czas i powtarzalna operacje ;] 100% pewnosci nie ma nigdy :) ... mowisz godzinami .. wiem ze niektorzy garaja z innymi np malzonkiem itp albo poprosi kogos wez poklikaj mi xD rodzica... no ja nie chce nikogo bronic tylko udowodnic ze istnieje mozliwosc ze niczego sie nie uzywalo ;]

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

156

sobota, 18. październik 2014, 11:29

z tego co wiem jeden z graczy dostal lochy a wygral tylko 120g... i raczej dniai nie klikal na taka sume... z tego co wiem to jest teraz wolny... wiec cos jednak to udowodnilo..

chyba tylko to, że jak ktoś jest naprawdę niewinny to wypuszczą

Naprawdę wytrzymała osoba może klikać 2-3 godziny z tą samą częstotliwością, ale w życiu nie uwierzę że ktoś tak klikał 4 dni i noce, jak niektórzy próbują nam wmawiać. Albo wsadził zapałke w myszkę. Albo to wina myszki i internetu..

Wg mnie osoby które tak klikały jednym ciągiem całymi dniami i nocami bez przerw są winne, bo normalny człowiek po prostu nie jest w stanie tego fizycznie zrobić. A jeśli twierdzą inaczej to niech zapiszą się do bicia rekordów Guinessa, będą ustawione do końca życia, ich dzieci i wnuki też :)

157

sobota, 18. październik 2014, 11:44

Ty masz swoje zdanie ja mam swoje ;)... moje zdanie potwierdza odpowiedz supporu ktora prawdopodobnie kazdy dostal taka sama... "Nasze dane pokazuja co innego... kara nie zostanie anulowana" idealny szablon :) ... a jednak po takiej odpowiedzi i obronie przez graczy okazalo sie ze dane jakos hmm czyzby wadliwe? o_O

158

sobota, 18. październik 2014, 11:47

Dobra koniec dyskusji z mojej strony ;) powiedziałem to co chcialem jedynie :] ... a co do winy czy niewinnosci... jak to szlo... pokaz mi osobe a znajde na nia paragraf :) taka mala anegnotka ;) zycze milego dnia :]

159

sobota, 18. październik 2014, 12:03

Eventyr Ty wszędzie widzisz jakieś oszustwa, kłamstwa itp. A pamiętasz maślinki? Jak ludzie klikali 3 doby non stop? Nie używali żadnych botów przy tym, bo normalnie w tym czasie się z nimi rozmawiało, chyba, że są już boty do rozmów ;) Prawda jest taka, że hmmm ludzie mają rodziny! A to niespodzianka, to to co K4 pisze - mamo, tato, siostro, mężu, córko, wnuczko, sąsiedzie... poklikaj mi. Ciężko? Dla niektórych jak widać to bariera nie do pokonania.

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

160

sobota, 18. październik 2014, 12:09

- " Synku, choć tutaj poklikaj mi to, tylko czasem nie wejdź do mojego plecaka i nie powyrzucaj mi redów. Wpadne za godzinke zobaczyc jak poszło ^^ "

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!